Jump to content
Dogomania

AśkaK

Members
  • Posts

    4351
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AśkaK

  1. Bzydal. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/805/dsc05710vw4.jpg[/IMG][/URL] Hmm...tu też nie za pięknie...:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/2958/dsc05711fn7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/1646/dsc05712as5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/7306/dsc05721wi7.jpg[/IMG][/URL]
  2. Z górki na pazurki za freesbe!:lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/7290/dsc05699jz8.jpg[/IMG][/URL] I pod górkę, to już nieco trudniej, zwłaszcza że jakiś pasożyt się uwiesił.:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/1899/dsc05701ke5.jpg[/IMG][/URL] Pasożyt nie daje za wygraną...:roll: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/9950/dsc05702qq6.jpg[/IMG][/URL] Ale oto wreszcie udało się odzyskać honor i z dumą podnieść nogę!:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/3221/dsc05706wm3.jpg[/IMG][/URL] Król lew i zdobycz. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/4418/dsc05708te0.jpg[/IMG][/URL]
  3. Dziś robię sobie labę na dogo, a co tam, jak piątek to piątek!:lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/3236/dsc05686in0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/7703/dsc05694yc2.jpg[/IMG][/URL] Trzy dziury to za mało!:lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/668/dsc05696oh1.jpg[/IMG][/URL] A tą trzeba jeszcze pogłębić!:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/7717/dsc05697ji9.jpg[/IMG][/URL]
  4. Satysfakcja = 100!:lol: Podoba mi się taki program.:p Fotkopsiomania - ciekawe skąd to się bierze?:evil_lol:
  5. [quote name='agaciaaa'] Czesc :) Wcale nie tak często ;) to jest tak, że jak już zaczne cykać fotki to nie moge przestać :evil_lol: [/quote] Hihihi, to tak jak ja.:evil_lol: [quote name='agaciaaa']A przedmioty pedagogiczne ;) [/quote] A jakie to są na przykład? Bo ja jestem zielona.:lol:
  6. Na drugą stronę, ale tam wyskoczył jakiś Japończyk więc szybciutko wróciły!:evil_lol::lol:;)
  7. Witaj Marcinie w gronie dogomaniaków, od razu ostrzegam - to wciąga!:lol: Bardzo się cieszę że rokowania są dobre! Najważniejsze że Gratis jest w dobrej kondycji psychicznej, wie już że ma dom do którego zaraz pojedzie.:loveu:
  8. [quote name='majqa'][B]NAPRAWDĘ RZADKO TRAFIA SIĘ TZW. JELEŃ, KTÓRY OT TAK WEŹMIE PSA, O KTÓREGO CHARAKTERZE, ZACHOWANIU NIC NIE WIADOMO. MAŁY PIMPEK TO JESZCZE ALE WIĘKSZY GABARYT O ZDROWYCH ZĘBACH???[/B] [B]Mało kogo ujmie fakt( i zechce zaryzykować), że pies jest biedny.[/B] [B]Smutne to ale prawda...:shake:[/B][/quote] "Jeleń" to może i się trafi, ale zwykle taki który szuka dużego psa na łańcuch.:roll: To fatalnie że nie chcą wydawać do DT, możnaby było chociaż szczenięta wyciągać, a tak... Psa wydają byle komu bez rejestracji danych, a nie chcą powierzyć go wolontariuszom.:shake: Cóż, nie pierwszy i nie ostatni raz widzi się takie paranoje w schronisku. Ale może małymi krokami uda Wam się dziewczyny coś wywalczyć! Jak kierownik nabierze zaufania, to może zmięknie.
  9. Hej Kwiatku!:lol: [quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]bo ja chyba mam kompleks z dzieciństwa...zawsze żałowałam że nie mam starszego brata...tak od 2/3 lata więc tak przyszłościowo myślę że córka mojej siostry też będzie chciała mieć starszego braciszka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: więc jak się urodzi pierwszy chłopiec to jak potem córeczka to będzie oki :)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]zresztą u mnie w rodzinie od 2 pokoleń się rodzą praktycznie same baby...chłopcy pojedyncze sztuki a baby hurtem :evil_lol: :)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Dobrze kombinujesz!:lol: Fajnie mieć starszego braciaka - odrabia za ciebie lekcje, nosi tornister do szkoły, a jak trzeba to wleje temu, kto z siostrzyczką zadarł.:diabloti::evil_lol:;) No i starszy brat to dostęp do starszych kolegów!:multi::evil_lol::lol: Zdrówka dla siostry, trzymam kciuki! A fotki Salsy pomagającej sprzątać - miodzio!:lol: Daj jakieś fotaski scurków!:cool3: Fajny mają wystrój "chaty"!:lol:
  10. Wszystkie porządniejsze schroniska prowadzą ewidencję psów i przy adopcji nowy właściciel podaje swoje dane. Brak takiej ewidencji - to dopiero brzydko pachnie! W ten sposób nie ma żadnych dowodów, że pies został wyadoptowany, a nie uśpiony... Coś mi się nie podoba to tłumaczenie kierownika.:roll: Dziewczyny, o możliwość spacerków pytajcie, bo to rzeczywiście utopia - robić fotki przez kraty i tak psiaki ogłaszać. I czy wydawaliby nam psy do DT? Na jakich warunkach? Czy za wzięcie psa ze schroniska się płaci? Ile?
  11. Acha, teraz rozumiem :p - Atos musi jeść świeżo gotowane papu, bez żadnych bakterii, oj Atosku rzeczywiście skafander astronauty by się przydał!;)
  12. Usko się Preziowi psekzywiło.:lol::loveu: Wygląda jak panienka!:evil_lol: [URL]http://images26.fotosik.pl/146/7287d675402c0ed4.jpg[/URL]
  13. [quote name='agaciaaa']Dzięki :loveu: tylko jaki to? :hmmmm: wet nam wpisał brązowy :roll: :evil_lol:[/quote] Dla mnie to śliczny płowy-piaskowy.:loveu::lol: Ale fotkufff!!!:multi: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]http://images32.fotosik.pl/118/e6c9c7ad9c2f252a.jpg[/URL] [quote name='agaciaaa'] Pedagogike opiekuńczo- wychowawczą studiuje :razz: [/quote] Ooo, ja myślę o tym czy się na pedagoga nie przekwalifikować, ciekawe są studia na tym kierunku?:cool3: Jakie przedmioty są?:p
  14. Coś mu do ucha gada, namawiają się!:diabloti::lol::evil_lol: [URL]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/2008/img011.jpg[/URL] Maxio ma słodziachną minę, bułeczka!:loveu::lol: [quote name='Alicja']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]foty z pałacu Prezydenckiego [/quote][/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=black]Dawno tv nie oglądałam, a tu tyle się pozmieniało, z bliźniąt całe stado powstało?!:crazyeye::lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT]
  15. To był ostatni dzwonek! Jeszcze dzień -dwa i martwica wdałaby się wyżej i opuszek by się nie uratowało. Widziałam z jakim poświęceniem wetki przemywają mu te rany żeby zmniejszyć stan zapalny, ma świetną opiekę.:p Też myślę że było warto.:p :loveu:Teraz mimo ran stoi na tych łapach, więc dlaczego miałby nie stać po wyleczeniu..? Tylko te podusie nieszczęsne żeby się utrzymały w całości.:oops:
  16. [quote name='ewajanka']Słuchajcie nie ma co roztrząsać tego co napisała ta osoba. Pojawiła się na wątku najprawdopodobniej przypadkowo i nie ma pojęcia ile robicie dla tych biednych zwierząt. Asiaf nie zaprzątaj sobie tym głowy, tylko rób to co robisz najlepiej.:cool3:[/quote] Święta racja.:p Goniu, ja byłam u psiaka tylko raz zrobić zdjęcia, ale odpowiem bo mi chyba wetka powiedziała to co AsiF - te wystające kości trzeba usunąć, więc po palcach nie zostanie śladu. Pozostaną jednak duże poduszki. (jeśli uda się uratować też tą bardziej zainfekowaną - jeśli się nie uda i mimo leczenia martwica będzie postępować, wówczas tej łapy nie da się uratować - ale na trzech łapach pies jeszcze może chodzić!) Jeśli po operacji obie łapki się zagoją i poduszki obu łap będą uratowane, to psiak będzie mógł normalnie spacerować. Co prawda bez palcy w przednich łapach nie będzie tak zwinny, nie będzie już ganiać jak szalony, ale chodzić będzie! Opuszki są najważniejsze, bo chronią kości od ocierania o podłoże - dlatego jeśli opuszkę trzeba będzie usunąć (tfu!), to pies nie będzie mógł z tej łapy korzystać. Ale póki ma duże opuszki, może na łapie normalnie stawać. Bardzo trzymam kciuki! PS. Wetka też mówiła o możliwości wstawienia sztucznej poduszki w sytuacji, gdyby jednak martwica posunęła się dalej i trzebaby było usuwać poduszkę. Więc i takie możliwości są... Ale mam nadzieję że nie będzie to konieczne.
  17. AśkaK

    Boksery2 I Ja

    O, nowe fotki, jak fajnie!:multi: Fazka rozrabiara ciągle łapki kaleczy :shake:, może tak bardzo lubi chodzić w pankowych skarpetkach?:lol:;) A kto to dał pieskowi za małą podusię?!:crazyeye::shake::mad: :evil_lol: :lol: :lol: ;) [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/6578/76lx6.jpg[/IMG] Biedny Rudasek, pysio się nie mieści, to naprawdę skandal tak pieska traktować!:shake::lol:;):evil_lol::evil_lol::evil_lol: I jeszcze Fazka zrobiła z Rudzia podnóżek!:placz::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/8335/86wt0.jpg[/IMG]
  18. To świetnie, w takim razie już nic nie podpowiadam! :p Choć jakby co, to do p.Małgosi zawsze można dzwonić!;) Ooo, i tu w W-wie też tak podejrzewano więc pewnie to dobry trop! Ciekawa jestem co to za żyjątka, czy to są specjalnie dodawane jakieś szczepy wspomagające trawienie? No tak, czyli życie jak w Madrycie!:lol: Specjalna kuchnia dla panicza i kąpiele z masażem;), eh mówiłam ciotki żeby szybko się do Bandośka przeprowadzać bo tam same wygody!:lol: Nie martw się Atosku, ciocie ci kupią w razie czego taki specjalny skafander i zostaniesz kosmonautą!:lol:;)
  19. Proces tworzenia dziury cd.:lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2916/dsc05677yr3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/5392/dsc05678yv9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/1302/dsc05683qt1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/1539/dsc05684yf6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/3186/dsc05685qk1.jpg[/IMG][/URL]
  20. Moje słoneczko.:loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3938/kopiadsc05656ih0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/5295/kopiadsc05658gx1.jpg[/IMG][/URL] Biegnę bardzo szybko za piłeczką!:lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/9629/dsc05661lp8.jpg[/IMG][/URL] Mam,mam! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img115.imageshack.us/img115/9324/dsc05663vf3.jpg[/IMG][/URL] Proces tworzenia dziury.:evil_lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/4893/dsc05676xl2.jpg[/IMG][/URL]
  21. Pierożki babcinej roboty, mniam!:loveu::lol: Tego jednego zjadłam z łakomstwa :lol:, na dziś zostało tylko 5.:roll: Ale jestem goopia, skasowałam trzy filmiki ze spaceru i jeden jak Rudzio chrapie!:placz: Ale mam foteczki!:multi:Dziś było piękne słońce! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/6502/dsc05646bk1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/6947/dsc05649vu3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/3946/dsc05650qw1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img106.imageshack.us/img106/4384/dsc05652go4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/1693/dsc05655lt6.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='asiaf1'] Tak ja odmroziłam temu psu łapy, powyrywałam paliczki, zawiozłam do weta i w spisku z nim chcę zagarnąć 1 500 pln. a jeszcze do podziału jest Pan, który go przygarnął i uratował od zamrznięcia i wyleczył z babeszjozy.[/quote] Tak myślałam, ty podła kobieto, jak mogłaś!:diabloti::lol::evil_lol:;) [quote name='[B']kazanus][/b] [I]A skąd Ty wiesz misiek-kurczak, że te peniądze idą na konkretny cel a nie do kieszeni.?????????[/I][/quote] [I]Oj nie ładnie zaczynać "kariery" na dogo od oczerniania naszej koleżanki, jak trochę poczytasz to zobaczysz, że dział dogomani "Psy w potrzebie" to w większości znający się i UCZCIWI ludzie, a finanse są jasno rozliczane. Co innego gdyby to Asiaf miała takie wątpliwości w stosunku do ciebie - osoby nowej - ale na odwrót?![/I]
  23. Atosku, poroś swojego kochanego Panka o kilka cyferek i literek, które podaje się przy przelewach bankowych, bo Twój wątek cały czas śledzi pewna bardzo miła pani :loveu: :cool3:która nie może pozwolić na to, byś wykończył Panka finansowo!:p Tylko tak po cichu podkradnij jakoś te cyferki, żeby Panek nie widział bo pewnie cię skrzyczy jak zobaczy że podajesz!;) Ale podać musisz i kropka, liczę na twój spryt!;) Ja zaraz dzwonię do p.Małgosi wetki, zapytam co z tym fantem robić, jeśli trzeba to przyślemy ci szampony Atosku! Bo te szampony były chyba najbardziej skuteczne. Niestety nużeńca nigdy się nie wybije do końca i pani wetka mówiła że możesz mieć nawroty łysinki, duże znaczenie ma tu odporność organizmu ale ty możesz ją mieć osłabioną Atosku od urodzenia i tak po prostu może być. Ale Pan bardzo o ciebie dba i jestem pewna, że zaraz nastąpi poprawa.
  24. Bawołek i Przędziorek poszły z pankiem na spacer:lol:, ja odchorowuję w łóżku kościół i cmentarz.:oops: Wstawiłabym foteczki ale nie mam siły... Pożyczę Wam tylko dobrej nocki i idę zjeść pieroga.:lol: Piesy też dziś pierogi jadły :cool3: - "babcia" przyjechała i nakarmiała biedaczki.:diabloti::lol:
  25. I ja, i ja byłam!:multi::lol:
×
×
  • Create New...