-
Posts
4661 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jo-jo
-
[CENTER][B]Zapraszamy na ring 3 od godziny 12 będa pokazywane dożki :multi: [/B] [B]Oczywiście We Warszawie na wystawie, my z Jojeczkiem będziemy i chetnie się spotkamy ze wszystkimi :loveu:[/B] [/CENTER]
-
[quote name='zakla']:crazyeye: Lidka, coś Ty mu uczyniła?:evil_lol: Szczerze? Nie znam żadnych szczegółów, psa, itp(pomijając wątki wystawiania danego osobnika:lol:):oops:[/quote] No bo nie wiem czy wystawiasz naszego półbarat Lidera Lucjusza (mieszka na ursynowie) czy Atroposa kótreg nie wiedziałam jeszcze ;-)
-
[quote name='zakla']A no baaaa, że u Was:lol::evil_lol::cool3: Może się poznamy nawet:lol: W sumie Twoje maleństwo dosyć charakterystyczne, ja na 99% będę z czarnuchem w młodzieży pieskiem:cool3:[/quote] Z Atroposem? :razz: :evil_lol:
-
[quote name='zakla'] Dogi Niemieckie Czarne i Arlekiny- Ring 3- 12.35 :razz:[/quote] O to u nas :evil_lol:
-
[quote name='zula'][I][B]Dog niemiecki (ac)[/B][/I] [I]Psy[/I] [I]klasa młodzieży[/I] 187.ARAGON z Rosiczkowch Bagien [I]klasa pośrednia[/I] 188.OZZY Matrix [I]klasa otwarta[/I] 189.CZARDASZ Marchołt [I]Suki[/I] [I]klasa młodzieży[/I] 190.CONCHIT z Domu Etny 191.NEGRA Magiczne Koło 192.TOSCA Oregon [I]klasa pośrednia[/I] 193.WHISKEY Akwaforta [I]klasa otwarta[/I] 194.ALTRA Agamemnon [B][I]Dog niemiecki (bł)[/I][/B] [I]Psy[/I] [I]klasa młodzieży[/I] 195.Balao NOTHING ELSE MATTERS [I][B]Dog niemiecki (pż)[/B][/I] [I]Psy[/I] [I]klasa młodzieży[/I] 196.FATUM Pangea 197.WYRWIDĄB z Kuźni Napoleońskiej [I]klasa pośrednia[/I] 198.BONZO Złoty Kameleon [I]Suki[/I] [I]klasa szczeniąt[/I] 199.ERIS z Groniczka [I]klasa młodzieży[/I] 200.COSTA DEL SOL Król Arlekin [I]klasa pośrednia[/I] 201.VIVIANNA Moloseum [I]klasa otwarta[/I] 202.CASABLANKA Książę Gorzkowa 203.JAGA UGARO[/quote] Super Wielkie Wielkie Dzięki :multi:
-
Czy mogłabym prosić o stawki doziów niemieckich? :oops: Z Góry Bardzo Dziekuje
-
Czy można prosić o stawkę doga niemeickiego, zupełnie zapomniałam :oops: Proszę Kogoś jak będzie miał chwileczkę, bo bardzo mi są potrzebne :oops:
-
[quote name='Asiaczek']Oj, Jojku, zapisz sobie gdzieś, że masz wdepnąć do basków!!! Na ręce, na torbie, na psie, gdziekolwiek! Plisssss... Pzdr.[/quote] Asiu nic nie stracisz jak my nie dojdziemy ;-) To raczej ja strace :shake: Tak wybnieram się do was i wybieram i musze Was poznać!:razz: Papierek już załatwiłam więc trzeba jutro jechać i spróbować sie pokazać ;-)
-
[quote name='Asiaczek']No, proszę, ile nas DOG-omaniaków, będzie na wystawie!!! Całkiem spora gromadka. Pzdr.[/quote] Hihi Asiaczku postarm się do Ciebie dotrzeć, ale myśle że jak zwykle mi się to nie uda:shake: Peewnie uciekne od razu po ocenie z ringu, w zalezności od pogody, no chyba ze ktoś się zgłosi o wystawiene dozka to zostane, ale wątpie ;-)) My bedziemy pewnie tak od 11.00 albo 11 z groszami, ja chce jakoś tajk żeby pies był "w formie" :lol: (my numerek 287 ring chyba 3, godzina ok. 12.35) A teraz lece do Weta po papierek :angryy:
-
[quote name='bertula']Witam Mam kilka pytan O ktorej beda wystawiane goldeny? Czy moge przyjsc an wstawe z psem jesli go nie wystawiam? Jaki jest przyblizony koszt wejscia na wystawe? DZiekuje za pomoc[/quote] Plan sędziowania jest podany na stornie związku wystarczy sprawdzić samemu ( [URL="http://www.zkwp.pl"]www.zkwp.pl[/URL] ) tam sprawdzasz i wiesz,.
