Aaaaaa hahaha wyszło mi to foto :lol:
[url]http://img201.imageshack.us/img201/9415/obraz1538cl9.jpg[/url]
Szkoda, że było ciemno :lol: :eviltong:
Więcej takich spacerów !!! I częściej !!! Tym bardziej, że teraz wiemy że Figo z Buck'iem się dogadują :)