Cześć nefeszka!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jejciu, jaka ta maleńka Twoja dziewczynka jest słodziutka!!! :D
Przejrzałam wszystkie fotki, cudo!!!
hehe, do pozowania to ma smykałkę ta mała, nic tylko fotografować!
Dziękuję Ci nefeszka za fotki Rudego, są super!!!
A dla niewtajemniczonych to powiem, że ja to osobiście małą Liko widziałam!!!!!!! 8) :lol: :lol: :lol:
Szczęściara ze mnie, co?! :wink:
A futerko to ma tak mięciutkie, i łapeczki takie słodkie.......a uszka takie malutkie!!!ach!!!
I ani duże psy jej nie straszne, ani koniki, dzielna dziewczynka! :D
Widziałam na własne oczy! 8) :D
Pozdrawiam Was serdecznie!!!!!!!!
My nefeszka wkrótce znowu wyjeżdżamy, za 6 dni, Ruduś miał mały wypadek ale o tym na forum ;-) A po wakacjach będzie super się umówić na jakiś spacerek :) Liko podrośnie to Ruduś się zakocha :D
Papapa!!!