Jump to content
Dogomania

jo-jo

Members
  • Posts

    4661
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jo-jo

  1. A ja bardzoładnie proszę o te trzy dożki które były zgłoszone ;-)):oops: Z Góry Dziękuje :multi:
  2. [quote name='PIKA']O matko, ale Jo-jo ma paszcze :evil_lol: Klaudia jest jakiś topik warszawski na Galerii bo ja znaleźć nie mogę? :roll: Daj mi linka ;)[/quote] Kochana na stronie pierwszej już jest ;-) A ja zabieram się do obróbki 7 tygodniowego Jojeczka :loveu:
  3. [quote name='Florka_xyz']Gratulacje dla Wszyskiech ;) Czy moge prosić o stawke : Bouvier des Flandres-psy,kl.chempionow Jamnik Długowłosy Standart-psy,kl.posrednia Bokser Pręgowany-suki,kl.młodzieży ZA wszelkie info Bardzo Dziękuje :)[/quote] Rozpiska psów i wystawców jest na stronie związku od dobrego tygodnia 8)
  4. [quote name='anea']Mam pytanie czy Jo-jo sie czyt. JOJO czy DŻODŻO???? Bo coś czuję że dziś palnełam gafe... :/[/quote] Różnie czasami Jojo czasami Dżo Dżo różnie ;)
  5. A teraz Was troche zaskocze :evil_lol: Były dogi, była wystawa, byly dzieci, ale wiecie co? Ostatnio mnie naszło izaczęłam przeglądać folder z fotkami i cofnęlam się do czasu gdy nie miałam psa, znalazłam tam wiele super fotek, ale potem znalazłam też fotki mojego malutkiego Jojeczka, i wiele wspaniałych fotek, tak więc przez najbliższe pare dni chyba Was ciutke po zaupierdliwiam :evil_lol: [B]12 września 2004[/B] Pan Hipopotam [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/5595/hipoqr4.jpg[/IMG] Pan Krokodyl [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/9209/krokodyl1mk8.jpg[/IMG] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/4253/krokodyl2rf5.jpg[/IMG] Hmm Wąż [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/3083/wza6.jpg[/IMG] Takie ładne cuś ;) [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/3021/zoo1mp2.jpg[/IMG] Zirafa [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/7918/yrafa1xi6.jpg[/IMG] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/3517/yrafaia9.jpg[/IMG]
  6. [quote name='baskomaniak']OK, będę wysyłał pojedynczo. Każde z nich jest w TIFF-ie i ma po ok. 4 MB Pozdrawiam [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/lol.gif[/IMG][/quote] Super Wielkie Dzięki :multi:
  7. [quote name='baskomaniak']Oczywiście, że nie zastrzelę ;) Nawet nie sądziłem, że spotka mnie taki zaszczyt :oops: Jeśli chcesz, to pełny rozmiar fotek jest również do Twojej dyspozycji :cool3: Pozdrawiam [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/lol.gif[/IMG][/quote] To jak możesz to podeslij mi na e-maila ;-))) [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :loveu:
  8. [quote name='Asiaczek'][B]Jo-jo[/B] - w tym roku mamy jeszcze Wrocław, Nitrę, Poznań (czwartek) i Wilno (grudzień). Co do Kielc, to nie wiem. Jeżeli maluchy skończą Młodzieżowy Championat Polski we Wrocławiu, to nie jadę do Kielc. Natomiast jeżeli to się nie uda - no to wtedy Kielce zaliczamy. Ale zupełnie nie wiem, w jaki dzień są baski (V grupa). I dlatego coś cienko widzę to nasze następne spotkanie...:placz: Już nie mówiąc o jakiejś wesołej sesji fotograficznej naszych psiaków. Myślę, że zdjęcie mogłyby być super!:lol: Pzdr.[/quote] Myśle że szybciej będzie jak umówimy się na spacerek ;) Asiiu mam nadzieje, że pomożesz mi w przyszłym roku z naszymi pierwszymi wyprawami na za graniczne wystawy ;-) Wiesz gdzie jechać itp ;-)
  9. [quote name='Asiaczek']Bo nas omijałaś wystawowo...;) Pzdr.[/quote] Wiesz ja zawsze jakoś zakręcona jestem i zapominam o wszystkim, ale tu chyba ze wzg. że dopiero o 11.30 byłam na miejscu, to cały czas pamiętałam że musze do Was przydreptać :evil_lol: A następna okazja żeby się spotkać to chyba dopiero w Kielcach? Chociaż Wy pewnie w sobote bedziecie, bo u nas już krajówek w tym roku nie będzie, za tydzień klub, potem świat i nakoniec sezonu Kielce (chcemy Ch.Pl skończyć :roll: :lol: ) A jak nie to może gdzieś za granica? ;-)) Bo ja bardzo chętnie dłużej posiedze z Wami i pogadam :multi:
  10. [quote name='baskomaniak'] [CENTER][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/6269/p9098513a500ft9.jpg[/IMG][/CENTER] [/quote] Baskomaniaku czy nie zastrzlisz mnie jak ukradnę sobie tą fotke do Siebie na stronkę?? Własnie biore sie do roboty i zebiram wszystkie jojkowe fotki:evil_lol:
  11. [quote name='Asiaczek']a Twoim Jojkiem jestem zachwycona. I jak się ładnie spoufalał z baskami... Pzdr.[/quote] hihi dziękuje :oops: Mi się za to baaardzo podobały wszystkie Twoje Basiątka, słodkie i wkońcu mogłam sobie pomiziać te cudaki, bo jakos nigdy wczesniej nie było okazji :evil_lol:
  12. [quote name='Asiaczek'][B]Jojku [/B]- wstawiłam je równiez na topik warszawski. Niech się Ajronowa nie gniewulka za to, dobrze? Pzdr.[/quote] Napewno ie będzie zła ;-)
  13. [quote name='Asiaczek']Super! Kto zrobił takie fajoskie ujęcie?! pzdr.[/quote] Ajronowa;)
  14. No wiedziałam że to nie koniec ościągnięć:multi: Asiaczku baaaardzo miło było Cię poznać, i Twoje baski :loveu: Jeszcze raz wielkie gratulacje i trzymamy kciuki za jutro :kciuki:
  15. Fotki są tutaj, narazie tylko bokserek in dogi ale zaraz myśle że inne pieski też będą ;-) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2143229#post2143229[/URL]
  16. [quote name='baskomaniak']I mnie :hand: Dopiero wróciłem, też mam kilka fotek Jojka z ringu i wstawię je jak tylko się obrobię. [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/lol.gif[/IMG][/quote] no oczywiście że Ciebie też :multi: :hand: bardzo mi miło było ;)
  17. [quote name='dbsst']czy ktos zaklada wystawowy topik czy wstawiac zdiecua do sie ;)[/quote] Moge założyć o Warszawce Krajowej ;-)
  18. [quote name='anea']ja tez przy jojku byłam choć sie zbytnio nie wychylałam :) zdjęc takze sporo mam wiec jak chcecie moge wstawić...[/quote] No wiesz, trzeba było krzyczeć:mad: i mówić o sobie! My tylko tak niebezpiecznie wyglądamy :))) A fotki chętnie zobaczymy :)) Jeszcze żółtki: [B]Żółte i Pręgowane[/B] [B]ACHILLES Giga La Gothica[/B] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Achilles.jpg[/IMG] [B]CAESIM CAESAR Regius Flavens[/B] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Cezar.jpg[/IMG] [B]WITAMINA-M z Kuźni Napoleońskiej[/B] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Witamina1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Witamina2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Witamina3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Witamina4.jpg[/IMG] [B]ARABESKA Al ROSSA Persimo[/B] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Arabeska1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Arabeska2.jpg[/IMG] [B]ASTRAYA Grand Renesans[/B] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Astraya1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Astraya2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Astraya3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Astraya4.jpg[/IMG]
  19. Wiecie co? Mam trochę zdjęć z dzisiaj :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: A wiec oto moje fotki ;-))) (autorstwo mojej mamy :D ) Pokoleji: [B]Błękity[/B] [B]VERSACE Patland[/B] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Versace1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Versace2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Versace3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Versace4.jpg[/IMG] [B]NIRVANA MARGAREJRO z Fabiani[/B] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Nirvana1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Nirvana2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Nirvana3.jpg[/IMG] [B]PAOLA Patland[/B] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Paola1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Paola2.jpg[/IMG] [B]Czarne i Arlekiny[/B] [B]ATROPOS ATREUS Atheneum[/B] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Atropos1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Atropos2.jpg[/IMG] [B]Być Może ALBERTO[/B] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Alberto1.jpg[/IMG] [B]JUMPIN' JACK FLASH Saxifraga[/B] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Jojek1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Jojek2.jpg[/IMG] [B]KAMIRA Margarejro FCI[/B] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Kamira1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Kamira2.jpg[/IMG] [B]NIKE Magiczne Koło[/B] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Nike1.jpg[/IMG] [B]RAPA Oregon[/B] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Rapa1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Rapa.jpg[/IMG] [B]Być Może A'la Italiana[/B] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Alka1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Alka2.jpg[/IMG] [B]KALAHARI OLIVIA Saxifraga[/B] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Kalahari1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/Wawa/Kalahari2.jpg[/IMG]
  20. [quote name='Vectra']a mnie wcześniej nie znałaś :eviltong::eviltong: ale miło było was poznać :multi::multi: Jojek jest superowy chłopak :loveu::loveu:[/quote] Nam też było Bardzo miło :multi: :multi: :multi: :multi: PIKA, no bo wiesz Ciebie to już znam troszkę :evil_lol:
  21. [quote name='dbsst']i mnie :cool1: :cool3:[/quote] No nareszcie :evil_lol: , Mam nadzieje że isę ie przeraziłaś nas :evil_lol:
  22. [quote name='PIKA']mnie na ten przyklad :evil_lol:[/quote] Ale Ciebie już znałam :evil_lol:
  23. Hmm no ja powiem tak, liczyłam że skoro to krajówka to będą większy ringi i wiecej miejsca, nie stety chyba było gorzej... Nie było tak naprawde gdzie się rozłożyć, bo wszędzie już full czy też tł€my ludzi, ringi nie za duże, Ale przynajmniej sędziego nam nie zmienili ;-))
  24. Witajcie Dziewczynki :multi: Poznaąłm dzisiaj wieeeeeeeeelu dogomaniaków już sama nie wiem kogo, i było barddzo miło tesraz czekam na Panie fotoreporterki :evil_lol: Chodź sama też jakies fotki mam ;-)
  25. [quote name='zakla']To będzie debiut tego malucha, jeżeli to Ci jakoś pomoże w określeniu:p[/quote] hihi wiesz obydwaj debiutują :evil_lol: Życzszystkim Powodzenia, i zaraz my równiez wyruszamy na Gwardię...
×
×
  • Create New...