-
Życzenia również od nas, a zdjęcia śweitne, ja też takie chce :placz:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
jo-jo replied to arima's topic in Foto Blogi
Pysiu jak Ty możesz narzekać na moją damę :mad::mad::mad::mad: Wogóle to Dzien Dobry 8) -
[quote name='Pagaj'] [IMG]http://img370.imageshack.us/img370/861/img4983bl0.jpg[/IMG][/quote] Czy on chciał aby mu zrobić przegląd??? :evil_lol: Cześć Pagajki i Skiperki :multi:
-
[quote name='an3czka'][I][B][U]Jojku [/U]nic mu nie dałam. Może to od przedawkowania kartofli?:hmmmm: [/B][/I][/quote] Jakich kartofli :crazyeye: Dzień Doberek Kochani :multi: Powiedzcie że dzisiaj nowe foteczki będą :loveu:
-
Dobry Wieczór :p [IMG]http://www.zkolumbowejsfory.pl/spacery/Jojek1.jpg[/IMG]
-
[quote name='PIKA'][B]Vectra[/B] ale na dogowisko chodzi jeszcze jeden dog, taki dziwny dlugowłosy :evil_lol: Cześć Klaudia :multi:[/quote] Cześć Aguś :multi: Rozumiem że Wy również się pojawicie :razz:
-
Zresztą Stawki Dogów taksię rozkładają 8) [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Dog Niemiecki, Warszawa 9 września[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Sędzia: Andrzej Szutkiewicz[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [B][COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dog Niemiecki Błękitny[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]PSY[/B] [B]Klasa Szczeniąt[/B] VERSACE Patland [B]SUKI[/B] [B]Klasa Pośrednia[/B] NIRVANA MARGAREJRO z Fabiani [B]Klasa Championów[/B] PAOLA Patland [B]Dog Niemiecki Czarny i Arlekin[/B] [B]PSY[/B] [B]Klasa Szczeniąt:[/B] EL CORAZON Modry Efekt [B]Klasa Młodzieży[/B] ATROPOS ATREUS Atheneum LIDER LUCJUSZ Saxifraga [B]Klasa Pośrednia[/B] Być Może ALBERTO JUMPIN' JACK FLASH Saxifraga [/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]SUKI Klasa Młodzieży[/B] KAMIRA Margarejro FCI NIKE Magiczne Koło [B]Klasa Pośrednia[/B] Być Może A'LA ITALIANA KALAHARI OLIVIA Saxifraga RAPA Oregon [B]Dog Niemiecki Żółty i Pręgowany[/B] [B]PSY[/B] [B]Klasa Młodzieży[/B] ACHILLES Giga [/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=Times New Roman]La Gothica [B]Klasa[/B][B] Pośrednia[/B] CAESIM CAESAR Regius Flavens LIMAHL Lanquesco [B]SUKI[/B] [B]Klasa Młodzieży[/B] WITAMINA-M z Kuźni Napoleońskiej [B]Klasa Pośrednia[/B] ARABESKA AL ROSSA Persimo [B]Klasa Otwarta[/B] ASTRAYA Grand Renesans[/FONT][/SIZE][/COLOR]
-
[quote name='Małgoś']Jo-jo, w której klasie idziecie?[/quote] W pośredniej ;)
-
[quote name='Vectra']Oczywiście że wezme aparat :cool3: ja bez niego się z domu nie ruszam :evil_lol: tylko karte mam nie za dużą więc fotków tysiąca nie zrobie :placz::placz:[/quote] Byle byś troche porobiła :evil_lol: Aż tysiące nie wymagam :razz: :lol:
-
