CO ???:crazyeye: do nowego domku ???:crazyeye: jak , gdzie , skąd ????:crazyeye:
widziałam dziś Timbusiową "reklamę" w Dzienniku Polskim , ale nie sądziłam , że to tak szybko pójdzie !!!
to z gazety nowy dom ???
piszcie , miłe panie , piszcie ,plisss .....