-
Posts
209 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaszanna
-
Bajka z ruin w domku .Dług spłacony, wszyscy szczęśliwi
kaszanna replied to rybon36's topic in Już w nowym domu
Cicia Rybon gdzieś mi migła! Halooo halooo nie walęsaj się nigdzie tylko tutaj szybciutko zdawaj relacje :eviltong: -
Rozmawiałam już z kierowniczką "kundelka". Nie widziała nic niewłaściwego w ogłoszeniu natomiast ton maila który dostałam wcale jej się nie podobał. Osoba ta pisała do mnie jak do rówieśnicy a okazało się, że jestem od niej dwa razy starsza. Będzie się musiała dziewczyna jeszcze dużo w życiu nauczyć. Przede wszystkim ogłady i ortografii ;) Sprawy nie było! Bierzemy się dalej za Kajtusia z "błogosławieństwem" P. Halinki.
-
Dostałam dzisiaj rano maila w sprawie Kajtusia. Najpierw się ucieszyłam jak głupia, a potem mnie zmroziło.... "Witam:)Osoba,która przetrzymywała na strychu i biła Kajtusia to była przecierz staruszka,która umarła i jej dzieci nie chciały sie nim zajmowac wiec pozbyły sie go do schroniska.W ogłoszeniu trzeba dodac,ze jest teraz nieufny i może ugryść(szczególnie kobiety).Zreszta skoro dajesz ogłoszenie to pewnie znasz Kajtusia." Dodam tylko, że osoba która to napisała nie podpisała się. Czy ja jestem przewrażliwiona czy to jest mało sympatyczny mail?
-
Bajka z ruin w domku .Dług spłacony, wszyscy szczęśliwi
kaszanna replied to rybon36's topic in Już w nowym domu
Irma ja myślę, żerby nie ściągać, tylko wynaleźć podobnego psa i podetknąć ludziom, którzy będą dzwonić. Jutro ogłoszenia w Ofercie, więc może będą jakieś telefony. Po wydaniu mojego Pimpunia (:placz: ) udało mi się znaleźć pana dla podobnego psa dzięki takim nie zdjętym ogłoszeniom. -
Bajka z ruin w domku .Dług spłacony, wszyscy szczęśliwi
kaszanna replied to rybon36's topic in Już w nowym domu
No wiecie co:crazyeye: Ja ciągle nie mogę w to uwierzyć:crazyeye: Narazie aż się nie potrafię cieszyć, bo mam wrażenie, że za moment okaże się, że to nie prawdą. Czekamy na (ciocię!!!!) Rybon. -
Bajka z ruin w domku .Dług spłacony, wszyscy szczęśliwi
kaszanna replied to rybon36's topic in Już w nowym domu
:happy1: No to Bajeczka miałaby swój ogródeczek. Jeśli pani ma labradorka to i cierpliwości ma sporo :diabloti: Asher - szczerze mówiąc to ciągle ludzie tak robią. Każą do siebie dzwonić, człowiek dzwoni rozmawia 20 minut pzez komórkę, odwołuje wszystko, bo ktoś ma przyjechać po psa, a oni zwyczajnie nie przyjeżdżają i nawet nie dzwonią żeby się kazać w tyłek pocałować. Tak już jest. Czasem wydaje mi się, że musi być sporo chętnych żeby znalazł się ten prawdziwy pancio. -
Szukałam stron internetowych znanych ludzi, ale tak jakoś kiepsko mi idzie. Trzeba wyszperać kilka maili. Kupiłam nawet kilka gazet o letkiej tematyce:oops: bo mi jakoś znane nazwiska do głowy nie przychodzą. Myślałam, że się spalę ze wstydu w tym kiosku:oops: Już nawet miałam zrezygnoać, ale właściwie skoro dla Kajtusia wszystko to przeżyłam i tą chwilę:diabloti:
-
Bajka z ruin w domku .Dług spłacony, wszyscy szczęśliwi
kaszanna replied to rybon36's topic in Już w nowym domu
Od przybytku głowa nie boli. Lepiejwstawic trzy razy w jedno miejsce niż przegapić. -
Bajka z ruin w domku .Dług spłacony, wszyscy szczęśliwi
kaszanna replied to rybon36's topic in Już w nowym domu
[url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/224405.html[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/[/url] - czeka na akceptacje moderatora [url]http://darmowe-ogloszenia.cob.pl/[/url] - też mi się pokazała, że mam czekać na zamieszczenie -
Bajka z ruin w domku .Dług spłacony, wszyscy szczęśliwi
kaszanna replied to rybon36's topic in Już w nowym domu
wszystkie tu dzielnie pracujemy:lol: ale ja na razie odpadam, bo to juz trzeci dzień migrany i chyba zejdę.... -
Bajka z ruin w domku .Dług spłacony, wszyscy szczęśliwi
kaszanna replied to rybon36's topic in Już w nowym domu
Evita, poproszę o plakacik [email][email protected][/email] Poproszę też o plakat Kajtusia-Kamyczka, bo mi mój TZ wyczyścił kompóter i nic mi na dysku nie zostało.....żaden:mad: W sobotę jadę do łodzi (chyba), potem do Kozienic i Pionek to porozklejam plakaty w różnych miejscowościach. -
Bajka z ruin w domku .Dług spłacony, wszyscy szczęśliwi
kaszanna replied to rybon36's topic in Już w nowym domu
22 marca - Oferta - wydanie Warszawskie -
Bajka z ruin w domku .Dług spłacony, wszyscy szczęśliwi
kaszanna replied to rybon36's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.karusek.com.pl/ogloszenia.php?show=ogloszenia_dziekuje[/url] [url]http://ogloszenia.reporter.pl/[/url] [url]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/2659[/url] -
Bajka z ruin w domku .Dług spłacony, wszyscy szczęśliwi
kaszanna replied to rybon36's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.aaaby.pl/100,47260,,,,21292262,Zwierzaki,SHOW.html?[/url] To zostanie opublikowane zaraz po akceptacji. Z tego portalu miałam najwięcejzapytań w sprawie Pimpka. -
Bajka z ruin w domku .Dług spłacony, wszyscy szczęśliwi
kaszanna replied to rybon36's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.hittdog.com.pl/ogloszenia_dodaj.php[/url] [url]http://www.vetmozga.com/ogloszenia/szukaj.php?itemads=1[/url] [url]http://www.autogielda.pl/?oferta=13762198[/url] [url]http://www.molosy.pl/ogloszenia/index.php?id=view&&sid=1[/url] Szukając sponsorów ;) wstawiłam ją jeszcze tutaj. -
Bajka z ruin w domku .Dług spłacony, wszyscy szczęśliwi
kaszanna replied to rybon36's topic in Już w nowym domu
Nie wstawiłam dzisiaj nic:oops: :oops: :oops: Miałam takiego globusa, że myślałam, że nogi wyciągnę. Jutro wstanę o 6 rano i zanim wyprawię dzieci do szkoły to troszkę podziałam. Chcą naszą Bajkę ze zdjęciem do Lokalnej Gazety, która wyjdzie w kwietniu ale mam nadzieję, że do tego czasu znajdzie już domek. Troche bez sensu piszę, ale po lekach jestem letko otumaniona. -
Bajka z ruin w domku .Dług spłacony, wszyscy szczęśliwi
kaszanna replied to rybon36's topic in Już w nowym domu
eeeee nieeeee!!!!! Ciociu Rybon proszę wyślij Aniji na priv nr. konta żeby wpłacić na Bajeczkę! -
Bajka z ruin w domku .Dług spłacony, wszyscy szczęśliwi
kaszanna replied to rybon36's topic in Już w nowym domu
Niestety nie znam nr. konta do hotelu, ale wygrzebałam telefon do p. Grażynki stacjonarny to: (022) 798-17-30 Myślę, że najlepiej dzwonić do niej to poda osobiście nr. Konta. Anija - widziałam tego briarda. Normalnie rozpacz! Nie śpię, ale mam taką migrenę, że wymiotuję. Zaraz jak tylko będę w stanie popić wodę i zatrzymać tabletkę na dłużej to nafaszeruję się lekami i biorę się za wstawianie Bajki.