[quote name='Vectra']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ciebie oglądać ani podziwiać nie będe :eviltong: :evil_lol::evil_lol: :evil_lol: to już się ciesze że poznam was ,a w szczególności Jojka osobiście :multi::multi:[/quote] Tylko naładuje baterie w aparatku i zabierz go bo ostatnio wszyscy znajomi zapominają :shake: :razz:
-
[quote name='Vectra']Jak możesz to daj mi nr tel na PW lub inne gadu :D Na dogowisko wpadne z panną Sz :D niech dziewczyna pozna większych kolegów - niech się zaznajamia z dogami bo może kiedyś tam ..... będzie miała takiego brata hahahaha. Ja na wystawe umówiłam się z Paulą ,ale licze że Magda też dobije :) A myślisz że Cię nie poznam ?? po Jojku Cię wylukam będe tam 11-12[/quote] Zaraz Ci PW wyślę ;-) Jak zobaczysz to się przerazisz :evil_lol: , ale poznasz bo Jojeczek chyba jedynym płaszczykiem będzie, a Panne Sz chętnie poznamy ;)
-
[quote name='An3czka'] [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/spacer/wrzesien/02%20wrzesien/Obraz014.jpg[/IMG] [/quote] Cześć Aniu :multi: :multi: Ty mi lepiej powiedz co Ty mu dałaś :crazyeye: Wygląda jak zdeformowany...Kaczor :p
-
[quote name='mmbbaj'][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/154/68626c51387ce2ef.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [/quote] A co tej łapce isę stało, jakby taka krótsza :crazyeye: [quote name='mmbbaj'] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/154/f168039b6916697e.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [/quote] Pikna mordka :loveu: :loveu: :loveu: Cześć Mobajki :multi:
-
Haniu żyjesz? :hand:
-
[quote name='simbik']Nawet dobrze myślisz :cool3: , bo to nie byłby głupi termin.[/quote] Widzisz jakie ja dobre pomysły mam :diabloti: , myśle że godzina tez tak 13-14, nie których nie będzie (wystawa we wrocku) ale my będziemy i myśle że Koroniasta też ;-)) [quote name='sylwiaskalska']Boże jak mi się podobają dogi :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] To chyba pora dokupić trzeciego pieska :evil_lol: [quote name='Vectra']No to się może w tą sobote spotkamy jakoś na wystawie :razz::razz: bo mam być :p tylko nie wiem o której dogi się będą prezentować na ringu :shake: 23 :hmmmm: może być ;-) TZ może poczekac na impre urodzinową do wieczora :evil_lol: pies ważniejszy :siara: :evil_lol:[/quote] Znaczy wystawa jak zwykle od 10, ale dogi chyba dopiero od 12 :crazyeye: , my na potwierdzeniu mamy że na ring o 12.35 wchodzimy :crazyeye: Zadzwoń do mnei jak będziesz się wybierać na wystawę, olicze że Madzia przyjedzie to może razem wpadniecie? Ona ma do mnie numer jakby co i wie jak wyglądam :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: A z kótrym psiulcem chcesz przyjechać? :razz: [quote name='nomu']ładnie tu wyglądają. Nic tylko tapete z tego zrobic :smile:[/quote] Prawda? :) Może i nie kótre części ciała nie są tam gdzie być powinny ale strasznie mi się to zdjęcie podoba :))) Witamy u nas w galerii :multi: (bo nie przypominam sobie żebym Cię witała ;-))))