Jump to content
Dogomania

Toska

Members
  • Posts

    2458
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska

  1. ver :loveu:, będzie dobrze ! tak jak powiedział wet , może coś wyjść ale nie musi - sunia jest jeszcze młoda , silna - myśl pozytywnie !!! nie obwiniaj się -to nic nie da , tak się zdarza i już ! pilnuj tylko tych kontroli i obserwuj dziewczynkę ! wierzę , że będziecie razem w zdrowiu jeszcze wiele lat :lol: pozdrowienia i głaski dla Very !
  2. piękny tosiak :loveu: czy dał go ktoś na Molosy ?
  3. urokliwy ten nasz Koala :loveu: -urokliwy :lol: aż dziwne , że jeszcze nikt się nim nie zachwycił ....
  4. Baronku :loveu: , jak dobrze , że u ciebie wszystko gra :lol: i zdrówko w miarę dopisuje :lol: tak długo wieści nie było.... aż się ciotki niepokoiły o ciebie . a fotki rzeczywiście by bardzo się przydały -chcemy widzieć , jaki jesteś piękny :lol: -czekamy cierpliwie , byle nie za długo :razz: Samych fajnych spacerów , smacznego jedzonka i wiele głaskanka !!!! i Pańcia pozdrów :lol:
  5. jak będzie Oskarek wyróżniony , to dajcie linka :lol:
  6. :lol: to dzisiaj podwójnie świętujecie :lol: :lol: samych dobrych dni :lol: , zdrówka :lol: i spełnienia marzeń :lol:
  7. Perełka :loveu: cudności-rudości wciąż szuka domu....
  8. ależ piękne fotki :lol: , piękne miejsca :lol: i piękny pies :loveu: i faktycznie Norek na zdjęciach to taki romantyczny , zamyślony , spokojny ..... ależ Wam los zesłał cudownego piesa !!!
  9. :lol: ver , jak tam sytuacja "na froncie "?
  10. powodzenia na rozmowie !!! no i zdrówka życzę , bo takie choróbsko , to paskudna rzecz !!!
  11. :cool3: szkoda , że nie wiedziałam wcześniej , że można tak zrobić ! Oskarek miałby wyróżnienie już dawno :lol:
  12. przelew zrobiony , pójdzie jutro rano :lol:
  13. [quote name='Pianka']Ty przelejesz pieniążki na Mabel, a ja wystawie Oscarka:cool3:[/quote] :lol: oki , tylko proszę o namiary -komu , na jakie konto itp.
  14. a temu białemu maluszkowi coś jest w oczka ?
  15. :lol: zapłacę te 20 zł , żeby tylko to pomogło Oskarkowi znaleźć wreszcie dom !!!
  16. :lol: jak fajnie , że już jesteście :multi: :multi: :multi: zdjęcia piękne , Norek piękny :loveu: - no i chyba zadowolony z podróży i wywczasów , co ? sama bym tak chętnie na piaseczku zaległa i pełny relaks uskuteczniła :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -a tu praca i praca i praca :-( Noras , ty szczęściarzu !!!! ale trafiłeś na superdomek !!!! czekamy na relacje i więcej fotek !!!
  17. Tobusiu , pora na wirtualny spacerek na pierwszą stronę !!! może ktoś doceni twoją urodę i urok kosmatej morduszki !!!
  18. :-( taka śliczna dziewczynka , a jeszcze swojego domku nie ma ....
  19. :lol: ja zapłacę , tylko zróbcie proszę Oskarkowi to wyróżnienie !!!
  20. Oskarku :loveu:, coś ci ciotka Toska szczęścia nie przynosi :-( czekasz i czekasz ...... a czas ucieka ....kiedy to się wreszcie zmieni ?
  21. oj Amiga :cool3: -przecież dogo się nie zwali do Ciebie na krzywe ryło , co to , to nie !!! swój honor mamy , a co ??!!:cool3: przywieziemy i żarełko i napitek :lol: i dołożymy dobry humor na dokładkę :lol: a narazie spokojnie sobie odpoczywaj i pisz nam często , co u Bono !
  22. :lol: odważna kobitka z naszej Amigi -szacuneczek :lol: ale kto wie, czy po jednym takim dogo-nalocie jednak nie zmieni zdania :evil_lol:
  23. ufff :lol: miał jednak szczęście w tym nieszczęściu , że trafił na Was !
×
×
  • Create New...