Niedługo mnie tu nie bedzie ale jak wrocę to będę Was prosić o pomoc :loveu:
w ogłaszaniu - w tej chwili jest na adopcjach seterow i ma allegro!
ale to i tak za wcześnie na nowy dom - trzeba przynajmniej miesiąc by wrocił
do siebie psychicznie i by minął stres i strach!
On jest śliczny i bardzo spokojny - myślę że odpowiedni domek z kochającymi ludzmi się znajdzie :loveu::loveu::loveu: