Już wpłynęła do mnie część wpłat za bazarki:
(wg kolejności na koncie ;))
CAROOLCIA - 30zł
MONA4 - 30,50zł
IRYSEK - 19,90zł
NIUFA - 25zł
MAGDA222 - 61zł
są to kwoty wraz z kosztami wysyłki, po ich odliczeniu do Asi trafi (z tej partii wpłat) 140,90 :Rose:
oraz gotówka:
BEAM6 - 20zł
MAGDARYNKA - 10zł
:Rose:
(170,90zł)