-
Posts
706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by SengaSengana
-
GALERIA grzywek (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
SengaSengana replied to Jolka's topic in Galeria
dzięki :lol: -
GALERIA grzywek (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
SengaSengana replied to Jolka's topic in Galeria
a to ciekawe.... może coś więcej się dowiem od ciebie ????? -
GALERIA grzywek (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
SengaSengana replied to Jolka's topic in Galeria
Angel, masz cos jeszcze do dodania????? no błyszczysz jak zawsze :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: na poziomie zasmarkanych kozojadów :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ja już jestem w piekle, nie wiedziałeś ?????????? -
GALERIA grzywek (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
SengaSengana replied to Jolka's topic in Galeria
[quote name='Dudek']No to kilka zdjęć tematycznych: tym razem nagie konie:crazyeye: bo tez sie takie czasami zdarzają[/quote] Dudek , może napisać skąd masz te zdjęcia ??? nigdy nie słyszałam, żeby wyhodowano celowo łysego konia, znam takie przypadki nawet u nas w kraju ale były to źrebaki niedorozwinięte, zbyt wcześnie urodzone, które i tak potem kończyły życie na skutek niedorozwoju płuc i innych dysfunkcji organizmu, daletgo mnie to baaardzo zaciekawiło...:crazyeye: -
GALERIA grzywek (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
SengaSengana replied to Jolka's topic in Galeria
:-o zostawiam bez komentarza, brak słów poprostu... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: -
GALERIA grzywek (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
SengaSengana replied to Jolka's topic in Galeria
[quote name='AngelOfDeath']prawda ze cudne ??[/quote] prawda...........:lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/2228/tn33705vz8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/9058/tn33706eh8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/7128/tn33801ky9.jpg[/IMG][/URL] -
ja nie szukam porad jak coś zmienić, bo to zbyt powazny problem tylko szukam kogoś z Poznania, kto mógły poradzić w tej sytuacji:roll: bede wkrótce u tych ludzi i chciałam im pokazać i wytłumaczyć o co chodzi i wtedy umówić z kimś kto już by ich pokierował dalej, ale............ dziękuję za rady,:roll: czyli zostawiam sprawę swojemu biegowi :shake::shake::shake::shake:
-
nie każdy zdaje sobie sprawe z tego jak pies powinien się zachowywać, niestety........... i własnie Ci znajomi uważają, że jak pies robi wszystko tak jak chce i co chce to [B]jest szczęsliwy[/B]. I oni nie są zainteresowani szukaniem pomocy, poprostu a ja staram się [B]coś[/B] zrobić w tej kwesti aby zapobiec nieszczęściu. szukam [B]tu[/B] bo tu jest najwiecej ludzi znających się na rzeczy... wysłałam tych ludzi na szkolenie bo myślałam, że to im pomoże w zrozumieniu problemu i ktoś im coś do głowy włoży a dodatkowo i psa " wyprostuje". Niestety skończyło się szkolenie, pies potrafi komendy typu siad, waruj , itp a osoba prowadząca to szkolenie była zainteresowan głównie kasą jaka jej sie należała. Wydawało mi się, że osoba prowadząca szkolenie wychwyci takie nieprwidłowości w zachowaniu i psa i właściciela i jakoś nimi pokieruje, ale się myliłam :roll: a własciciele są szczęsliwi, że maja wyszkolonego pieska, który siada, waruje za cistko ale za to śpi w kagańcu w ich łóżku bo mu sie nie podoba jak Pańcia sie przewraca na drugi bok :angryy: Romas , rozumiesz o co mi chodzi ??????????
