Jump to content
Dogomania

Ewkaa

Members
  • Posts

    1022
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewkaa

  1. [I][SIZE=1]Imbir kawał psiaka :-o :crazyeye: Toż to jak komplement:razz: Widać że zdjęcia pogrubiają:evil_lol: On jest całkiem drobny jak na cos bokseropodobnego, ba nawet niższy niż jakieś normy nakazują.A czym ja go karmię mmmmmmmmmm A karmą :cool3: i NIGDY alkoholem[/SIZE][/I]:evil_lol: A tu cd zdjęć z wczorajszego porannego wypadu... [B][COLOR=darkorchid]Mam piłeczkę[/COLOR][/B]:loveu: [IMG]http://img477.imageshack.us/img477/280/dscn40104br.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkorchid]Trochę wody dla ochłody[/COLOR][/B] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/8687/dscn40343ks.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkorchid]Dorwę cię[/COLOR][/B] :mad: [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/8571/dscn40373ul.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkorchid]Brodzący w wodzie[/COLOR][/B] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/1068/dscn40397ey.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkorchid]Mam dość- czas na odpoczynek![/COLOR][/B] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/439/dscn40403bo.jpg[/IMG] [COLOR=darkorchid][B]Uwaga "jeden ząbek" płynie [/B](wprawne oko dostrzeze wystającego zęba)[/COLOR] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/1688/dscn40492es.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkorchid]Aporcik[/COLOR][/B]:evil_lol: [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/8349/dscn40632vk.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkorchid]Ups aporcik został- pies wrócił[/COLOR][/B] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/9646/dscn40679vs.jpg[/IMG]
  2. I nie pojedziemy bo jest burza:stormy-sad:
  3. O 6 woda była ciepluteńka, glonów nie dostrzegłam, much końskich:angryy: też nie było.... Potem wstawię więcej zdjęc w galerii to zobaczysz jak jest. I chyba za tydzien popływam sobie z psami z rana, chyba że pogoda nie dopisze:angryy: (znając moje szczęście)
  4. Ewkaa

    Gliwice :)

    Od strony tej drewnianej świetlicy chyba :evil_lol: A ja na betonową plaże nie chodzę, idę zazwyczaj na lewo, tam jest taka plaża osłonięta drzewami i tam się czasem chowamy, ale widzisz ja nie moge przywiązac psów do drzewa.... bo oni jak widzą wode pociagną drzewa do wody, beda wyć i szczekac byle wpaść do wody, zresztą nie lubię jak nas ludzie zaczepiają, kiedys przyszli z dorosłym goldenem i uczyli go pływać:evil_lol: Patrzyli na nasze psy i opieprzali się nawzajem że ich pies pływac nie umie, wrzucali go na siłe.... ja naprawde wole jak mam pusto, psy mają więcej luzu ale to jest dobre dla ludzi ktorzy zwleką się z łozka o 5.40:evil_lol:
  5. Jedziemy na Brzezinkę, aż do Kleszczowa, potem mamy skrzyżowanie w lewo na Rudziniec a my w prawo, mijamy Tawernę (zname miejsce na weseliska) , potem będzie rozjazd i jedziemy jak na Pławniowice (będzie znak ). Miniemy taką wioskę Bycinę i dojedziemy aż do skrzyżowania i tam w lewo a potem już cały czas prosto.. z oddali będzie już widać wodę.....:razz: I jak po lewej stronie zobaczy się taką drewnianą świetlicę (jedyne w szczerym polu) to skręcamy w lewo i zajezdżamy do końca na pseudoparking i biegiem na plaża z psami. Cimi możemy zrobić wspólny wypad, nie widze problemu ale zbiórka o 6 , pojedziecie z mamą za mną (tam dosłownie 15 min jedziemy) Może ktoś jeszcze się pisze na wczesnoporanny zlot psów kochających wodę:evil_lol:
  6. Ewkaa

    Gliwice :)

