-
Posts
9545 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marta_Ares
-
kolejne piękne fotki z plazy :loveu: :loveu: :loveu: nie mogę sie napatrzeć na Lastiego :loveu: bardzo mi się podoba, moim marzeniem kiedyś był haszczak o takim umaszeniu, szkoda, ze juz sie nie spełni :oops: z ciekawości ile Lasti waży? chciałabym z Mayką dojść do takiej figury :loveu:
-
[quote name='Naklejka']Witamy!! :) Oj lubią się i to bardzo :) Tata wczoraj stwierdził że mu zajdzie dom, strasznie się zdenerwowałam:angryy:, powiedziałam co o tym myślę i o tym facecie co był zainteresowany. Arni to nie pies dla emeryta... :shake:[/QUOTE] o kurcze mam nadzieje, ze ojciec nie znajdzie nikogo odpowiedniego dla Arniego.... :( zdjecia zapowiadaja sie ciekawie :) czekam na wiecej
-
[quote name='Lucky.']Nie wiem co chcesz od swojej figury :P Jesteś wysoka i chuda, czego chcieć więcej :P[/QUOTE] dokładnie !!! :diabloti:
-
[quote name='Lucky.'][IMG]http://i41.tinypic.com/vrrh3t.jpg[/IMG] wiecie może dlaczego tak się zrobiło ? To rdza, czy po prostu się wytrało ? Myślicie, że nadaje się to do reklamacji?[/QUOTE] a to od zwykłego noszenia czy pływała w tym Megi?
-
przykro mi strasznie :-( tyle lat razem.... Trzymajcie się!
-
[quote name='paulaa.']Ma ktoś może zdjęcie norwegów z polarem ? Zastanawiam się właśnie co wybrać, eko czy polar.. :smile:[/QUOTE] eko praktyczniejsze, łatwiejsze w czyszczeniu ;)
-
swietna bluza :loveu: :loveu: wspólne zdjęcia bardzo ładne :loveu:
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Marta_Ares replied to Amber's topic in Foto Blogi
ale swietnie wygląda taki treningi :razz: chyba nieźle siły trzeba mieć, żeby utrzymać go takiego szarpiącego do rękawa?? -
[quote name='anetta']Długość idealna:) No i obróżki Corse przeszły chrzest bojowy :cool1: Jak po praniu?[/QUOTE] obroże na Aresie i Mayce to obroże od Tzta tylko Maylok ma obrożę od Corse, a on to raczej czyścioch :)
-
strasznie mi przykro :( trzymaj się!
-
widać ze sie swietnie dogadują :loveu: :loveu: :loveu: oj udał Ci się Arni, pasują do siebie idealnie :loveu: :loveu:
-
Fotoblog wszystko majacy! Psy! Konie! Gryzonie! Pajeczaki!
Marta_Ares replied to SZPiLKA23's topic in Foto Blogi
ale on duży już jest :loveu: :loveu: bardzo ładne wspólne zdjęcia :cool3: :loveu: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Marta_Ares replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202012/DSC08782.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202012/DSC08783.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202012/DSC08784.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202012/DSC08944.jpg?t=1332024210[/IMG] -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Marta_Ares replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202012/DSC08838.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202012/DSC08837.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202012/DSC08830.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202012/DSC08796.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202012/DSC08794.jpg[/IMG] -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Marta_Ares replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202012/DSC08853.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202012/DSC08850.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202012/DSC08847.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202012/DSC08840.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202012/DSC08815.jpg[/IMG] -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Marta_Ares replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202012/DSC08885.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202012/DSC08884.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202012/DSC08877.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202012/DSC08873.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202012/DSC08871.jpg[/IMG] -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Marta_Ares replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202012/DSC08942.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202012/DSC08940.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202012/DSC08923.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202012/DSC08892.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202012/DSC08886.jpg[/IMG] -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Marta_Ares replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
swoją drogą to musze Aresa wziąć na wagę bo wydaje mi się ze przytył ;/ [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202012/DSC08990.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202012/DSC08985.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202012/DSC08983.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202012/DSC08974.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202012/DSC08966.jpg[/IMG] -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Marta_Ares replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote name='Talucha']Haha Maylo jak szaleje :lol: Mój też już rozpoczął sezon pływacki :)[/QUOTE] widziałam na zdjęciach :evil_lol: [quote name='Justa']Mayka chyba trochę schudła? Czy to złudzenie optyczne? ;)[/QUOTE] tak schudła ok 4kg :multi: [quote name='Aleksandra95']jak dali się ustawić.:D ja 2 psów nigdy nie mogę ogarnąć.:D[/QUOTE] hmm to było w środku spaceru gdzie były już trochę zmęczone, a pozatym miałam smaki w kieszeni:diabloti: [quote name='deer_1987']Piekne to wspolne :loveu:[/QUOTE] dziękuje:loveu: :loveu: ujęcie może fajne, ale jakość pozostawia wiele do życzenia:evil_lol: [quote name='Naklejka']Marta, 1 jest świetna! [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC09087.jpg[/url] od najmniejszego do największego? :D[/QUOTE] hehe takie było założenie:diabloti: za chwile powinny być kolejne [quote name='paulaa.']Aresowi dużo lepiej w wersji łysolka, zupełnie inny pies. :smile:[/QUOTE] ja też uwielbiam go w takiej wersji :loveu: :loveu: -
[quote name='deer_1987']Zerknij tez wlasnie jaki masz AF ustawiony :) (z tych 3 typow) Ja lubilam mojego olympusa :loveu: na canon zmienilam tylko i wylacznie dlatego zeby moc dzieliv z TZ obiektywy :)[/QUOTE] ja jak będę zmieniać to będę się zastanawiać tylko i wyłącznie między canonem, a nikonem w nikonie dużo pewnie płaci się za markę... ale jak ja patrze na niektóre zdjęcia znajomych robione starym nikonem na automacie - to ostrość jest niesamowita, ja próbuję praktycznie od początku z manualem i nie potrafie tego uzyskać ;/ podobnie jak robilam canonem, jakoś tak dużo lepszy ten Af sie wydawał Paula a jaki Ty masz aparat??
-
[quote name='deer_1987']7 punktow AF do wyboru a Tz ma 9 w swoim canon :) wtedy ostrosc lapie sie tam gdzie sie ustawilo [url]http://www.szerokikadr.pl/poradnik/artykul/autofocus[/url] Z pomiarem swiatla to nigdy nie ustawilam nic, nawet nie wiem czy w moim tanim 1000d jest cos takiego :diabloti: Ale moze tu znajdziesz odpowiedz? [url]http://www.szerokikadr.pl/poradnik/artykul/tryby_pomiaru_swiatla[/url][/QUOTE] ok dzięki za linki później przeczytam, może coś się uda wycisnąć z tej mojej zabaweczki (sony....)
-
[quote name='deer_1987']My zawsze mamy w canon na punktowy i wtedy wybieramy dany punkt z 7/9 (moj/tz) jaki akurat nam pasuje. Dobra ale nie mowisz jakie dalas ustawienia![/QUOTE] oświeć mnie o co chodzi z tym danym punktem 7/9 ? ok to jutro na treningu spróbuję na punktowym porobic zdjęcia, a co ze światłem? wielopunktowy, centralny ważony czy punktowy?? Paulaa z tymi ustawieniami jeśli chodzi o ruch to próbuj najlepiej na dworze gdzie jest dość jasno
-
[quote name='Naklejka'] Marta, wybrałaś już tą skórzaną obrożę? Widziałam je dzisiaj, ta brązowa jest świetna, czarna też, beżowo czarna nie wygląda zbyt ciekawie....[/QUOTE] jeszcze nie wybrałam, a obecnie kasy też brak :) no i z rozmiarem mam problem bo obciety Ares ma 35cm, a kudłaty ok 39 :D wahałam się między czarno- beżową, a brązowo- beżową, także dziękuje za informację ;)
-
[quote name='deer_1987']Matrycowego nie znam (nie mamy takiego w canon) ale moze tu znajdziesz odpowiedz? [url]http://www.szerokikadr.pl/poradnik/artykul/tryby_pomiaru_swiatla[/url] Natomiast jesli chodzi o sam AF to punktowy sie chyba najlepiej sprawdza :) Iso to sama ustawiasz :razz: im mniejsze iso tym mniejsze ziarno ale jak np jest ciemniej a chcesz uzyc innych ustawien to mozesz zwiekszyc iso i zdjecie bedzie jasniejsze :) [url]http://www.fotografia.kopernet.org/ekspozycja.html[/url][/QUOTE] mówisz ze Af punktowy najlepszy?? a ja miałam wrażenie ze on na punktowym sie gubił na dworzu i ciągle ustawiam na szeroki, ale wtedy też różnie z tą ostrością ;/
-
[quote name='paulaa.'] Zazdroszcze treningu, ale szkoda, że bez fotek. ;c Też bym chętnie obejrzała, ale nie ma nas kto nagrać... -,- A szkoda, bo na fimiku najlepiej błędy widać. Jedziecie w końcu na te zawody treningowe ? :cool3:[/QUOTE] u nas może będzie filmik jak znajomy nas nagra:evil_lol: chciałabym bardzo jechać na te zawody treningowe, ale nikt od nas nie jedzie to raz, a dwa trochę ciężko z kasą teraz gdy cena paliwa jest taka wysoka :shake: od nas to ok 170km co daje ponad 300km w 2 strony :shake: