Czyja to taka zaniedbana galeria ?! MOJA ?! No tak nie może być :mad: .
No to zasypuję fotami ;)
Zacznę od wakacji ... morze :)
Na fotach Musli, Guru, Pysia i oczywiście Boo ;)
[IMG]http://www.bordery.kgb.pl/morze/1.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.bordery.kgb.pl/morze/2.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.bordery.kgb.pl/morze/3.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.bordery.kgb.pl/morze/4.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.bordery.kgb.pl/morze/5.jpg[/IMG]
Gratulacje dla wszystkich BC i Chilli - toller oraz Manty - stafik :loveu:
Czekam na fotki z pokazów frisbee :) .
Dziękuję wszystkim za tak udaną atmosferę na wystawie :) . Dwa dni spędzone w gronie świetnych ludzi :loveu: .
[quote name='Canaveral-staff']ponawiam prośbę moi drodzy bo czasu coraz mniej i mam już małego nerwa:roll::roll:[/quote]
Ale jest jeszcze wcześniejszy pociąg :) ... ok. 8 z czymś w Poznaniu. Zapraszamy do przedziału (sobota ;) ).
BOSKI FILM :loveu: :loveu: :loveu:
Zwróćcie uwagę na mą radość po udanym slalomie :evil_lol: . Troszkę ucięta jest ta akcja filmu, jednakże co nieco można dostrzec :eviltong: :diabloti: .
Aguś bardzo dziękujemy :loveu: .
Hehehe ... nie przesadzaj ... na grudzień może już będzie :lol: .
Zastanawia mnie tylko kto przeniósł ten wątek do działu Agility zawody ... :-o Był wątek założony w dziale spotkań ... człowiek wprowadzi drobną zabawę i już wywalą w inne miejsce. A ja nazłość lecę zmienić nazwę wątku :diabloti: .
Ja jestem otwarta na wszystko, ale całego dnia na mrozie sobie nie wyobrażam :-o .
A żeby wynająć halę to już większy biznes ... poczekamy do wiosny :) .
I tak w marcu czasami jeszcze śnieg leży.
W tym roku na pewno nie.
Następny rok zapowiada się ciekawie, [SIZE=1]nie chce zapeszać, ale [B]może[/B] my będziemy organizować[/SIZE].
A jak na razie na rok 2009 jest seminarium frisbee z Tomkiem Pecoldem. Ale dla tych którzy się jeszcze nie zapisali mam smutną wiadomość ... aktualnie brak miejsc :). Zapisy tylko na wolnego słuchacza oraz lista rezerwowa.
Więcej na : [url]http://www.psiafarma.com[/url]
Na seminarium był podział na grupy: A, B i C. Grupa A to były pieski początkujące lub młode ... pokonywały tunele, stacjonaty. B to średnio zaawansowane, a C to starzy wyjadacze ... dla każdego coś było :) .
Oczywiście zapraszam !!!
Od razu gdy zrobi się ciepło odbędzie się spotkanie ... może na dzień wagarowicza :) [SIZE=1]Zrobimy imprezę Buckowi :cool3:. [SIZE=2]Ale to mamy jeszcze czas :) .[/SIZE][/SIZE]