-
Posts
209 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaszanna
-
Bajka z ruin w domku .Dług spłacony, wszyscy szczęśliwi
kaszanna replied to rybon36's topic in Już w nowym domu
Jakie zdjęcie :crazyeye: CAŁĄ MASĘ ZDJĘĆ!!!! Obu panienek i statecznego pana też. Wykiziaj dzisiaj proszę to całe statko ode mnie. -
BOKSER PELE- warto było czekac:) ma swietny dom!!! (foty str 115!!!!)
kaszanna replied to mosii's topic in Już w nowym domu
Kupiłam piątkową ofertę i okazało się, że moich ogłoszeń tam po prostu nie ma! Dzisiaj będę dzwonić wyjaśniać, a potem powysyłam go jeszcze raz. Buziaki dla mężczyzny mojego pięknego:loveu: -
Jamnisia Siwiutki Pysio - JUŻ NIE SZUKA DOMU! ZOSTAJE U TANITKI!!!
kaszanna replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Obejrzałam dzisiaj w kiosku ofertę i nie ukazało się żadne z moich ocgłoszeń:mad: To pewnie dla tego taka cisza. Kurde szlak!! Muszę usiąść jeszcze raz i powklejać psiaki od nowa. Kurde -
BOKSER PELE- warto było czekac:) ma swietny dom!!! (foty str 115!!!!)
kaszanna replied to mosii's topic in Już w nowym domu
Mosi na podejrzewam, że na piątkowe ogłoszenia nikt się nie odezwał. Wyślemy pelego jeszcze raz. Niech no trylko kawę wypiję. -
Zrobione. 20gowydanie śląskie a 21go wydanie warszawskie, świętokrzyskie, lubelskie, radomskie i podkarpackie. Pozostała gromadka ukaże się w tych samych dniach i w tych samych gazetach. Trzymam kciuki i powodzenia. Za jakiś czas mogę powtórzyć te ogłoszenia.
-
Jamnisia Siwiutki Pysio - JUŻ NIE SZUKA DOMU! ZOSTAJE U TANITKI!!!
kaszanna replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Do mnie też nikt nie zadzwonił, a reklamowałam Klusię i jamnika szorstkowłosego. Chyba jednak przez święta. Zaraz po zaczniemy jeszcze raz. Tanitko kochane te Twoje zwierzęta - pilnują Pancia żeby w przygotowaniach nie przeszkadzał:diabloti: -
BOKSER PELE- warto było czekac:) ma swietny dom!!! (foty str 115!!!!)
kaszanna replied to mosii's topic in Już w nowym domu
To nie do mnie należy decyzja, ale uważam że bokser nie nadaje się do takiej roli. Nie chciałabym żeby moja Gabza pilnowała firmy. Pies wszystkich i niczyj:shake: To nie życie dla bokserka. -
Hienek mixkaukaza z Łodzi zostaje w domku tymczasowym na zawsze :)
kaszanna replied to simbik's topic in Już w nowym domu
Skontaktujcie się z MagdąSt, bo jest u niej teraz dziewczyna, która w piątek lub sobotę będzie wracała do Warszawy. -
bokserek - Oscar - przyplątało się kolejne choróbsko:(
kaszanna replied to konisia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nr konta podała dwa posty wyżej Aghi Tea -
Jamnisia Siwiutki Pysio - JUŻ NIE SZUKA DOMU! ZOSTAJE U TANITKI!!!
kaszanna replied to anielica's topic in Już w nowym domu
tANITKO OGŁOSZENIA Z OFERTY UKAŻĄ SIĘ W PIĄTEK. tYLKO KTO W TEN PIĄTK BĘDZIE KUPOWAŁ GAZETĘ:shake: pO ŚWIĘTACH OGŁOSIMY JĄ JESZCZE RAZ. -
bokserek - Oscar - przyplątało się kolejne choróbsko:(
kaszanna replied to konisia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wydaje mi sę, że finansowe też by się bardzo przydało (Konisia mnie zabije). Oskarek ma mieć robione USG i tomografię. Z drugiej ręki wiem, że nie ma na to pieniędzy. -
bokserek - Oscar - przyplątało się kolejne choróbsko:(
kaszanna replied to konisia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gabza czeka. Konisiu cały czas jesteśmy z wami.... -
Jamnisia Siwiutki Pysio - JUŻ NIE SZUKA DOMU! ZOSTAJE U TANITKI!!!
kaszanna replied to anielica's topic in Już w nowym domu
No to trzeba znaleźć szybciutko jakieś potrzebujące jamniki. Bea wiesz coś o tym? -
Chyba go tam nie ma. Trzeba całą akcję kajtusiowo-internetową zacząć od nowa, bo większość ogłoszeń wygasa. Proponuję teraz informować, gdzie Kajtek się znajduje. Mam wrażenie, że kierowniczka schroniska wyda go wyłącznie przyszłemu właścicielowi. Czekam na relację Goni z rozmowy z p. kierownik. Szczęśliwie mam zapalenie oskrzeli, więc wysyłam dzisiaj cały dzień ogłoszenia do gazet. Nieszczęśliwie nie mam programu do zdjęć i nie mogę wstawiać ogłoszeń w internecie, bo tam dobrze wklejać zdjęcia.
-
Bajka z ruin w domku .Dług spłacony, wszyscy szczęśliwi
kaszanna replied to rybon36's topic in Już w nowym domu
Może zacząć już reklamować Awarię? Ona też ONkowata;) i pomoc jej potrzebna strasznie. -
Bajka z ruin w domku .Dług spłacony, wszyscy szczęśliwi
kaszanna replied to rybon36's topic in Już w nowym domu
Wszysto w rękach Rybon, bo to na nią podawałam namiary w ogłoszeniach. Trzeba jej szybciutko przygotować kilka ONkowatych i wkleić tu linki.