Jump to content
Dogomania

Marta_Ares

Members
  • Posts

    9545
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marta_Ares

  1. Niedawno moi sasiedzi wzieli ze schroniska pudelke Fifi i w ten sposob Ares ma nową koleżanke. Dzisiaj bylo pierwsze spotkanie :)Fifi z Aresem świetnie sie bawiła, troche na poczatku byla przestraszona) [URL=http://imageshack.us][img]http://img261.imageshack.us/img261/1373/obraz0643qm.jpg[/img][/URL] A o to Fifi [URL=http://imageshack.us][img]http://img236.imageshack.us/img236/3458/obraz0650pl.jpg[/img][/URL] Ares niepewnie podchodzi [URL=http://imageshack.us][img]http://img261.imageshack.us/img261/3001/obraz0669fn.jpg[/img][/URL] chyba mi nic nie zrobi :D [URL=http://imageshack.us][img]http://img223.imageshack.us/img223/534/obraz0671qd.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img16.imageshack.us/img16/2757/obraz0687nz.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img97.imageshack.us/img97/2764/obraz0697kf.jpg[/img][/URL] Widziałaś gdzieś Fifke??? :D A teraz spadamy na spacer.
  2. faktycznie maluch jest bardzo grzeczny, tylko caly czas mam problem z pchlami nie wiem skad je lapie :( jak byl mlodszy wet zalecil kapiel w szamponie Hiltona dla szczeniąt. Ale to nic nie dalo. Dzisiaj bylam w zoologu i pani polecila ziolową obroże BEAHAR- Bio band dla szczeniąt. wykąpałam go, poslanie, obroze i zalozylam mu ta obroze.
  3. Raczej nie sprawia klopotow zna narazie komende- do nogi, siad i rownaj ze smyczą, aportowac nie chce tzn biegnie do pilki lapie w pysk i puszcza odrazu i przylatuje bez pilki. Jeszcze mi sie strasznie rzuca jak ktos na rowerze jedzie. Probuje wtedy komende rownaj i pokazuje mu pilke, jak nic nie zrobi to odrazu nagroda. W domu jest bardzo grzeczny ostatnio zostal sam 5 godzin. To nic nie zniszczył, nawet nie bylo nigdzie nasikane:D
  4. fotki super, zaluje ze nie tam nie bylo :( no ale trudno. Wiecej fotek!!!!
  5. widzialam ostatnio na necie identyczna obroze za 38zl :o
  6. kilka nowych fotek małego przystojniaka: [URL=http://imageshack.us][img]http://img400.imageshack.us/img400/1967/obraz0013vf.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img400.imageshack.us/img400/223/obraz0029ya.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img389.imageshack.us/img389/9788/obraz0038ee.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img389.imageshack.us/img389/2450/obraz0044oq.jpg[/img][/URL]
  7. szczeniak ma teraz juz prawie 4 m-c i nadal nie moge zwalczyc pchel byl okres ze nie mial wogole i znowu wrocily:( wet zalecil kapiel w szamponie dla szczeniat ale on nic nie daje:/ czy moge juz stosowac obroze???
  8. o dawno mnie tu nie bylo widze ze galeria sie rozrasta:) ale fajna ta obroża tatuoo ile takie cos kosztuje??
  9. [quote name='Gosia&Luka']Czy to jest zaciskowy łańcuszek?? Dla szczeniaka?? :roll:[/quote] To zwykły łańcuszek!!! w zyciu nie załoze psu zadnej kolczatki ani obrozy zaciskowej, w tym lancuszku tylko po domu chodzi na spacery normalna obroża
  10. Dzieki, ta tz myslałam ze jest dobrze, ale to moj pierwszy szczeniak wiec nie bylam pewna, wolalam sie upewnic:)
  11. Mam pytanko czy Ares jest za gruby??? jak na swoj wiek, bo kilka osob mi mowilo ze niezly zniego tluscioszek. A wy o o tym, sądzicie???
  12. Nikt wiecej nie pochawli sie swoim "ubrankiem" dla psa??? :D :)
  13. To jeszcze dodam dwie fotki Ares w obroży której sama zrobilam: [URL=http://imageshack.us][img]http://img36.imageshack.us/img36/6595/dscn19085nw.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img36.imageshack.us/img36/3759/dscn19075sz.jpg[/img][/URL] i łańcuszek: [URL=http://imageshack.us][img]http://img36.imageshack.us/img36/218/dscn19120kb.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img36.imageshack.us/img36/2155/dscn19149fm.jpg[/img][/URL]
