-
Posts
5487 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by olcha
-
:-( :-( :-( Gosiu ja Cię doskonale rozumiem :-( :-( :-( Moja siostra z mężem i z [U]siostrzenicą[/U] się właśnie wyprowadzili :-( :-( :-( okropnie się tęskni za codziennością. Ale da się przyzwyczaić. Więc uszy do góry! Są telefony :p , mejle, zdjęcia i innego rodzaju codzienność i super radosne odwiedziny.
-
nie widać :placz: :placz: :placz:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
olcha replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Czy macie na myśli preparat stomadhex? [URL="http://www.czterylapy.pl/product.php?p=1163"]http://www.czterylapy.pl/product.php?p=1163[/URL] Stosowałam to u mojej Ery efekty nie są powalające ale są. Dobrze to stosować jak kamień dopiero co zaczyna narastać.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Gosiek'] a cóż to za czarna kropka? Tenuś wesolutki jak widać :loveu: :lol: :lol: :lol: Też zwróciłam uwagę na tą kropkę :eviltong:
-
[quote name='Gosiek']hahaha tego komara miałam strzelić ale w ostatniej chwili pomyslałam ze najpierw zrobię zdjecie :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/36/a2986afc3d2d5477.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/73/5ad2bd22c744a6dc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/73/47946dc4161b58ba.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/72/ab994d1205bf67e5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/72/23ff5ab4211db153.jpg[/IMG][/URL] cdn.....[/quote] :roflt: Gosia uzależniona od aparatu :roflt: [SIZE=1]A to ostatnie zdjęcie[/SIZE] :oops: :oops: :oops:
-
Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł? Jeśli nie podam przepis :cool3:
-
[quote name='RitaGBD']Byłam w galerii bardzo mi się podoba .Widać że kochasz zwierzaki.... Tekila jest cudna....[/quote] :oops: :oops: :oops: dzięki!
-
[quote name='an3czka'][I][B]Dzisiaj trochę z innej beczki...[/B][/I] [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/Agility/maj/25/Agility4.jpg[/IMG] [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/Agility/maj/25/Agility5.jpg[/IMG] [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/Agility/maj/25/Agility3.jpg[/IMG] [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/Agility/maj/25/DSC_0016.jpg[/IMG][/quote] [quote name='an3czka'][IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/Agility/maj/25/d22.jpg[/IMG][/quote] Super :klacz: :klacz: :klacz:
-
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Jest jeden rodzaj pomidora i to ani szczypiorek, ani bazylia :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :cool3: :cool3: :cool3: Kiepujki nie ma :eviltong: :eviltong: :eviltong:
-
[quote name='resuruss']Bardzo ładna para: [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/6476/3a1cc.jpg[/IMG][/quote] Mi też się bardzo podoba ta cziłka :loveu:
-
[quote name='Gosiek']cześć wszystkim... pogoda dziś fatalna - nie dość ze co chwilę leje deszcz to jeszcze mocno sie ochłodziło :placz: robaczków do focenia dziś wcale nie ma... ale pofociłam coś innego :diabloti: na początek [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/72/8dd36bb101f238a1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/72/5e8c661f48028453.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/72/fb069391180b4fec.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/36/a5fb1acc97d4bc11.jpg[/IMG][/URL] cdn...[/quote] Gosiu :placz: :placz: :placz: Nie rób tak! Nie przelewaj własnej krwi dla nas :placz: :lol: :evil_lol: Na róży oczywiście mszyce tak jak i u mnie :mad: A te kwiatki oszałamiająco-powalające.
-
[quote name='szaraduszka'] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/2158/200605010518ja.jpg[/IMG][/quote] :crazyeye: Ale cudne ciepłe zdjęcie :loveu: [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/8479/200605100462dp.jpg[/IMG] :lol: :lol: :lol: Hiihihihihihih ale sfora :eviltong: Się jamnisia im zaplątała między nogami :eviltong: I nareszcie wstawiłaś zdjęcie Baltaja :multi: [URL="http://img79.imageshack.us/img79/8479/200605100462dp.jpg"][/URL]
-
[quote name='RitaGBD']a ...... właśnie czym ją karmisz....co sądzisz na temat karmy ROYAL dla chihuahua.....[/quote] MASZ SUPER AVATAR !!! [IMG]http://images3.fotosik.pl/65/r3x27xh254l37e7q.jpg[/IMG] Ostatnio kupiłam jej to ^^^^^^^^ Ale dostaje też domowe jedzonko bo się buntuje na samego Royala. Gotowane mięsko i czasem jakieś smakołyki. Często zmieniam jej karmę (kupuje małe paczki) wtedy są świeższe i lepiej się przyjmują :D :cool3: Hodowczyni (adamed) mówiła, że Tekila miała jakąś reakcję alergiczną na Eukanubę więc nigdy nie próbowałam jej dawać. p.s. zapraszam do mojej galerii :cool3: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23702"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23702[/URL]
-
[quote name='paula_z']O jeziu, jakie slodkosci malenkie [IMG]http://www.invision.smileyville.net/smilies/lnr (12).gif[/IMG][/quote] :loveu: :loveu: :loveu: [quote name='basiulka22tychy'] no nie jakie 2 spiochy ::smile::smile::smile::smile: jaki pieszczoch :smile::smile::smile::smile: [/quote] Hihhiihhi one uwielbiają spać małe lenie. A Era to już wogóle. Pieszczechem rzeczywiście był. Gdy wszedł do sali chwilę się bał, a potem z każdym po kolei się przywitał. :loveu: [quote name='Gosiek'] cześć Ola - jak humorek w megawstretny dzień? zdjecia świetne... dwa spioszki przerozkoszne a kotecek .. oj pasuje mu imię :evil_lol: [/quote] Gosiu tak jak piszesz megawstrętny dzień! Chciałam wybrać się dziś na dłuższy spacer z psicami. Więc co słoneczko wyszło to się szykowałam, a tu nagle deszcz :angryy: i tak w kółko. Dodatkowo miałam dziś jechać na pilates ale samochód jest w naprawie :placz: Jakiegoś pecha mam dzisiaj. I do tego ten straszny wiatr. Psy mi zwiewa :eviltong: Zrobiłam krówki według przepisu Tekluni...i nie chcą mi zastygnąć :placz: A moi rodzice zrobili sałatkę (już wstawiłam do Galerii smaków) i ona akurat jest pyszna. Zapraszam do odgadnięcia z czego się składa :cool3:
-
Mam dla was zagadkę :cool3: z czego jest ta sałatka :cool3: [IMG]http://images3.fotosik.pl/72/230405aa3410290a.jpg[/IMG]
-
Tekila ma 1,5 roku :loveu: a co do wagi to waha się od 1,7 do nawet 2,3 zależy ile się najje i czy była właśnie na dworzu :eviltong: Ale średnio waży 1,9-2,0 kg
-
[quote name='betty_labrador']jak mam to rozumiec?[/quote] No właśnie ja też nie rozumiem? Czy ona ma rodowód? I czemu wzięłaś ją już w 6 tygodniu życia? A co do gryzienia to ja zawsze..."piszczałam" lub "warczałam" i puszczała. Szczeniaki jeszcze nie umieją naszego języka za to psi bardzo dobrze. Odzywaj się do niej po psiemu i zobaczysz jak się szybko nauczy :eviltong:
-
Tekila je wszystko i gryzie wszystko :eviltong: Nic nie słyszałam na ten temat ale wydaje mi się, że jeśli coś będzie za twarde to ona sama zda sobie z tego sprawę? Aż takie delikatniusie ta nasze miniaturki nie są.
-
Jaka ona śliczna :loveu: Jaka to rasa?
-
Do szkoły :eviltong: :eviltong: :eviltong:
-
[quote name='RitaGBD'][SIZE=1][COLOR=black]Dzięki Tobie się nauczyłam!!!!!!!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=black]Sama nie dałabym rady!!![/COLOR][/SIZE] [IMG]http://images2.fotosik.pl/72/688ed02c32da1120med.jpg[/IMG][/quote] :oops: :oops: :oops: nie ma sprawy :eviltong: Słodkie maleństwo. Ma bardzo ładną kryzę na szyjce :cool3:
-
[quote name='RitaGBD'][B][COLOR=red]DZIĘKUJE ZA POMOC!!!!!!!![/COLOR][/B] [IMG]http://images3.fotosik.pl/72/50a3ded280645d17med.jpg[/IMG][/quote] :multi: :multi: :multi: super!!!!!!!!!!! Ale ma fajną podusię :cool3:
-
[quote name='RitaGBD'][IMG]http://images3.fotosik.pl/72/50a3ded280645d17m.jpg[/IMG][/quote] :cool3: :cool3: :cool3: jakby było ciutkę większe to było by idealnie :multi: Śliczna sunia :loveu:
-
Bokser Tekila już za Tęczowym Mostem/ Laluś - Brabantczyk
olcha replied to sylwiaskalska's topic in Foto Blogi
[IMG]http://img118.imageshack.us/img118/7561/obraz0381ui.jpg[/IMG] :placz: :placz: :placz: ja Ci go zabiore :placz: :placz: On jest rozbrajająco piękny! [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/6185/obraz0438xe.jpg[/IMG] Tekila jest niesamowity :loveu: :loveu: :loveu: [SIZE=1]Moja Era aż tak nie zaakceptowała jeszcze Tequili :shake:[/SIZE] [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/3715/lalu12wy.jpg[/IMG] :roflt: "widziały gały co brały" :roflt: słodkie zdjęcie. Nie dziwne, że teraz gryzie dywniki i buty :roflt: Dobrze, że już się odzwyczaja :multi: -
[quote name='RitaGBD']Kurcze... zrobił mi sie krzyżyk czemu???????????[/quote] Wysłałam ci wiadomość prywatną. Odbierz :p :cool3: