Jump to content
Dogomania

kaszanna

Members
  • Posts

    209
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaszanna

  1. Co słychać u naszej maleńkości? Może ktoś zrobiłby jakiś plakacik, bo ja to raczej lewa jestem, ale po Warszawie chętnie porozwieszam.
  2. Jakie zdjęcie :crazyeye: CAŁĄ MASĘ ZDJĘĆ!!!! Obu panienek i statecznego pana też. Wykiziaj dzisiaj proszę to całe statko ode mnie.
  3. Kupiłam piątkową ofertę i okazało się, że moich ogłoszeń tam po prostu nie ma! Dzisiaj będę dzwonić wyjaśniać, a potem powysyłam go jeszcze raz. Buziaki dla mężczyzny mojego pięknego:loveu:
  4. Wysyłam i wysyłam ogłoszenia do oferty, a one się wcale nie ukazują. Jutro zadzwonię do redakcji i zapytam czemu. Może nie wytrzymują mojej ortografi;)
  5. Obejrzałam dzisiaj w kiosku ofertę i nie ukazało się żadne z moich ocgłoszeń:mad: To pewnie dla tego taka cisza. Kurde szlak!! Muszę usiąść jeszcze raz i powklejać psiaki od nowa. Kurde
  6. Mosi na podejrzewam, że na piątkowe ogłoszenia nikt się nie odezwał. Wyślemy pelego jeszcze raz. Niech no trylko kawę wypiję.
  7. Śuper piszesz o swojej suni i bardzo mądrze robisz, że chcesz podjąć przemyślaną decyzję. To przecież zobowiązanie na kilka lat.
  8. Jestem za i tym razem nawet wcale nie przeciw;) Uważam tylko, że starania trzeba podwoić i myśleć, myśleć i każdy pomysł natychmiast wcielać w życie. Systematycznie będę go wklejała do gazet w podkarpackim, lubelskim i świętokrzyskim.
  9. Zrobione. 20gowydanie śląskie a 21go wydanie warszawskie, świętokrzyskie, lubelskie, radomskie i podkarpackie. Pozostała gromadka ukaże się w tych samych dniach i w tych samych gazetach. Trzymam kciuki i powodzenia. Za jakiś czas mogę powtórzyć te ogłoszenia.
  10. Dory ty tak lakonicznie się wypowiadasz, a ja w nocy spać nie mogę. Nie wiem czy mam ogłaszać sunię czy poczekać do wtorku? Powiedz jak trafiłaś na tą sunię? Oczywiście też trzymam kciuki i pozdrawiam bardzo bardzo.
  11. Do mnie też nikt nie zadzwonił, a reklamowałam Klusię i jamnika szorstkowłosego. Chyba jednak przez święta. Zaraz po zaczniemy jeszcze raz. Tanitko kochane te Twoje zwierzęta - pilnują Pancia żeby w przygotowaniach nie przeszkadzał:diabloti:
  12. Anielico ja ją zaraz powystawiam. Czy mogę podać nr telefonu do Ciebie czy wolisz żeby do schroniska? Maleńka taka cudna..... Ludzie co jest z tymi bokserami? Tyle ich jest, że coś z tym trzeba zrobić. W końcu miłośników tej rasy też jest sporo.
  13. To nie do mnie należy decyzja, ale uważam że bokser nie nadaje się do takiej roli. Nie chciałabym żeby moja Gabza pilnowała firmy. Pies wszystkich i niczyj:shake: To nie życie dla bokserka.
  14. Skontaktujcie się z MagdąSt, bo jest u niej teraz dziewczyna, która w piątek lub sobotę będzie wracała do Warszawy.
  15. nr konta podała dwa posty wyżej Aghi Tea
  16. Wczoraj powinien być w Ofercie. Nikt nie zadzwonił? Jeśli nikt to dzisiaj wystawię go jeszcze raz, tylko, że już po świętach sie pokaże.
  17. tANITKO OGŁOSZENIA Z OFERTY UKAŻĄ SIĘ W PIĄTEK. tYLKO KTO W TEN PIĄTK BĘDZIE KUPOWAŁ GAZETĘ:shake: pO ŚWIĘTACH OGŁOSIMY JĄ JESZCZE RAZ.
  18. Dziewczyny myślmy co jeszcze można zrobić dla małego? KAŻDY POMYSŁ I POMOC W JEGO REALIZACJI SĄ NA WAGĘ ZŁOTA!!!
  19. Wydaje mi sę, że finansowe też by się bardzo przydało (Konisia mnie zabije). Oskarek ma mieć robione USG i tomografię. Z drugiej ręki wiem, że nie ma na to pieniędzy.
  20. Gabza czeka. Konisiu cały czas jesteśmy z wami....
  21. No to trzeba znaleźć szybciutko jakieś potrzebujące jamniki. Bea wiesz coś o tym?
  22. Chyba go tam nie ma. Trzeba całą akcję kajtusiowo-internetową zacząć od nowa, bo większość ogłoszeń wygasa. Proponuję teraz informować, gdzie Kajtek się znajduje. Mam wrażenie, że kierowniczka schroniska wyda go wyłącznie przyszłemu właścicielowi. Czekam na relację Goni z rozmowy z p. kierownik. Szczęśliwie mam zapalenie oskrzeli, więc wysyłam dzisiaj cały dzień ogłoszenia do gazet. Nieszczęśliwie nie mam programu do zdjęć i nie mogę wstawiać ogłoszeń w internecie, bo tam dobrze wklejać zdjęcia.
  23. Może zacząć już reklamować Awarię? Ona też ONkowata;) i pomoc jej potrzebna strasznie.
  24. Wszysto w rękach Rybon, bo to na nią podawałam namiary w ogłoszeniach. Trzeba jej szybciutko przygotować kilka ONkowatych i wkleić tu linki.
×
×
  • Create New...