  14. Tą smycz i obroże Pacyfic zrobiłam mu sama :D :D nudziło mi sie, znalazłam kawałek takiej taśmy w domu, pozszywałam i gotowe :D
  15. jeszcze smycz do kompletu (czarna z taśmy z czerwonym napisem): [URL=http://imageshack.us][img]http://img273.imageshack.us/img273/2821/dscn19043wv.jpg[/img][/URL] i łańcuszek: [URL=http://imageshack.us][img]http://img273.imageshack.us/img273/3514/dscn19052st.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img273.imageshack.us/img273/9192/dscn19068qa.jpg[/img][/URL] Łącznie: - smycz niebieska taśma we wzorki regulowana - smycz czarna taśma z napisem - obroża skórzana czerwona z ćwiekami - obroża taśma czarna z napisem - obroża łańcuszek
  16. Nowe obroże Aresa; [color=darkred][b]1)[/b][/color] czerwona skórzana z ćwiekami: [URL=http://imageshack.us][img]http://img11.imageshack.us/img11/232/dscn18969kl.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img230.imageshack.us/img230/8158/dscn19020tg.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img53.imageshack.us/img53/6734/dscn18976at.jpg[/img][/URL] [b]2)[/b] z taśmy czarna z czerwonym napisem: [URL=http://imageshack.us][img]http://img53.imageshack.us/img53/8656/dscn19007ri.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img41.imageshack.us/img41/4296/dscn19019qn.jpg[/img][/URL]
  17. [quote name='Daisunia']jaki tn Ares wielki 8) :lol:[/quote] Niom własnie cały czas rośnie :D a podobnno miał być mały kundelek juz jest wielkosci Bandziorka:)
  18. Nie wiem jak z dysplazją do weta tylko byli na te pierwsze szczepienia i to wsystko , nosowka, odorbaczenie. TO nie są dokładne foty ale ona według mnie nie przypomina raoswego bernasia, a i chyba troche chuda jest jak wam sie wydaje???
  19. I jeszcze kilka fotek ze spaceru: [img]http://img251.imageshack.us/img251/7201/dscn09408dd.jpg[/img] [img]http://img292.imageshack.us/img292/4948/dscn09412uw.jpg[/img] [img]http://img251.imageshack.us/img251/274/dscn09536tz.jpg[/img] A tak sie odpoczywa po spacerze: [img]http://img292.imageshack.us/img292/4500/dscn09274vb.jpg[/img] [img]http://img251.imageshack.us/img251/1185/dscn09283le.jpg[/img]
  20. [quote name='KaRa_TC']Jaki śliczny bernardynek!!! [/quote] Ten śliczny bernardynek to Gabi została kupiona przed wystawą :-? za 250zł
  21. Co w trawie piszczy: [img]http://img50.imageshack.us/img50/2668/dscn09357lp.jpg[/img] [img]http://img50.imageshack.us/img50/7797/dscn09341lk.jpg[/img]
  22. A wczoraj byliśmy na spacerku z Bandziorem (oczywiście moja inteligentna pani zapomniała włączyć lampe w aparacie i fotki takie sobie wyszły :D ) a więc od poczatku: uczyłem Bandziora chodzić na smyczy: [img]http://img107.imageshack.us/img107/2787/dscn09303my.jpg[/img] najpierw musialem go dogonić i złapać [img]http://img107.imageshack.us/img107/6043/dscn09329lf.jpg[/img] [img]http://img293.imageshack.us/img293/4404/dscn09330fr.jpg[/img] no choć tu.. wrrr [img]http://img293.imageshack.us/img293/9955/dscn09316yj.jpg[/img] pogoń za włascicielką Bandyty Po drodze spotkaliśmy kolege mojej pani z czymś wieeelkim na smyczy( podobno to miła bernardynka- Gabi ja jednak bałem sie podejść) [img]http://img293.imageshack.us/img293/7731/rscn09752rs.jpg[/img] Gabi z właścicielem swoim:) [img]http://img293.imageshack.us/img293/8153/dscn09735wd.jpg[/img] [img]http://img293.imageshack.us/img293/1529/rscn09787yo.jpg[/img]
  23. I kolejne foty, zabawa w piaskownicy: [img]http://img326.imageshack.us/img326/1166/obraz2952uz.jpg[/img] [img]http://img326.imageshack.us/img326/2756/obraz2964vj.jpg[/img] czyściutki jak zawsze :D:D:D:D [img]http://img339.imageshack.us/img339/2976/obraz2971qm.jpg[/img]
  24. Na co czekasz zabieraj Delte na wystawe :D :D :D
×
×
  • Create New...