Jump to content
Dogomania

AśkaK

Members
  • Posts

    4351
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AśkaK

  1. Kurde!!! Ja też chcę jechać!!!!!!!!!!!!! Ale macie zaje...istą miejscówkę, no cudo!!!!!!!!!! Bawcie się dobrze! :lol: i kacorka utrzymujcie na możliwie znośnym poziomie ;-) :lol: żeby sił na następny dzień starczyło żeby się pchać pod tą górkę z nową flaszeczką ;-) :D A za rok to ja też się z Rudym i TZ piszemy! :lol:
  2. Nie, nie, Aniu! Nic nie pomyliłam! Może po prostu nie wyraziłam się jasno :-? jakiś czas temu zaczęłam przeglądać historie piesków które już znalazły dom, ale historii koksa nie doczytałam i nie wiedziałam, u kogo jest... a bardzo zapadł mi w pamięci i ciekawa byłam, co to za fajni ludzie go wzięli. No i teraz czytam sobie dalej, a tu ania14p! pozdrowionka!!!!!!!
  3. Nie no, TEN TENEK jest ekstra!!! To mi się w głowie nie mieści, jak wiele miłości i optymizmu kryją te chude psie ciałka...!!! Sto lat dla Tenka i jego Nowej Rodzinki!!!
  4. Aniu!!!!!! To Koksik jest u Ciebie???!!!!! Jak wspaniale!!! Ja jeszcze przed naszym urlopem czytałam pierwsze strony o Koksiku i nie zdążyłam doczytać, a tu proszę - znana mi z forum, sympatyczna osóbka przygarnęła psiaka o którym rozmyślałam :-) Ależ cudownie mały jest ten świat!!! :lol: :lol: :lol: Gorące pozdrowienia dla całej Waszej wspaniałej rodzinki!!! Asia i Rudy :)
  5. Cześć nefeszka!!!!!!!!!!!!!!!!! Jejciu, jaka ta maleńka Twoja dziewczynka jest słodziutka!!! :D Przejrzałam wszystkie fotki, cudo!!! hehe, do pozowania to ma smykałkę ta mała, nic tylko fotografować! Dziękuję Ci nefeszka za fotki Rudego, są super!!! A dla niewtajemniczonych to powiem, że ja to osobiście małą Liko widziałam!!!!!!! 8) :lol: :lol: :lol: Szczęściara ze mnie, co?! :wink: A futerko to ma tak mięciutkie, i łapeczki takie słodkie.......a uszka takie malutkie!!!ach!!! I ani duże psy jej nie straszne, ani koniki, dzielna dziewczynka! :D Widziałam na własne oczy! 8) :D Pozdrawiam Was serdecznie!!!!!!!! My nefeszka wkrótce znowu wyjeżdżamy, za 6 dni, Ruduś miał mały wypadek ale o tym na forum ;-) A po wakacjach będzie super się umówić na jakiś spacerek :) Liko podrośnie to Ruduś się zakocha :D Papapa!!!
  6. serce się raduje jak się patrzy na te psie mordki, wczesniej takie smutne, a teraz nie do poznania!!!!!!! Gorące pozdrowionka dla Was!!!!! Hektor jest cudny!!!!!!
×
×
  • Create New...