Jump to content
Dogomania

BooBC

Members
  • Posts

    2928
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BooBC

  1. Moje zdanie jest takie: Tobiasz powinien być w fotoblogach - przecież nie jest to rodowodowy jamnik - ewentualnie do gr. extra ... :roll: Ale na pewno nie tu! Ogólnie działy z grupami powinny zawierać informacje ... więc Mateusz robisz tylko niepotrzebny bałagan [i to już nie 1 raz] :shake: :roll: :shake: Ogólnie Tobi sweet :loveu:
  2. O to świetnie, Elitesse bardzo Ci dziękuję :loveu: :loveu: :loveu:
  3. Cześć :) Jeśli był już taki temat to przepraszam - wyszukiwarka mi nie działa. Czy można zgłosić psa z klasy szczeniąt? Chcemy zgłosić 2 [może 3] z pośredniej/otwartej i 1 szczeniaka. Można tak zgłosić? Z góry dzięki, pozdrawiam Karolina
  4. Być może że pojedziemy z Olką od Tashy nad jezioro z piesami ;) To porobię totki i zgram u Olki, bo ja xp jak nie miałam tak nie mam :diabloti: :lol: :eviltong:
  5. A tu jak zwykle, śliczne pieski i śliczne fotki :loveu: :loveu: :loveu:
  6. BooBC

    frisbee

    [quote name='Vectra']http://images24.fotosik.pl/58/7b64de76f7a72ca0.jpg[/quote] A ja narzekałam na Boogie i na to co ona wyprawia z dyskami :lol: :lol: :lol:
  7. Obawiam się że w internetowej księgarni nie znajdziesz :-( Może idź do księgarni i powiedź że jesteś zainteresowana tą książką ... u mnie też jej nie było, ale pani mi ją przywiozła, bo ja jakoś przez internet nie lubię zamawiać. Pozdrawiam
  8. Te już chyba były ... ale mi się do nowych wmieszały :eviltong: [img]http://www.bc.kgb.pl/1/21.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/1/22.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/1/23.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/1/24.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/1/25.jpg[/img]
  9. [B]Helga_psiaki [/B]bardzo chętnie na spacerek :loveu: [B]Klaudia :-) [/B]u mnie odwrotnie jest. [B]evanescence [/B]dobre :lol: :lol: :lol: [B]Sznaucerka-Balbina [/B]na Łódź już raczej nie :-( Ale zawsze mam Poznań :) No a Wy zawsze możecie liczyć na fotki Bogusiowej ;) :razz: ;) [img]http://www.bc.kgb.pl/1/16.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/1/17.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/1/18.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/1/19.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/1/20.jpg[/img] Pozdrawiam ;)
  10. anetta :lol: :evil_lol: :lol: :roflt:
  11. Suuuperowo :loveu: :loveu: :loveu:
  12. BooBC

    Sopot CACIB 2007

    A w jakim stanie? Wszystko ok ?
  13. Biedna, biedna ... a co :-( :placz: :-(
  14. Masz racje, ale po prostu denerwuje mnie takie podejście :roll: :shake: :roll: JAK NA MP !!! ??? !!! :eviltong:
  15. BooBC

    Sopot CACIB 2007

    A jak poszło Ci Mateusz na MP ?
  16. Wspaniałe zdjęcia :) [quote name='JamniczaRodzina.']Trochę szacunku, ja nie się nie obnoszę z tym co robię, ja nie mam punktów karnych., ale mam nadzieję że dostaniesz bana.[/quote] Ani Ty ani Mateusz nie macie racji ... ale przepraszam bardzo ... ma dostać bana za to że chce kupić sobie rasowego psa? No chyba żartujesz sobie :lol: :lol: :lol:
  17. Aha dzięki ... :-( Nie przeżyje tego ... nie dość że Sopot to Łódź też ... :-( :placz: :angryy: :placz: :-(
  18. Dzięki Ewka ... :-( :-( :-( No to ja poszukam jakiś nowych ... a wczoraj pytałam o Łódź i też nie mogę :roll: :placz: :-( Napisz mi Ewka jeszcze jak szło BC na frisbee w mojej klasie ... najbardziej numer 3 mnie interesuje ...
  19. Wiem że byłam pod dwójeczką :placz: :-( :placz: śliczne fotki, piękne ... dzięki Ewcia :loveu: .... :-(
  20. [IMG]http://www.bc.kgb.pl/1/11.jpg[/IMG] [IMG]http://www.bc.kgb.pl/1/12.jpg[/IMG] [IMG]http://www.bc.kgb.pl/1/13.jpg[/IMG] [IMG]http://www.bc.kgb.pl/1/14.jpg[/IMG] [IMG]http://www.bc.kgb.pl/1/15.jpg[/IMG]
  21. [img]http://www.bc.kgb.pl/1/6.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/1/7.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/1/8.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/1/9.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/1/10.jpg[/img]
  22. [img]http://www.bc.kgb.pl/1/1.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/1/2.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/1/3.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/1/4.jpg[/img] [img]http://www.bc.kgb.pl/1/5.jpg[/img] :) :) :)
  23. [quote name='ewelinabuck']sa piekne foteczki z frisbee specjalnie dla Palmy.[/quote] Dzięki Ewcia ... ale jak oglądam te co już są to mi się płakać chce :placz: :-( :-( :-( :placz:
×
×
  • Create New...