Jump to content
Dogomania

olcha

Members
  • Posts

    5487
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by olcha

  1. [quote name='Cola']...a to wredna maupa, chce przypuścić atak jak już się rozluźnisz :evil_lol:[/quote] Tego się właśnie obawiam :sg168: :look3: :sg168:
  2. olcha

    .:: A X E L ::.

    Ale zdjęcia :placz: :placz: :placz: Cudowneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Podłączam się do życzeń! Wszystkiego najlepszego!!!
  3. Koma masz super banner :cool3: :cool3: :cool3:
  4. [quote name='Vectra']hahahahaha ale się uśmiaął z tej historyjki :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: niesamowite minki robią Twoje psiury :evil_lol: :evil_lol:[/quote] :eviltong: :eviltong: :eviltong: [quote name='Koma'] A cóż to za pięknotka? :loveu: :loveu: :loveu: [SIZE=1]bo ja niedoinformowana jestem :oops: [/SIZE] [/QUOTE] Tą pięknotkę znalazła moja koleżanka przy drodze :loveu: I najprawdopodobniej zamieszka z nami od niedzieli do środy :cool3: Trochę boję się reakcji Tequili :roll: [quote name='PIKA']jaki potwór :evil_lol:[/QUOTE] kochany :loveu:
  5. [quote name='Cola'] :roflt: :roflt: :roflt::roflt: :roflt: :roflt: historyjka jest ...:roflt: (wysłowię się czy nadal będę się śmiać?) ...jak zemsta?? Dokonała się czy mam uciekać? ;-) :evil_lol: [/quote] :lol: :lol: :lol: nadal czekam na wykonanie :shocked!: [quote name='madziasto4'] No nie mogę :roflt: No normalnie śmiechu warte :lol: [/quote] :lol: :lol: :lol: [quote name='*luthien*']:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/quote] :eviltong: :eviltong: :eviltong: [quote name='dbsst'] nie nieeeeeeeeeee nie ja nie kce gratisa tylko Ereczke wezme :roll: :cool1: [/quote] Gratisa nie chcesz? A ja już miałam Ci dawać nowe audi :shake: nie to nie :shake:
  6. [quote name='Gosiek']cześć Ola - niesamowite jaka Tekila jest zywiołowa a Era ją olewa :lol: uśmiałam się z tej historyjki jak wariatka :evil_lol:[/quote] :lol: :lol: :lol: cieszę się Gosiu, że Ci się podobało :p [quote name='Gabryjella']Witam moje ulubione pchełki- perełki :buzi: i ich panią oczywiście tyż:lol: [/quote] Witam również :p [quote name='Gabryjella'] :klacz: :klacz: :klacz: :happy1: :happy1: :happy1: :roflt: :roflt: :roflt: jaka kombinatorka [/quote] Niezła jest w te klocki ;)
  7. [IMG]http://images3.fotosik.pl/81/7cfc39075ac22b30med.jpg[/IMG] Jaka kuleczka :loveu: :loveu: :loveu: Masz jakieś aktualne zdjęcia?
  8. [quote name='dbsst'][IMG]http://images1.fotosik.pl/82/80e3aab2b8555cbc.jpg[/IMG] wiesz co zamienie sie ale wezme Erke bo Tekilka to raczej za ostra dla mnie :lol: :lol: :lol:[/quote] Dobra to bierzesz Erkę i zgadnij co dostaniesz gratis :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: A ja biorę Szpilosławę.
  9. [B]Proszę szczególną uwagę zwrócić na minę Ery :lol:[/B] ------------------------------------------------ [IMG]http://images3.fotosik.pl/81/7f3d97c75ba8b6c3.jpg[/IMG] T: pobawisz się? E: Nie. [IMG]http://images3.fotosik.pl/81/e84c6b111b324a63.jpg[/IMG] T: No weź nie bądź świnia E (milczy) -------------------------------------------------------------------- [B]Tequila próbowała różnymi metodami jednak...no zresztą sami zobaczcie jak to się skończyło...[/B] metoda na łapę i łypanie okiem [IMG]http://images4.fotosik.pl/45/cbb4ac47c6316d6b.jpg[/IMG] nawet posunęła się do straszenia jej wypadającym okiem i głupią miną [IMG]http://images1.fotosik.pl/82/80e3aab2b8555cbc.jpg[/IMG] metoda na tyłek [IMG]http://images4.fotosik.pl/45/687ba04d5284c11f.jpg[/IMG] metoda na odgryzanie własnej łapy [IMG]http://images3.fotosik.pl/81/4534582e3045c833.jpg[/IMG] metoda paralityczna [IMG]http://images3.fotosik.pl/81/929f9dedb3ce3adb.jpg[/IMG] metoda mieszano-poskręcana [IMG]http://images1.fotosik.pl/82/9a257d03dc4c7287.jpg[/IMG] ------------------------------------------------------------------- [B]Ale Era pozostawała niewzruszona aż w końcu majestatycznie odeszła zostawiając zdziwioną Tequilę.[/B] [IMG]http://images4.fotosik.pl/45/9b06293819f32507.jpg[/IMG] T: Poszłaś sobie? [IMG]http://images1.fotosik.pl/82/71a4548e49eb57e0.jpg[/IMG] T: Ale na pewno? Żaden kawałek nie został? [IMG]http://images2.fotosik.pl/81/2a9f7edce4f4b0b5.jpg[/IMG] T: Na prawdę sobie poszła :-( [IMG]http://images1.fotosik.pl/82/4d41494f85924dcc.jpg[/IMG] T: Będę silna! Pierś do przodu, wciągnięty brzuch i szykuję nowy atak :evil_lol:
  10. [quote name='Vectra']to było zdjęie :eviltong: :eviltong: teraz widzisz ??? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a to przed myciem ta zemsta była w planach ?? :diabloti: :diabloti:[/quote] :p już widzę Przed tym myciem to jeszcze nademną wisi zemsta z poprzedniego mycia...więc teraz boję się podwójnie :eviltong: ale już pogodziłam się z losem :puppydog:
  11. [quote name='dbsst']tak to jest jak ma sie psa morderce :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Sama chciałam :watpliwy: i sama szkoliłam :watpliwy: sama krwiste potrawy serwowałam :watpliwy: [SIZE=1][COLOR=wheat]Może się zamienisz?[/COLOR][/SIZE] :Rose:
  12. [quote name='an3czka'][I][B]Widać, że knuje, widać:lol: [/B][/I][/quote] Narazie czekam na atak...mam nadzieję, że nastąpi dziś i że nie będę musiała zyć w strachu kilka dni :eviltong: [quote name='anetta']:roflt: za chwile powinna jej sie zaroweczka nad glowa zaswieciec :roflt:[/QUOTE] Hehehe no przecież się świeci :evil_lol: nie widać? :evil_lol: [quote name='Vectra'] [IMG]http://http://images2.fotosik.pl/81/759314792fe7eb7a.jpg[/IMG] bardzo przemyślana zemsta :diabloti: :diabloti: faktycznie minka bardzo niezadowolona :evil_lol: :evil_lol: [/QUOTE] :eviltong: :eviltong: :eviltong: No niestety nie lubią się kąpać :shake: [SIZE=1]Nie widzę tego czegoś na samej górze Twojego posta.[/SIZE] [quote name='madzia18sosnowiec'] hahahahahahahahhahaha niemoge olcha zabiłas mnie tym zdjeciem+komentarzem hahahahahahahahha :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/QUOTE] :eviltong: :eviltong: :eviltong: Nie umieraaaaaaaj!!!!! Ja nie chciałaaaaaaaam :placz: [quote name='dbsst'] eeeeeeeeeeeeeeeee siem boje tej zemsty jak już przestanie być w planach :evil_lol: [/QUOTE] No właśnie ja też :nerwy:
  13. Nie widzę zdjęcia whipetta :placz: tego pierwszego zdjęcia, które tak się wszytskim podoba :placz: już odświerzałam strone 3 razy i nic :placz: Reszta zdjęć whipettów cudna :loveu: więc muszę koniecznie zobaczyć tą pierwszą fotkę :eviltong:
  14. Jakie one są słodziaste :loveu: Przypominają mi crittersy :oops: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ja chyba jeszcze nie widziałam na żywo żadnego gryfonika :shake: a są takie śliczne! Na nastepnej wystawie na pewno się za nimi rozejrzę :cool3:
  15. [quote name='madziasto4']:roflt: :roflt: Olcha, ja bym się bała na Twoim miejscu :evil_lol:[/quote] Zaczęłam się pakować :scared:
  16. Ja też wole psy w stylu "ciepłe kluchy" ale zawsze człowiek chciałby mieć coś innego niż ma :lol: Moje wariatki na pewno nie są "ciepłymi kluchami" chociaż czasem tez im się zdarzy :loveu: ale zazwyczaj wszędzie ich pełno :loveu:
  17. [quote name='moon_light']To jutro zaopatrzymy sie w miesko, i dalej cwiczymy:cool3: Po 8 latach wreszcie nie musze sie martwic jak puszczam go ze smyczy...albo on zmądrzał na stare lata, albo ja sie wreszcie porzadnie za szkolenie wzielam:cool1: cyt: [B]ZDJECIA! ZDJECIA! ZDJECIA !![/B] [/quote] :klacz: :klacz: :klacz: Ja jakoś Ery nie mogę nowych rzeczy nauczyć :niewiem: :shake: :roll: Więc Ci zazdroszcze :p :p :p Wstawiam tylko jedno zdjęcie tak na szybko. Wykąpałam obie potworzyce :evil_lol: tytuł: [SIZE=3][B]"zemsta w planach"[/B][/SIZE] [IMG]http://images2.fotosik.pl/81/759314792fe7eb7a.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/spacer/czerwiec/06%20czerwiec/DSC_0131.jpg[/IMG] Piękne nic dodac nic ująć :loveu:
  19. [quote name='moon_light']A to mięsko takie wędlinowe? czy surowe? gotowane? jak sie je suszy...to ono nie plesnieje? :cool3: Wybacz głupie pytania, ale moje gotowanie ogranicza sie do gotowania wody:lol:[/quote] Surowe mięsko wołowe (kup więcej bo bardzo się kurczy podczas suszenia). Nie pleśnieje jeśli jest ususzone prawie na wiór. Można mniej podsuszyć (są bardziej miękkie i soczyste), wtedy smaczki są "na już" i nie mogą za długo leżeć.
  20. [quote name='cuciola']czy ten pieknis na fotce jest jakos spokrewniony z Tequila? sliczny! ile chi wam tu przybylo![/quote] Tak. Mają wspólnego tate Draba z Chmury Gradowej.
  21. [quote name='Gosiek']cześć Ola :p cóż to? zdjecia sie skończyły? e tam, poprawiła, rozjaśniłam ciutkę i podostrzyłam bo mi się bardzo to zdjecie spodobało :cool3:[/quote] Może nie tyle się skończyły co mam małą przerwę we wstawianiu ich. Mam teraz egzamin i muszę się uczyć, a poza tym jakoś nadal mi smutno i nie mam ochoty nawet włączać komputera. Cieszę się, że się spodobało :cool3: teraz jest jeszcze ładniejsze :cool3: [quote name='moon_light'] Ja tu caly czas po cichu zdjecia sledze...i widze ze zrobily sie jakies pustki:mad: ps. Pytanie mam(moze troche dziwne, no ale:cool3:) Na wystawie w NDM mialas dla Tq takie małe fajne suszone kawaki mięska, to kupne? czy robione? -jak kupne to jak to sie nazywa, a jak robione to jak to zrobilas?:eviltong: ..bo mam z Cezarym taki problem, ze wszystkie psie smakolyki sa za duze, a jak łamie ciastka, to tak czy tak musi je memłać w paszczy, i trzeba dlugo czekac do nastepnego cwiczenia:roll: [/quote] Te fajne małe suszone mięsko robię sama :cool3: trochę czasochłonne ale widziałaś pewnie po reakcji Tekili, że smaczne :eviltong: Najpierw kroję cielęcinę/wołowinę na cienkie paski (mniej niż centymetr grubości) suszę je w suszarce do warzyw/owoców/grzybów itp. (ale chyba, można też w piekarniku), a po wysuszeniu kroję je na małe kawałeczki (smaczki). Im bardziej są podsuszone tym dłużej mogą leżeć. [quote name='justynia']Ach........ Jak dawno nie widziałam Twoich mróweczek Olcha :evil_lol: Stęskniło mi się już za nimi :loveu: [/quote] Bardzo nam miło, że nas odwiedziłaś :multi: Dobrze, że już wróciłaś :multi: Bo ja już się za Tamcią stęskniłam. [quote name='justynia'] Ale wielkie piegi!!!! A co brzuszek taki niebieskawy po prawej? Czyżby się powoli psinka zmieniała w Smerfiątko? :lol: [/quote] A to zielone (ale niech będzie, że niebieskie :eviltong: ) to tatuaż, który zaczyna jej się powoli rozmywać :shake:
  22. [quote name='Gosiek']i jaka szczęśliwa - pysiaczek roześmiany :loveu: cześć Ola :p[/quote] Witaj Gosiu w moich skromnych wirtualnych progach :eviltong: Bardzo jest szczęśliwa :loveu: p.s. dziękuję, że znów poprawiłaś zdjęcie :cool3: :cool3: :cool3: [quote name='Cola'] jakie cudowne poduszeczki :loveu: i jakie ogromniaste :cool3: Lizaczek pierwsza klasa :p kolorki super :razz: i pewnie był smaczniasty... [/QUOTE] Csiii... nie zapeszaj z tymi ogromniastymi poduszeczkami :eviltong: :eviltong: :eviltong: Oj był pyyyyyyszny :sabber: [B][I][quote name='basiulka22tychy'][B][I]Olcha narazie tylko zbiera lizaczki :-D:-D:-D [/I][/B][/QUOTE][/I][/B] Eeee długo nie wytrzyma :eviltong: , a zresztą będą mu się scukrzać i brzydko wyglądać :shake: więc będzie trzeba zjeść :cool3: :cool3: :cool3:
  23. [B]Pamiętacie Tośkę? :cool3: [/B] [B]Urosło jej się i zmieniła się nie do poznania :loveu: :multi: [/B] [B]Odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona i nareszcie kochana :D[/B] [B][IMG]http://images1.fotosik.pl/80/dc7943fe506ebd34.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://images1.fotosik.pl/80/8da3088ed656a249.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://images4.fotosik.pl/43/04fa541d8232f13a.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://images1.fotosik.pl/80/768394679536409b.jpg[/IMG][/B] [B]A to ZUZA sunia mojej koleżanki (mix pinczera miniaturki i średniego :roll: ) Uwielbiam pinczery :loveu: [/B] [B][IMG]http://images3.fotosik.pl/80/dfac1b5d1504d37a.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://images4.fotosik.pl/43/33ed9b50880ad848.jpg[/IMG][/B]
  24. [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/spacer/czerwiec/05%20czerwiec/DSC_0030.jpg[/IMG] An3czko no wiesz? Tak w psa celować tylko dla zdjęcia :shake: :shake: ;) [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/spacer/czerwiec/05%20czerwiec/DSC_0052.jpg[/IMG] A tu wcelowałaś :evil_lol:
  25. [quote name='Sabi11']Witaj siostrzyczko :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: czy Twoja Tekcia jest też takim potwornym rozrabiakiem wszędzie go pełno strach gdziekolwiek noge postawić żeby go nie rozdeptac , moja córcia Julisia już przed nim ucieka na szczęście Dexter jeszcze nie umie wyskoczyć na łóżko , Julisia jeszcze ma gdzie uciec :lol: przed nim ale i tak go kocha , bo to jej piesek i dla niej był kupiony przyjaciel .[/quote] Tekila jest jak baterie duracel :eviltong: nie do zdarcia :shake: biega dopóki nie zatrzyma się na ścianie :evil_lol: . Jej ulubiona zabawa to bieganie dookoła Ery (Era robi jeden krok do przodu a w tym czasie Tequila już zdąrzy przebiec 3 okrążenia :lol: ). A co do łóżka...to poczekaj jeszcze kilka tygodni, a będzie wskakiwał :eviltong: Tekila była bardzo skoczna przed operacjami, a teraz trochę się hamuje ale i tak biega 6 razy szybciej niż Era i skacze 4 razy wyżej :shake: A jak już zobaczy dużą przestrzeń to biega i biega i biega...bez końca :loveu: :loveu: :loveu: uwielbiam moje żywe srebro :loveu: :loveu: :loveu:
×
×
  • Create New...