Też kupuję "Przyjaciel pies" i "Mój pies". Obie gazetki są fajne. :lol: Muszę sobie kupić nowe, a nigdzie ich nie widze :( . Ostatni numer z Przyjaciel Pies miałam z saszetką Pedeegree :D .
Ja moim psom gotuję. Uważam, że jest to konieczne, żeby pies był zdrowy i miał dobre samopoczucie. Same suche karmy są niezdrowe i psy nie mogą ich jeść cały czas!
Mój piesek jest bez rodowodu. Jego imię to Figaro, a w zdrobnieniu mówimy na niego Figuś, Figaruś, Garo, Gareczek, Garunio, Figarunio, Figareczek, Figuleczek. :lol:
To bardzo dobrze, że ludzie adoptują psy ze schronisk. Figarcio też jest ze schroniska. Uratowaliśmy mu życie, bo jak go wzieliśmy to dwa dni po jego przybyciu zachorował na straszną chorobę oczu. Gdyby nie my to biedak by już nie żył. Teraz jest nam bardzo wdzięczny :P .
[quote name='Basenji']Nie przejmuj się. Przyzwyczai się prędzej czy później.
[/quote]
Racja :D
A mój pies wręcz przeciwnie. On uwielbia kąpiel. Nie lubi pić z miski woli z węża z ogródka. Bardzo lubi też pływać. Piszesz że masz yorka. To mały pies. Może on boi się wody. Napuszczaj mu mało wody bo to mały piesek.
On może się bać że się utopi.