-
ja także potrzebuje pomocy dla osób mieszkających w Poznaniu..mają psa który im wchodzi na głowe powoli i ja już sie martwie, że skończy się to nieszczęściem.... jeśli mielibyście kogoś kto mógłby pomóc w podobnych problemach, z Poznania, prosze o priv'a
-
gdybyś jednak do mnie nie dotarła to prosze bardzo, przedstawiam Clarę, jamnik z Estonii, tricolor :-))))) : [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4109/tnp1010412pxk2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/4925/tnp1010422pco2.jpg[/IMG][/URL]
-
:lol: to ja wstawiam mojego foksa w wersji roboczej..nad rzeczką, zobaczyła rybki i tak nam zeszło do wieczora :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/5809/tnrzeczka047bf5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/1663/tnrzeczka046sr7.jpg[/IMG][/URL]
-
GALERIA grzywek (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
SengaSengana replied to Jolka's topic in Galeria
oczywiście 8-):sg168: -
GALERIA grzywek (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
SengaSengana replied to Jolka's topic in Galeria
czy ja Ci gdzies kazałm się tłumaczyć z zakupu małej ????:crazyeye: czy moze pytam po co ja kupiłaś ???? :crazyeye: nieeeeeeee...... poprostu napisałam, że dziwię się Twojej decyzji w świetle Twoich wcześniejszych wypowiedzi na DGM , ale widzę, że emocje biorą góre...:roll: i nie wiem LEPIEJ ale wiem SWOJE a to jest różnica............ :roll: -
GALERIA grzywek (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
SengaSengana replied to Jolka's topic in Galeria
świetne ...:lol::lol::lol::lol::lol::lol: błyskotliwe, na poziomie, trendy :loveu: -
GALERIA grzywek (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
SengaSengana replied to Jolka's topic in Galeria
wypada mi to powiedzieć: chyba sama sobie naplułaś :razz: a teraz za przykladem tych ludzi z filmu .......... :bigok: -
GALERIA grzywek (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
SengaSengana replied to Jolka's topic in Galeria
[COLOR=#000000][COLOR=Sienna][B]Ja się tylko zastanawiam do czego doprowadzi taka promocja skrajnie owłosionych nagich grzywaczy Nie jestem genetykiem, ale podejrzewam,że ostatecznie zanikną psy nagie wśród grzywaczy- a to w końcu było tak charakterystyczne dla tej rasy- [SIZE=3][COLOR=RoyalBlue]dla mnie jest jednak zasadnicza różnica w usuwaniu zbędnego owłosienia na małych obszarach ciała a koniecznością golenia całego ciała , pokrytego gęstym i obfitym włosem.[/COLOR] [/SIZE][COLOR=Red]Wśród chińskich grzywaczy jest w tej chwili taka presja na "modne" obfite owłosienie nagich grzywaczy, że coraz trudniej dojrzeć nagość w nagim grzywaczu.[/COLOR] [/B][COLOR=Black]Iwona, jak myślisz czyje to słowa?????[/COLOR][/COLOR] [/COLOR] -
GALERIA grzywek (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
SengaSengana replied to Jolka's topic in Galeria
żadna ciekawość............ale cholernie śmieszne Twoje wypowiedzi, poprostu komiczne...:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::lol::lol::lol::lol::lol: jeśli uważasz, że to co piszesz ma jakiś sens to ja go nie widzę, ale wiadomo, za wysoki poziom intelektualny dla mnie:p ja wiem swoje bez Twoich odpowiedzi, mimo to sposób w jaki z moich pytań wybrnęłaś nazwałabym mało błyskotliwym..... jest takie powiedzonko: "plują Ci w twarz a Ty ....." dokończ sobie :razz: -
GALERIA grzywek (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
SengaSengana replied to Jolka's topic in Galeria
acha,:lol::lol::lol::lol::lol::lol: chciałabym w takim razie zobaczyć "semi",Solange też chyba miała taką chęć, to może ktos wstawi zdjęcie "semi", interesuja mnie różnice... -
GALERIA grzywek (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
SengaSengana replied to Jolka's topic in Galeria
[quote name='Iwona']Dzięki Senga:-) co do semi - jest semi i " semi":lol:[/quote] a czy to jest semi czy "semi" ??????? : [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/3791/alaskasukahl1wa9.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://%5BURL=http://imageshack.us%5D%5BIMG%5Dhttp://img223.imageshack.us/img223/3791/alaskasukahl1wa9.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D[/IMG] [URL="http://http//www.suasponte.republika.pl/foty/alaskasukahl1.jpg"][IMG]http://dogomania.pl/forum/%5BURL=http://imageshack.us%5D%5BIMG%5Dhttp://img223.imageshack.us/img223/3791/alaskasukahl1wa9.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D[/IMG] [/URL]