Jump to content
Dogomania

BooBC

Members
  • Posts

    2928
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BooBC

  1. Ale agility nie ma być czasem cały dzionek ? PS. Wiesz że Boogie jest uległą suką ;)
  2. [quote name='Daisunia']Ok ;) [SIZE=1]jeszcze się dokladniej umowimy[/SIZE][/quote] Hey hey, a do Bogusiowej na spacerek to nie łaska zajechać :diabloti: :lol: ;) Ewka może na zakole dzisiaj? ;) ;) ;) PS. Ewelina, skoro umawiasz się z Daysy na niedzielę to na agility nie jedziesz?
  3. A mam jeszcze, ale na aparacie, bo te z płytki Ewci nie działają :-( :placz: :-(
  4. Jak dla mnie to ma coś z BC, i bardzo się cieszę że się udało :D
  5. No i jest :cool1: :razz: :cool3: [FONT=Comic Sans MS]DOG DANCE for Psiulka :eviltong:[/FONT]
  6. BooBC

    Zawody 2007

    A kiedy będzie coś w Szczecinie ? :placz: :-( :placz: W Szczecinie są w październiku o puchar polski, a coś jeszcze ma być ?
  7. Następny się będzie długo ładował [jest już 48%], specjalnie dla psiuli ... długi :diabloti: :evil_lol: :eviltong:
  8. Ale i tak na razie na tymczas!!! A więc nadal szukamy domciu !!!
  9. Oj psiulka ... marudzisz :eviltong: :diabloti: :evil_lol:
  10. Oki, są filmiki :D :D :D [FONT=Comic Sans MS]>>LEKCJA 1<<[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]>>LEKCJA 2<<[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]>>LEKCJA 3<<[/FONT] I jak się podoba? :cool1: ;) :razz:
  11. No więc teraz jak to mamy się zgłosić? Jedna osoba zgłasza wszystkie psy do gr. hod.? Płaci każdy z osobna [w poznaniu pisze 50zł] czy jedna osoba za wszystkie zgłoszone? Dzięki i Pozdrawiam
  12. Skakanka lekcja 1 się ładuje :D :D :D
  13. No mam foteczki :eviltong: :evil_lol: :diabloti:Zaraz wkleję :cool1: ;) :razz: A teraz jakie filmy, do wyboru: dog dance - 1 - było więcej :-( frisbee - 6 filmy skakanka - 3 filmy agility - 3 filmy nurkowanie :lol: :eviltong: :lol: Ewcia nie działają mi filmy 138 i 137 :placz:
  14. Wczoraj dostałam płytkę od Ewci, ale teraz muszę zająć się inną sprawą. Przepraszam. Postaram się dziś dać nowe zdjęcia, ale nie obiecuję !
  15. Super Ewka :loveu::loveu::loveu::loveu:
  16. Witam, witam Mateusz ;) No to ja powiem że Ewelina prawie że i by było w 100% prawidłowo :loveu: w kłębie: 50cm ogon : 30cm długość : 55cm A to są takie dokładne wymary, więc tylko w kłębie :eviltong: Boogie więc ma już idealny wzrost BC :multi:
  17. Uuuu ... pamiętaj jutro 10 :D :D :D
  18. A kto zgadnie jakie Boogie ma wymiary :diabloti: :eviltong: :evil_lol: w kłębie: ? [nie można się pomylić xP] ogon [:diabloti:]: ? [można się pomylić o 5cm] długość [od klatki piersiowej do zadu]: ? [można się pomylić o 4cm] A to Boogie :lol: :eviltong: :diabloti: Jak zgadniecie to dam jakieś super foteczki, i ułożę historyjkę [której nie było już z pół roku :lol: :eviltong: :diabloti:] PS. Czekam do poniedziałku, kto będzie najbliżej wygrywa buziak od Boogie xP
  19. Ufff ... myślałam że ze mną coś nie tak :diabloti: :lol: A jak moje fotki :eviltong: :diabloti: Wchodzą na płytke :eviltong: ;) :evil_lol:
  20. Nie ma co się przejmować :) :) :)
  21. :lol: :lol: :lol: Nic nie rozumiem :lol: :lol: :lol:
  22. Jak te już były to krzyczeć :lol: :eviltong: :lol:
  23. Viz będzie dobrze :D :D :D
×
×
  • Create New...