Jump to content
Dogomania

Marta_Ares

Members
  • Posts

    9545
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marta_Ares

  1. [URL=http://imageshack.us][img]http://img511.imageshack.us/img511/7090/obraz7711vp.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img511.imageshack.us/img511/1395/obraz7746zo.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img511.imageshack.us/img511/9215/obraz7771xy.jpg[/img][/URL]
  2. Nareście troche wolnego czasu znalazłam (szkoła :-? ) i mogłam iśc z Aresem na porządny spacer do lasu. Aparat, smycz, piłka, smakołyki w kieszeń i w droge :) : [img]http://img504.imageshack.us/img504/7051/obraz7648jq.jpg[/img] [img]http://img504.imageshack.us/img504/1151/obraz7618ud.jpg[/img] [URL=http://imageshack.us][img]http://img511.imageshack.us/img511/6532/obraz7666av.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img511.imageshack.us/img511/3525/obraz7682bd.jpg[/img][/URL] P.S. musze wstawiać po kilka fotek, poniewaz cos mi sie z kompem dzieje i co chwila sie wyłancza :-? :-?
  3. jaka pomysłowa buda :D super wynalazek :D:D:D
  4. piekne psy :lilangel: kiedy rozstrzygnięcie konkursu ???? 8) :D
  5. Aesik już buziaka dostał :D
  6. ewlinabuck twoje sa super liczy sie pomysl :)
  7. Dziękuje starałam sie :) ale widze ze mało osob sie interesuje konkursem :(
  8. Dziękujee :), twoje miski też są śliczne tak to ja :oops:
  9. Nowe fotki: [URL=http://imageshack.us][img]http://img159.imageshack.us/img159/5171/obraz6659id.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img159.imageshack.us/img159/9843/obraz6703pc.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img159.imageshack.us/img159/2783/obraz6813mz.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img159.imageshack.us/img159/1584/obraz6725qq.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img398.imageshack.us/img398/9972/obraz6793fy.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img159.imageshack.us/img159/8803/obraz6867tu.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img39.imageshack.us/img39/9200/obraz6764tc.jpg[/img][/URL]
  10. to ja jescze wstawiam cos takiego:
  11. Bawiłam sie troche w paint shopie oto słabe wyniki mojej pracy :D : [URL=http://imageshack.us][img]http://img36.imageshack.us/img36/5262/obraz2281be1wl.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img3.imageshack.us/img3/4668/obraz3975ra2vn.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img3.imageshack.us/img3/264/obraz2159oh8rb.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img3.imageshack.us/img3/6342/obraz2233gl.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img3.imageshack.us/img3/6923/obraz3443sv5ss.jpg[/img][/URL]
  12. Może ktoś jeszcze ma jakies nowe smycze albo obroże, albo moze jakies ubranka na jesień?????
  13. wiem wiem slyszalam rozne rzeczy na temat tych kagancow dobre i zle tylko daczego jak zalozylam Aresowi kaganiec skorzany to probowal go sciagnac pazurami, w w tym grzecznie chodzi. Ale kaganiec jest mi tylko potrzebny do weta, autobusu i czasami na wieczorny spacer.
  14. chodziło mi o to ze bardzo łatwe do wykonania :) w paint shopie
  15. dzieki za fotke :) ja chce swojemu kupic obroe łańcuszkową (tez podwójną) ale nie moge jakos narazie odpowiedniego rozmairu dostac albo za mała albo za duzo
  16. To ja wstawie kilka dennych ramekz super psiakami :D: http://img4.imageshack.us/img4/8036/245100203914ho.jpg
  17. właśnie przeglądam twoją galerie i szukam jakis odpowiednich fotek do ramki bo sprobuje cos zrobic :)
  18. to ja dodam nowe fotki Ares dostał nową obroże taką za 6 zł we wzorki i z chusteczką: [URL=http://imageshack.us][img]http://img466.imageshack.us/img466/7093/obraz4938uy.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img466.imageshack.us/img466/9368/dscn28599kj.jpg[/img][/URL]
  19. ja mam 16 lat ( 1 klasa liceum :D )
  20. hehe to nie ja tylko ciocia moja, której bardzo sie podobał Ares.
  21. A to moj nowy nabytek koc z huskym!!! :) :D [URL=http://imageshack.us][img]http://img39.imageshack.us/img39/3314/obraz6466uj.jpg[/img][/URL] Ares musial juz wyprobowac czy wygodny jest :) [URL=http://imageshack.us][img]http://img39.imageshack.us/img39/5471/obraz6481li.jpg[/img][/URL]
  22. Wczoraj przyjechala do mnie ciocia ze swoim maluchem- Mateuszkiem (16 miesiescy) n poczatku troche sie bałam jak zareaguje Ares ale okazalo sie ze potrafi sei swietnie bawic z takimi maluchami :D. A to Matti: [URL=http://imageshack.us][img]http://img39.imageshack.us/img39/6457/obraz6406in.jpg[/img][/URL] Matti ze swoją siostra i mamą i Ares: [URL=http://imageshack.us][img]http://img173.imageshack.us/img173/4233/obraz6287jx.jpg[/img][/URL] Zabawy nigdy dosyć: [URL=http://imageshack.us][img]http://img39.imageshack.us/img39/7657/obraz6316qr.jpg[/img][/URL]
  23. A to ten kaganiec: [URL=http://imageshack.us][img]http://img50.imageshack.us/img50/8462/obraz6423ln.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img50.imageshack.us/img50/133/obraz6447te.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img269.imageshack.us/img269/9886/obraz6458mg.jpg[/img][/URL]
×
×
  • Create New...