    EE to nie jest tak do końca.......... Owszem na Pławniowicach jest sporo ludzi z psami, ba nawet na plaży. Niektore psy sa też puszczane luzem, więc trzeba uważać, bo nieraz mi się zdarzyło że podbiegały, ujadały etc. Ostatnio cała plaża zawalona , dzieci od groma i jeden labek w wodzie. Ja wole jeździć w bardziej zboczonych godzinach (czytaj 6.00 lub 21.00) żeby psy mogły poszalec a nie siedziec pod drzewem. naprawdę jak ktoś chce zrobić psu przyjemność niech jedzie na pławniowice między 6-7..... puściutko........ poprostu rewelacja. (o 8 zaczyna się zlot rodzin z grilami:evil_lol: )
  7. Jak na Pyskowice:eviltong: a potem to już tłumaczyc trzeba:evil_lol:
  8. Hehehehehehe nieźle Cimi, ale radze jechać na Pławniowice wczesnym rankiem, jest o wiele lepiej. A czemu fotki z wody nie wyszły:cool3: Na drugi raz budzisz mame i umawiamy się na Pławniowicach wspólnie :eviltong: Ja Fionie zrobię sesję wodną:evil_lol:
  9. I dzisiaj mój TZ nie dal się wyciągnąc z łóżka o 6:angryy: :mad: I biedne pieseczki nie popływały, chyba późnym wieczorem pojedziemy jak tabuny ludzi wróca do domu.
  10. Jako że nie jestem do końca normalna chyba i wstaję z kurami, dzisiaj była podbudka o 5.45:-o i o 6 już byliśmy w drodze nad wode z psami. Zajechalismy i goopi Imbir zwiał z auta i zaczął gonić małego kundla:angryy: ...łapanie psów zajęło Pawłowi jakieś 10 min... najpierw biegł mały kudłacz, za nim pędził Imbir a za Imbirem pędził Paweł wyrzucając z siebie potok niecenzuralnych słów skierowanych do mojego faflunka:mad: :diabloti: [B][COLOR=seagreen]Pierwszy szał.......[/COLOR][/B] [IMG]http://img481.imageshack.us/img481/245/dscn39006mt.jpg[/IMG] [B][COLOR=seagreen]Mam, mam i nie dam...[/COLOR][/B] [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/8772/dscn39012mk.jpg[/IMG] [B][COLOR=seagreen]Potwory i spółka[/COLOR][/B] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4512/dscn39077lv.jpg[/IMG] [B][COLOR=seagreen]A ja płynę....[/COLOR][/B] [IMG]http://img478.imageshack.us/img478/9440/dscn39225pi.jpg[/IMG] [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/3905/dscn39285kc.jpg[/IMG] [B][COLOR=seagreen]Rzuć tą cholerną piłeczkę![/COLOR][/B] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/6532/dscn39446wj.jpg[/IMG] [B][COLOR=seagreen]A ja też płynę...[/COLOR][/B] [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/1570/dscn39575ns.jpg[/IMG] [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/3420/dscn39659kc.jpg[/IMG] [B][COLOR=seagreen]Dorwać małą....([/COLOR][/B]oto dowód że boksery pływają pionowo:evil_lol: ) [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/4726/dscn39701ej.jpg[/IMG] [B][COLOR=seagreen]Nawet w wodzie latają....[/COLOR][/B] [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/6648/dscn39961hx.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/3609/dscn40020bd.jpg[/IMG]
  11. Mylisz się jnk, są schroniska w których pracownicy zwracaja uwagę na każdego psa ... nawet przy takiej ilości. (i mają o wiele łatwiej niz wolontariusze bo przebywają z tymi psami kazdego dnia po 8-10 h) A psow jak Bandi z takim stazem znajdzie się więcej, nie tylko u nas, myslę że w wielu dobrych schroniskach sa takie przypadki. Sa psy dla których jedynym domem w zyciu było schronisko, niestety. A Bandi nadal czeka sobie......:shake:
  12. Ja nie wiem ale czasem warto przesledzić cały wątek..... Pisałam Bandi miał zapewnione spacerki, był wypuszczany, teraz jest na zagordzie luzem......:shake:
  13. Jezu goska on jest troszkę podobny do mojego Dziadzia któremu szukam domu od pół roku:shake: tez taki rudy ....... Oby znalazł szybko domek ale jak ty się tym zajmiesz to napewno będzie dobrze!
  14. Dopiero teraz zauwazyłam pytanie marmara19:oops: A ja na Pławniowicach z nimi byłam, a małe bajorko do moczenia zadków mają niedaleko domu w lasku... A co do czasu przesiadywania w wodzie- Moire trzeba siła wyciagać z wody, a Imbir jak się pochalpie, popływa idzie na brzeg otrzepie się i wraca do wody dalej się bawić... Ale z Moira mamy 7 światów, wystarczy że zobaczy wode, moga być psy, ludzie ona na nic nie patrzy...... to jakiś miks niufka z bokserem chiba:evil_lol:
  15. A jaka grzeczna tfu tfu odpukać:loveu: Pojadła, zrobiła wieczorną toalete i poszła spać:diabloti: A ja mogę teraz poniańczyć moje fafluny.
  16. Nie bojaj Imbir nie gryzie, on sie chce bawić z małą :cool3: A Moira obserwuje, wącha i nosi swoje zabawki w pysku jakby jej ktoś chciał zabrać:evil_lol:
  17. A małe białe sobie śpi:evil_lol: ale kilka fotek na osłode....:loveu: [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/9445/dscn35738bg.jpg[/IMG] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/9287/dscn38625hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/6480/dscn38711as.jpg[/IMG]
  18. Nizituko bo się oferma z Moirą zderzył......:evil_lol: Sam na sam z piłeczką potrafi wyżej się wybić :diabloti: Ale jemu za często nie pozwalamy bo ma zadyszkę potem i śpi w trawie, on teraz w upały rekreacyjnie poskacze kilka razy i spada do cienia.
  19. Dla mnie też to wszystko jest dziwne, jedno jest pewne Riva napewno swoje przezyła. A co jest super, jej chęć zabawy z psami- ostatnio mało mi ręki nie wyrwała tak szalała..... z kastratem oczywiście:razz: Niestety zniechęca do siebie ludzi, kazdy kto podejdzie do niej odrazu jest obszczekany i Riva pokazuje pełne uzębienie. Zresztą na mnie tak samo reagowała..... Naprawde potrzebny jest ktoś z doświadczeniem, bo z nią trzeba będzie popracować ale na dowód że humor jej nie opuszcza..... [img]http://img296.imageshack.us/img296/4584/dscn36407sz.jpg[/img]
  20. Wiadomo ta ładniejsza to Cimi;) [I](jutro o 10 czekamy- żebys nie zapomniała ofermo):mad: :diabloti:[/I]
  21. Aga on był na spacerze :eviltong: Ale zdjęć nie robiłam, samej cięzko z tak energicznym psem, a nawet jak był przy budzie na samym wejściu nikt się tym psem nie interesował. W zagrodzie ma troszkę swobody i na wejście człowieka reaguje wielkim entuzjazmem....
  22. [I]Na weselu wybawilismy się i oczywiście nie omineły nas [/I] [I]atrakcje -->czytaj- awaria samochodu w środku nocy na totalnym zadupiu:angryy: [/I] [I]Małą zabieram jutro do domu, telefony mi sie w jej sprawie rozdzwoniły ale aż przykro komentować.....[/I] [B]A dla rozluźnienia mały spacerek z psami i nowa zabawa goopiej Moiry[/B]:diabloti: [B][COLOR=darkorchid]Buszujący w trawie[/COLOR][/B] [IMG]http://img459.imageshack.us/img459/573/dscn37278yk.jpg[/IMG] [COLOR=darkorchid][B]Chłodzę zadek....[/B][/COLOR] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/5673/dscn37446gf.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkorchid]OOOOOO piłeczkaaaaaaaaaa[/COLOR][/B] [IMG]http://img378.imageshack.us/img378/5844/dscn37877ap.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkorchid]Kto pierwszy... ten ma pileczke[/COLOR][/B] [IMG]http://img289.imageshack.us/img289/9893/dscn37922eo.jpg[/IMG] Razem z Pawłem postanowilismy odpocząć od latających psów i piłeczka wisiała sobie na drzewie a w tym czasie to Moira wyrabiała [B][COLOR=darkorchid]Doleceeeeeeeeee[/COLOR][/B] [IMG]http://img470.imageshack.us/img470/2369/dscn38135ej.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkorchid]Prawie mam!!![/COLOR][/B] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/3705/dscn38145nx.jpg[/IMG] [COLOR=darkorchid][B]Replay- musi się udać[/B][/COLOR] [IMG]http://img184.imageshack.us/img184/3046/dscn38182bb.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkorchid]Jak posiedzę i popatrze to może sama spadnie[/COLOR][/B]:cool3: [IMG]http://img271.imageshack.us/img271/1438/dscn38213xk.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkorchid]Patrzenie nie przyniosło efektu...[/COLOR][/B] [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/4761/dscn38225jb.jpg[/IMG] [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/9410/dscn38316du.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkorchid]Raz łaskawie Imbir podniósł zadek ale po jednej próbie odpuścił- zderzenie z Moira nie nalezy do przyjemnosci[/COLOR][/B]:evil_lol: [IMG]http://img173.imageshack.us/img173/1369/dscn38328ko.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkorchid]Ciąg dalszy zmagań, a Imbir postanowił zostac widzem akrobacji[/COLOR][/B] [IMG]http://img173.imageshack.us/img173/1493/dscn38335qg.jpg[/IMG] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/3307/dscn38342cx.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkorchid]I ostania próba..... potem już w nagrodę dostała piłeczkę i wróciła z nia w pysku do domu, tak sie obawiała omijanych drzewa, że znowu gdzies powiesimy[/COLOR][/B]:razz: [IMG]http://img451.imageshack.us/img451/932/dscn38425yg.jpg[/IMG]
  23. Ewkaa

    Gliwice :)

    [B][COLOR=red]coztego bardzo ci dziekujemy za tak dobrą opinię[/COLOR][/B]:evil_lol: :loveu: U nas jest wybitna atmosfera- czasem aż gorąca ale tak to bywa:mad: Psiuroszczura nareszcie się zalogowałaś, a może tak załozycie swoją galerię- znaczy maksia i tych waszych gryzoni:cool3: I dziękuję za miła kontrolę poadopcyjną przy grillu;) [COLOR=black][/COLOR]
  24. Olek.............:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: Termity to będziesz miał ty zaraz!! [B]Imbir1- czy twój Imbir pływa tak żałosnym stylem jak moja Moira???[/B]:razz:
  25. No tak nikt tak jak Oluś nie zajmuje sie maluszkami, a w jego sercu chyba nadal jest mala Zuzia.... No ale moja biala tez mu zapadla gdzieś.... Bo jak mozna jej nie pokochać>?:cool3:
×
×
  • Create New...