Klucha z mamusią!!!!!!!!:loveu: :loveu:
Ja na Helu widziałam 2 boksie, we Władku widziałam też 2 (za jednym goniłam przez miasto :evil_lol: bo miał siwą mordkę ;)), i w Jastrzębiej też widziałam jedną sunię... :lol: No właśnie, tak wygląda odpoczynek chorych na bokserowirozę :evil_lol: