Jump to content
Dogomania

Marta_Ares

Members
  • Posts

    9545
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marta_Ares

  1. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/4776/obraz16382gl.jpg[/IMG][/URL] i smycz wyciągana z allegro :evil_lol:
  2. ale cudny goldenek, sliczny, chyba sie zakochalam....:loveu: :loveu: :loveu:
  3. nowa obroże i smycz: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/9118/obraz16080rx.jpg[/IMG][/URL] parciana (taśma) zwykła czerwona bez wzorków taka na codzień :lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img363.imageshack.us/img363/3302/obraz16272aq.jpg[/IMG][/URL] łańcuszek do szkolenia
  4. o dzisiaj juz wszystko mi sie otwiera:) śliczne psiaki i imie bardzo orginalne:) a Diana ma łancuszek zaciskowy??
  5. Mi tez fotki sie nie otwieraja :-(
  6. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/4044/dscn48275zp.jpg[/IMG][/URL] no daj ten patyk... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img278.imageshack.us/img278/264/dscn48298jm.jpg[/IMG][/URL] sam sobie wezme [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img399.imageshack.us/img399/7370/dscn48350pq.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img399.imageshack.us/img399/619/dscn48523li.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img472.imageshack.us/img472/644/dscn48751lp.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/143/dscn48400xk.jpg[/IMG] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img363.imageshack.us/img363/7602/dscn48450ss.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/4420/dscn42064qf.jpg[/IMG][/URL]
  7. dziekuje, a ten piekny banerek zrobiła Sylwiaskalska (zobacz poprzednią strone :evil_lol: )
  8. Czy komuś podoba sie maly diabelek????
  9. Dalszy ciąg zabawy: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img93.imageshack.us/img93/8094/dscn46456af.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img125.imageshack.us/img125/6282/dscn46498gp.jpg[/IMG][/URL]
  10. Nowe fotki: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img158.imageshack.us/img158/2308/dscn46184hx.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img79.imageshack.us/img79/4430/dscn46410nk.jpg[/IMG][/URL] dla ciebie zrobie wszystko...:loveu: Ares ostatnio dostał nową zabawke z której jak widac jest bardzo zadowolony :lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img93.imageshack.us/img93/6431/dscn46279dw.jpg[/IMG][/URL] zabawa z "malutką" piłeczką:cool3: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img125.imageshack.us/img125/2670/dscn46327sg.jpg[/IMG][/URL]
  11. to na scianach to jest calosc z drewna :) ale dziekuje jutro wstawie wiecej fotek (bo baterie musze w aparacie naladowac):lol:
  12. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img481.imageshack.us/img481/2521/dscn42334ee.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img481.imageshack.us/img481/8141/dscn42345vj.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/883/dscn42377ya.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/4717/dscn42455iy.jpg[/IMG][/URL]
  13. [IMG]http://img432.imageshack.us/img432/3366/dscn42304ki.jpg[/IMG] [IMG]http://img432.imageshack.us/img432/3363/dscn42205zh.jpg[/IMG] [IMG]http://img432.imageshack.us/img432/6974/dscn42179mn.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/8109/dscn42154qe.jpg[/IMG] Prosze o to obiecane fotki :oops:
  14. Przepraszam akurat bylam w trakcie wstawiania fotek, przyjechala moja kolezanka i zaproponowal wypad nad jeziorko z psami :lol: jak tu nie skorzystac tym bardziej ze Ares swietnie sie dogaduje z Bandziorkiem. Wiec psy sie w lesie wybiegaly i przy okazji wykapaly w jeziorku:evil_lol: a wczoraj Aresik byl prany :evil_lol: i taki czysty BYŁ :angryy: :angryy:
  15. [quote name='bellatriks']hej hej, pozdrowionka dla Areska:loveu:[/quote] a dziekujemy za chwile wstawie kilka fotek :)
  16. [quote name='sylwiaskalska']Witam zgodnie z prośbą :) [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/5633/19qt2.jpg[/IMG][/quote] Dziekuje sliczny a jeszcze jakby ktos mogl podac link z tym banerem i adresems trony (chodzi o odsylanie ) :lol:
  17. Dziękuje Anett Ty jak zawsze jako jedyna skomntujesz :lol: :lol:
  18. ile ludzi odiedza galerie Aresa:evil_lol: :evil_lol:
  19. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img125.imageshack.us/img125/7250/dscn44829fs.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img125.imageshack.us/img125/2341/dscn44802ls.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/827/dscn44834rc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4324/dscn44916kk.jpg[/IMG][/URL]
  20. Kolejne fotki: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img95.imageshack.us/img95/7324/dscn44239ya.jpg[/IMG][/URL] z Bandziorkiem :evil_lol: : [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/3482/dscn44653bi.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img93.imageshack.us/img93/7271/dscn44686hr.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img125.imageshack.us/img125/850/dscn44720uc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img424.imageshack.us/img424/374/dscn44795ft.jpg[/IMG][/URL]
  21. dziekuje A z jego imieniem to też fajnie wyszło bo bylo kilka propozycji: Junior, Fliper, Syriusz, wkoncu juz wybralismy imie Fluke :lol: ale wchodze na neta na strone onetu a tam akurat bylo o owczarku- Aresie który uratował ludzi z palącego sie domu. No więc stwierdzilam czemu nie Ares tym bardziej ze imie bardzo pasuje do charakterku :diabloti:
  22. heja czy ktos w ogole oglada te fotki??? bo nie wiem czy wstawiac kolejne
  23. Kolejne foty: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img318.imageshack.us/img318/8536/dscn44184sf.jpg[/IMG][/URL] Kiedyś będe jak Ronaldo :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img318.imageshack.us/img318/1687/dscn44292kc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img414.imageshack.us/img414/3476/dscn44539ow.jpg[/IMG][/URL] co ta pani każe mi robić...:cool3: :cool3:
  24. Wiosna, cieplutko - Aresik cały czas na dworzu by siedział na siłe go do domu wciagam:cool3: Tak wyglądałem w czerwcu 2005 r: [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/6383/dscn02883ko.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/2817/dscn03587gr.jpg[/IMG] A tak sie prezentuje teraz: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img117.imageshack.us/img117/7431/dscn44428ep.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img317.imageshack.us/img317/1720/dscn44496av.jpg[/IMG][/URL] Kto powiedział że psy nie mogą chodzić po drabinie??:lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/9903/dscn44360tl.jpg[/IMG][/URL] pies obronny.... Dzisiaj miałam niemiłą przygode. Byłam z koleżankami na spacerze z psami. Ares jest na etapie szkolenia i oswajania (bo niestety troche szczeka na ludzi, szczególnie jak jest ciemno, więc na wszelki wypadek wieczorem wyprowadzam go w kagańcu) ok. 21 wracam do domu sama z Aresem a jeszcze jak na złośc było strasznie ciemno (bo lamy jeszcze sie nie paliły:cool3: ) patrze na wprost mnie idzie jakis pijaczek i cos juz zaczyna marudzić więc ja na wszelki wypadek zdejmuje Aresowi kaganiec, a ten pijaczek do mnie juz sie zbliza i tekst: chodż przytule Cie itp:angryy: Ares zaczął juz szczekac :loveu: mówie do tego faceta żeby sie nie zbliżał bo psa puszcze (wielki brytan):lol: facet nic jest coraz bliżej mnie to odpiełam Ares i ten oczywiście z zębami na tego pijaka (nic mu nie zrobił tylko pogonił bo on tylko szczeka ale boi sie podejść :lol: ) ale pijaczek sie odczepił. Mój kochany obrońca:lol: :lol:
  25. Sory ale jesli juz mowa o kolorach to czy to przypadkiem nie czekoladowy husky???? przepraszam jesli cos pomotalam (nie bijcie :roll: ) ale tak gzies czytalam. A swoją drogą to Diana jest śliczna :loveu: :loveu:
×
×
  • Create New...