Jump to content
Dogomania

SengaSengana

Members
  • Posts

    706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by SengaSengana

  1. [quote name='Iwona']Wcale się nie musiałam przekonywać:lol: - zawsze twierdziłam,że podobają mi się semiki bo są efektowniejsze z tym pięknym włosem, ale nie mam nic przeciwko mniej owłosionym naguskom:cool3: - zresztą nie najważniejsze jest owłosienie;) . Akurat w przypadku Abi to nawet nie miałam za dużo do powiedzenia:crazyeye: - można powiedzieć ,że decyzja była największych poprzednich przeciwników pojawienia się w naszm stadku nagiej grzywaczki;)[/quote] Gratuluje nowego nabytku, Iwona ...ale fakt, tak jak Ressurus zauważyła, ja też pamietam, że zawsze byłaś przeciwna zbyt owłosionym "nagusom" i twierdziłaś, że to jest nie wskazane u tej rasy...a tu taka decyzja... ale widac tylko krowa nie zmienia pogladów, gratuluje :lol:
  2. myślę, że teraz jest okres kiedy bardziej męczą sukę i to ona tu najbardziej "cierpi" :roll::lol: ale nadejdą te miłe chwile, kiedy szczeniaczki się zaczną rozłazić po kątach i wtedy suczka bedzie sobie leżeć i odpoczywać od tej szarańczy a ludki będą za nimi biegac albo przed nimi uciekać.:evil_lol:....od długosci tych biegów i ucieczek zależec będzie sen nocny szarańczy tak więc trzeba sie starać :lol::lol::lol::lol::lol: wszystko przed wami :lol:
  3. dlatego wlaśnie wycofuję się już z tego cyrku i pilnie będę obserwować waszą zabawę,co kto mądrzejszego napisze,.... powodzenia :lol::evil_lol::lol::evil_lol::lol::evil_lol::lol::evil_lol:
  4. [quote name='Dzidtka']Orsini Ty uważaj... widze że senga penga czy jak tam tak łatwo Ci nie podaruje... :) [/quote] dzidka sritka czy jak ci tam czyżbyśmy się znały ?????????????????? nie nie podaruje !!!!!!!!!!!!! nie mam czego ...............:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
  5. mój komentarz : :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: !!!!!!!!!!!!!!
  6. [quote name='orsini']to zalezy bo jest to fota z show:))))jakby nie patrzyc, a jak wystawiasz stajesz sie osoba publiczna-poczytaj sobie madra glowko[/quote] dla mnie i dla mądrzejszych ode mnie w tych sprawach wszystko jest OCZYWISTE !!!!!!!!!!!!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: a to nie moja sprawa tylko DONIA więc zobaczymy co on z tym zrobi :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. [quote name='anna1']mam nadzieje,że nie do mnie bo nie radze; [/quote] cóz kolejne niedopatrzenie !!!!!!!!! próba groźby ???????? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. [quote name='anna1']z tego co mi wiadomo nie mozna umieszczac fotki osoby bez jej zgody wiec z mojego cytatu zniknela- to logiczne, prznajmniej dla mnie; niedopatrzenie z mojej strony ale juz jest tak jak powinno byc;[/quote] cóż ociupinkę za późno :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. oczywiście , że nie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie udał się żarcik dzisiaj !!!!!!!!!!!!!!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. oj , drugie zdjęcie już też zniknęło !!!!!!!!!!!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: a ponoć nie ma mądrzejdszych w całym powiecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  11. strach ?????????? :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
  12. [quote name='orsini']wiecie co nudze sie a i Wam sie przyda cos na poprawe humoru:evil_lol: mam sliczna fotke z Chorzowa z SHOW:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: i jak Go mam nie kochac????:loveu: :loveu: :loveu:[/quote] jakos tu nie widze [B]już [/B]żadnego zdjęcia :crazyeye:
  13. o jak szybko zdjęcie zniknęło...:roll: czyżby to drugie też zaraz zniknie? :evil_lol:
  14. mam nadzieję, że Donio będzie bystrzejszy, to nie trudne.. tu sprawa jest jasna, czysta i oczywista, bez najmnijeszych wątpliwości :evil_lol:
  15. Donio mam nadzieję, że wiesz co z tym postem zrobić :razz:
  16. [quote name='EluniaFoksik'] [CENTER][B]SengaSengana [/B]- Ładna masz stronke :eviltong: [/quote] dziękuję , zapraszam do częstych odwiedzin :lol: [/CENTER]
  17. ja tez nie skomentuje, który ładniejszy... a stawka cóż, jak na większości wystaw... a jeszcze jedno bym chciała wiedzieć : kto sedziował ? bo mi sie nie chce szukać :cool3: :lol:
  18. Mars a mógłbyś podać jaka była stawka w Radomiu foksów :lol:
  19. dla mnie to norma, pomagam wszystkim !!!!!! :lol::lol::evil_lol::evil_lol::lol::lol::evil_lol::evil_lol::lol::lol::evil_lol::evil_lol: jak czegoś potrzebujesz z katalogów wystawowych, wal jak w dym....:lol::evil_lol:
  20. [quote name='Nesjanka']czy możesz zerknąć numer katalogowy Alejki ? z góry dzięki:loveu:[/quote] < 2769 >widzisz Nesjanka, nigdy nie wiesz, od kogo bedziesz w życiu pomocu potrzebować,a tu Senga pomogła.........niesamowite :lol::lol::lol::lol::lol:
  21. [quote name='miniaga']Senga zapewniam Cię ze z przynajmniej kilku powodów to bedzie najbardziej atrakcyjna wystawa w tym półroczu. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Więc trzeba chęci zamienić w czyn:evil_lol:[/quote] cóz ........... niewiele w tej kwestii zależy ode mnie, a wystwy zawsze są ciekawe,czym ta bedzie sie różnic od innych ?:cool3:
  22. [quote name='Nesjanka']czy ma ktoś z was pod ręką katalog z Krakowa ?[/quote] ja mam !!!!!!
  23. moja obecnosc w Gdyni, nie jest jeszcze pewna,choć bardzo bym chciała tam być...zobaczymy :lol::lol::lol::lol::lol:
  24. Angel a ty bedziesz w Gdyni ? :lol:
  25. Miniaga będziesz w Gdyni ??? może się spotkamy..............na to picie .......:lol: pod warunkiem , że mi zdjęć robić nie bedziesz, bo nie lubie tego :-(
×
×
  • Create New...