-
Posts
4661 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jo-jo
-
[quote name='baskomaniak']A ja mam pytanko z innej beczułki... :evil_lol: Czy wśród wystawców lub odwiedzających będą sympatycy serialu [B]„Kociokwik...”[/B] :loveu: Jeśli tak, to będę w pobliżu ringu z baskami, ale nie tylko... ...będę szukał naszych aktorów serialowych na całym terenie wystawy. Odwiedzę (przynajmniej postaram się) każdego naszego aktora, jeśli da namiar, gdzie go znajdę... :multi: Miło mi będzie poznać KAŻDEGO sympatyka serialu. [SIZE=1][COLOR=SlateGray](celowo nie podaję linku do serialu, by nie być posądzonym o agresywną reklamę, chcesz wiedzieć o czym piszę, poszukaj wśród „przyklejonych” w GALERII... :cool1: )[/COLOR][/SIZE] Pozdrawiam. [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/lol.gif[/IMG][/quote] My jesteśmy wiernymi czytelnikami, i chodź nie aktorami to chętnie się spotkamy :evil_lol: A ja dzisiaj chyba skocze po zaświadczenie, na międzynarodówce w lipcu, sprawdzali tylko książeczki, ale po taki świstek to chwila moment i jest ;-)
-
[quote name='Vectr']jest jeden problem :p:p nie mam doga :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a kiedy kolejne dogowisko :razz::razz:[/quote] ja tak sobie myśle a może tak 23 września? :razz: teraz w sobote my na wystawe jedziemy za tydzień w niedziele jest klubówka dogów w Łodzi, więc najbliższy termin to 23 i my na pewno sie pojawimy bo ja wyjeżdżam dopiero tydzień póxniej, i to bez psa :placz: [quote name='wiska'] piekny,piekny piesek...:evil_lol: :loveu:[/quote] Dzięki :loveu: I Witamy w naszej galerii :loveu:
-
Cześć Wszystkim :hand: [quote name='Vectra']Byłam ,widziałam chce więcej fotek :mad::mad::mad: [/quote] Jak chcesz to przyjedź następnym razem i sama obfoć :razz: :lol: [quote name='PIKA']juz? :shake:[/quote] No bo to pierwszy aparat, a na drugi póki co nei mam siły :shake: [quote name='Maga100'][B]hallo, zostawiam znak, ze byłam :p[/B] [/quote] I co tylko tak :razz: Ty to byś się ujawniła, może na wystawkę wpadniesz w sobotę :lol: [quote name='KUMPELka']:crazyeye: Kałuża miałą wzięcie:p Takie wielki dozie w malusieńkiej kałuży :evil_lol:[/quote] Hihi, tylko moje małe Jojeczko nie kąpało się bo wstrętna Pańcia nie wpuściła :shake: [quote name='Juszes']Naprawdę piękne foty!:loveu::loveu::loveu:[/quote] Dzięki :multi: i Witamy u nas w galerii :cool3:
-
A my dzisiaj dostaliśmy numerek :multi: My będziemy na 3 ringu :diabloti:
-
[quote name='malawaszka'][IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/mix8.jpg[/IMG] a nad kim Ciuka się tu pastwi???? :-o super fotki :multi:[/quote] Aleź Ciuka się nie pastwi a daje buziaczki:evil_lol: Dzięk dziewczyny :multi:
-
No i na koniec taki mix ;-) [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/mix1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/mix2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/mix3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/mix4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/mix5.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/mix6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/mix7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/mix8.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/mix9.jpg[/IMG] Żegnajcie:hand: [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/koniec1.jpg[/IMG]
-
...Oprócz dogów między nogami plątał się taki długowłosy ktoś... [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/wrzesiena.jpg[/IMG] ...a potem taki żółty ktoś się dołączył... [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/wrzesienb.jpg[/IMG] ...następnie znaleziona została kałuża.. [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/wrzesiend.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/wrzesiene.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/wrzesienf.jpg[/IMG] ...nie tylko dogi się kąpały... [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/saba1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/saba6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/saba3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/saba4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/saba5.jpg[/IMG] ...
-
[quote name='paula_z']:-o Jojek kopie dolek na lezaco :crazyeye: Super :multi: Bedzie duzo fot doziow :sweetCyb:[/quote] Wcale nie tak dużo, a to jest fotka która pokazuje czym jest szczyt lenistwa :diabloti: PIKA, dopiero się rozkręcam, bo tak naprawde ale ciii mam fotki maluchów :))))
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
jo-jo replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/5156/dscf0605fc9.jpg[/IMG] [IMG]http://img307.imageshack.us/img307/5608/dscf0606uv7.jpg[/IMG] [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/7758/dscf0607az3.jpg[/IMG] [IMG]http://img307.imageshack.us/img307/2448/dscf0609fz0.jpg[/IMG][/quote] Oliweczka z Bolusiem :loveu: Super :multi: Cześć Waszeczko :razz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
A więc zaczynam od psa który lubił kopać dołki... [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/wrzesien3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/wrzesien1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/wrzesien2.jpg[/IMG] ...Później ktoś stwierdził że pobiega... [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/wrzesien4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/wrzesien6.jpg[/IMG] ...A później dołączyło do niego psie towarzystwo... [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/wrzesien5.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/wrzesien7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/wrzesien8.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/wrzesien9.jpg[/IMG]
-
[quote name='PIKA']ja zajrzalam ale fot ni ma :mad:[/quote] No bo si robią :mad: Narazie obrabiam z mojego aparatu, a musze jeszcze z drugiego przejrzeć :razz: :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
jo-jo replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/proby150.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/proby150.jpg[/IMG][/URL][/quote] Dama na Włościach :loveu: Cześć Pysiu :multi: -
[quote name='cuciola']no a wpadasz? teraz dopiero... :)[/quote] Wiesz, od jakiegoś tygodnia nie maiłam czasu żeby usiąć i przejrzeć wątki ;-) Nowa szkoła, i dużooo rnowych różności ;-)
-
[quote name='paula_z'] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/062006/100_0782.jpg[/IMG] [/quote] Cześć Lanceloty :evil_lol: Dlaczego po fotki musiałam szukać na 135 stronie? :crazyeye: :razz:
-
[quote name='Asiaczek']Cudak, nie cudak, ale jaki milaczek!:loveu: Pzdr.[/quote] Chyba będę musiała Was w wawce dorwać, i wkońcu poznać :razz: :diabloti:
-
[quote name='cuciola']a czemu marudy? :razz: szczeniak nam sie znudzil to kolce z buzi mu powyrywalam zeby nie gryzl i psa podmienilam :lol:[/quote] Bo mi marudzicie że do Was nie wpadam :angryy:
-
[quote name='Asiaczek'][U][IMG]http://img396.imageshack.us/img396/9904/resizeofpict0043lh8.jpg[/IMG][/U] [/quote] Ależ cudak :loveu:
-
[quote name='cuciola'] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/9416/tnimg0029vo2.jpg[/IMG] [IMG]http://img473.imageshack.us/img473/9158/tnimg0032ic4.jpg[/IMG] [/quote] Cześć Marudy :razz: I Cuci przyznaj się, podmieniłaś Yoghiego? :razz: To przecież wielki pies na tych fotkach a nie sceniątko :lol: Prooosimy o podrapanie :diabloti:
-
[quote name='PIKA']ma być sam zielony :evil_lol: Dawaj foty :mad: bo Cie dogiem dlugowlosym poszczuje :evil_lol:[/quote] hihi no już zabieram się do roboty, bo mam chwilke czasu :crazyeye: Tylko czy ktoś tu wogóle zajrzy :evil_lol:
-
[quote name='tybetan']Czy w waszych rasach tez zmienili sędziego - wedllug wstępnych danych miała nas sędziowac Viva Maria Soleckyj- Szpunar a sędziuje Joanna Kiełkiewicz. Czy ktoś coś może napisa o Pani Kiełkiewicz.[/quote] Jedyne co ja wiem, to że jest to bardzo sympatyczna sędzina :)) W zeszłym roku na klubie doga niemieckiego sędziowąła baby'ki i sszczeniaki, i ost. w Radomiu, z tąd wiem ;-) Nam póki co odpukac sędziego nie zienili, bo gdyby drugi raz zmienili mi tego samego do którego jechałam już 400 km, to bym się wściekła
-
[quote name='Asiaczek']Wszystko sie zgadza. Ale u pana T.M. ten błąd już wcześniej mógł być zapisany. On np. sprawdza dane psa, ale tytułów już nie sprawdza. A, i żeby była jasność, ja sobie tylko tak gdybam...:razz: Pzdr.[/quote] Ehh chyba będę musiała jakoś tego dopilnowąc nastęnym razem :shake: Myślicie że uda się?
-
[quote name='Asiaczek'][B]Jojku [/B]- tak, zdecydowana większośc oddziałów przesyła materiały do Olsztyna do pana T.M. Z tego może wynikać, że to u niego w bazie są błędy. Może uda ci sie nawiązac kontakt z panem T.M. i to skorygować? Albo na zgłoszeniu [B][SIZE=3]DUŻYMI I TŁUSTYMI[/SIZE][/B] literami zaznaczyć tytuły? Bo przeciez Mł.Ch.PL i Zwy. Mł. PL to są dwa zupełnie różne tytuły!!! Pzdr.[/quote] Asiaczku, ale wiesz, ja im wysyłam zgłoszenie które wypełniam KOMPUTEROWO, a tam jak byk Mł.Zw.Pl i Mł.Ch.Pl wszystko w pełni napisane :shake: Chyba następnym razem jak będę zgłaszać to zadzwonie i tak powiem, chociaż osta. jak dzowniłam potwierdzić, to Pani pokoleji czyatła co w kopercie było, a tam Mł.Ch.Pl i Mł.Zw.Pl, więc ręcę mi uż opadły :shake:
-
[quote name='beria']:loveu: :loveu: :loveu: A duzyzielony jest najlepszy :evil_lol:[/quote] Dajcie Wy mi spokuj z tym duzym :angryy:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Na stronkę wstąpię później;)[/B][/I] [I][B]Jojka podziwiałam ...chyba u PIKI ;)[/B][/I] [/quote] Mam jeszcze ja troche fot ale nie mam czasu obrobić ich :shake: Bell, to do zobaczenia ;)
-
[quote name='bellatriks']hej Klaudia, mam pytanko: będziecie we wrześniu w Łodzi?:razz:[/quote] No pewnie że tak ;-) Będzie też dwójka naszych maluchów :multi: Dzięki dziewczyny za miłe słowa :multi: