uf - jesteśmy juz z powrotem!
wszystkie parametry - trzustki - w normie
nerki - w normie, inne wartości krwi - w normie ale wątrobowe zamiast do 75
ma 112, dostał leki - codziennie 1 tabl. na wątrobę
jeść ma suche z mięskiem kurczaka - got.
w środę odrobaczenie - dostał dzis także 3 zastrzyki!:placz:
jest wesoły,radosny i ma apetyt:lol:
mamy obsrwować czy k..pi są związane i powtorka badań w grudniu!
wszystko wskazuje na to że coś z robali uszkodziło mu wątrobę ale p. dr
powiedział że będzie dobrze ! musimy Kompasa z tego wyciągnąc i pozbyć się
chorobska:mad::mad: cieszę się :multi::multi: że wszystko jest na dobrej drodze i że inne wyniki ma w normie:loveu: