-
Posts
1449 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beria
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
beria replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'] iiiiiiiiiiiiiiiiiiii..............sprint!! [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupki56.jpg[/IMG] Zmorka znowu wychodzi na prowadzenie !! [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupki57.jpg[/IMG][/QUOTE] Stado galopujących Zmor :evil_lol: A mnie się one kojarzyły zawsze z takimi powolnymi miśkami, pozory mylą :p -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
beria replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Wpadnę na pewno zaraz ;) A to na razie tylko Szelma jest ;) Szelma dokańcza swój prezent [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupki31.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupki32.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupki33.jpg[/IMG] ][/QUOTE] A to prawdziwe mięsko jest ? :crazyeye: Wygląda tak ładnie jak zabawka :evil_lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Świeżutkie zdjęcie żółwia, grzeje się właśnie pod specjalną żarówką [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/8720/pict02940df.jpg[/IMG] A latem mieszka u moich rodziców w małym oczku wodnym- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Żółwa :cool1:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']to nie są traszki wbrew pozorom :cool1: to są aksolotle :p[/QUOTE] Nie wiem co to za diabły, ale stawiam na płazy :roll: Ja mam gada :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']a dziś wyczyściłam wreszcie akwarium i sie chwalę :evil_lol: Surowy na pierwszym planie :razz: [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/710/p10100063yq.jpg[/IMG] [IMG]http://img110.imageshack.us/img110/8941/p10100121ph.jpg[/IMG] [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/6067/p10100146ly.jpg[/IMG] nie umiem robić zdjęć akwarium :placz: :placz: :placz:[/QUOTE] Hodujesz traszki ?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='asher']Eeee, jakiś podrabiany en szczeniak był :evil_lol:[/QUOTE] No właśnie, zmylił mnie i kupiliśmy średniaka :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Nie wiem czy mam ochote sie dowiedziec :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Chyba ze zobaczeto u kogoś w domu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Poczekam aż Waszka kupi sobie malucha :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] I kiedy właśnie się będzie cieszyła, że maluch jest tak cichutko.... :diabloti: Ale Waszka chce olbrzymka, a mnie mały olbrzymek NIC nie zniszczył :p Wogóle nic nie zniszczył.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'][IMG]http://img106.imageshack.us/img106/3838/46eo.jpg[/IMG] Wiecie co ? Ja wole miec jednak dwa ogromne niufy....:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] I nigdy się nie dowiesz jak wygląda pokój po rozpruciu poduszki :diabloti: [SIZE="1"](Bo jak Gerda była mała, to była bardziej niegrzeczna)[/SIZE]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:evil_lol::evil_lol:musisz sobie zakupić łóżeczko turystyczne :shake:[/B][/I][/QUOTE] Córka nocuje u dziadków, to śpię u niej w pokoju :razz:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
beria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']a najlepiej jak to są zasmarkane chusteczki :evil_lol:[/QUOTE] Takie są najlepsze :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
beria replied to arima's topic in Foto Blogi
Pysiu, ale ty wcześnie coś wróciłaś z imprezy :cool3: -
Chyba gorzej by było, gdyby nie lubił psów :shake: Sesja kanapowa - rogalik [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/9081/pict18249wp.jpg[/IMG] Wygodniej [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/3412/pict18455pv.jpg[/IMG] [IMG]http://img125.imageshack.us/img125/9252/pict18615xm.jpg[/IMG] Śpioch z bliska [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4645/pict18466mu.jpg[/IMG] Coś usłyszałam [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/9660/pict18624en.jpg[/IMG] Ziewam [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/8052/pict18674yu.jpg[/IMG] I toaleta :diabloti: [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/3817/pict18657yi.jpg[/IMG] Przybijam piątkę [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/5231/pict18497xk.jpg[/IMG] I nochal [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/7920/pict18361iq.jpg[/IMG]
-
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol:[I][B]on ma cały tydzień niedzielę :angryy:[/B][/I][/QUOTE] I tego psom zazdraszczam :mad:
- 78403 replies
-
[quote name='KaRa_TC']Ercia [IMG]http://i41.photobucket.com/albums/e274/sabaera9/pk2.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.photobucket.com/albums/e274/sabaera9/pk1.jpg[/IMG] I jedno z ulubionych miejsc do spania Sharon:mad: [IMG]http://i41.photobucket.com/albums/e274/sabaera9/pk4.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.photobucket.com/albums/e274/sabaera9/pk3.jpg[/IMG][/QUOTE] Kara, Sharon też sypia w szafie na półce :crazyeye:
-
Ja tam nie widzę, że brudny. Po co ma się myć? Niedziela, czy co?
- 78403 replies
-
[quote name='PIKA']Cfaniak :diabloti:[/QUOTE] Ja go dopieszczam kulinarnie, a on sypia z tą ... suką :angryy: I funduje jej fryzjera :placz:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
beria replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Ta fotka to po spijaniu wina ktore TZ przelewał z balona do butelek :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Troszke rozlało sie na podłoge i Szelma nie omieszkała szybko wylizac :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Potem takie miny robiła :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B][/QUOTE] Wie co dobre :cool3: Ale żeby nie rozlać trunków przed wystawą, bo jak wyjdzie z szelmowskim uśmiechem na ring ... :evil_lol: -
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Ozzy , jajeczka i nieudana rameczka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/633/o28kh.jpg[/IMG] [/B][/I][/QUOTE] No teraz można napisać: Cały Ozzy :loveu:
- 78403 replies
-
Może i zimno, ale teraz znowu śpi z TZ w łóżku. O to mu chodziło, więc zabrał Gerdę do fryzjera :diabloti:
-
Łobuz to mało powiedziane. Maupa inteligentna i wredna. Na zdjęciu obciętej Gerdy widać, że w jednej z szuflad brakuje rączki - tam trzymam m.in. igły. Resztę szuflad otwiera. A lodówkę zabezpieczamy gumą, bo zeżre wszystko co znajdzie :diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska']bo wszyscy krzyczeli że Ozzy jajkami swieci :placz::placz::placz:[/QUOTE] Ozzy nie musi wstydzić się jajców :cool3:
- 78403 replies