ver :loveu:, będzie dobrze !
tak jak powiedział wet , może coś wyjść ale nie musi - sunia jest jeszcze młoda , silna - myśl pozytywnie !!!
nie obwiniaj się -to nic nie da , tak się zdarza i już !
pilnuj tylko tych kontroli i obserwuj dziewczynkę !
wierzę , że będziecie razem w zdrowiu jeszcze wiele lat :lol:
pozdrowienia i głaski dla Very !