Jump to content
Dogomania

berni

Members
  • Posts

    359
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by berni

  1. biedny Loczek :-( to napewno też musi boleć... dziewczyny nie wiem czy to dobry pomysł,ale w zaprzyjażnionej lecznicy jst fryzjerka...mogłabym zapytac ile wziełaby za doprowadzenie psiaka do porządku.... moze z bazarku by się uzbierala ta kwota...on napewno cierpi no i w takich dredach nie ma wiekszych szans na dom....
  2. kolejne podsumowanie finansów bo wpłyneły kolejne wpłaty :loveu::loveu: Wpłaty: 100zł - Aguteks 300zł - Bungo 40zł -Beatka 50zł -Bubor 100zł - Mahob 20 zł - Amanda_Onet 10 zł - Maggia (bazarek Granuli) 30 zł -Kniahini (bazarek Granuli) 30 zł -wig (z dogo) 40zł - Varia (bazarek Blond Tornado) 27zl -Maryna (bazarek Patr77) 35zł - Hakita ( z dogo) 30 zł ( Renata P. z Krakowa-tu muszę jeszcze dokładnie ustalić nicka) 60zł -Majka13 12 zł - bazarek Bianki12 suma 884 zł wydatki: 115 zł - paczka dla maluszków ( 20 litrów żwirku hilton, 3kg acany kitten, 1.5 kg acany adult, kilka puszek animondy kitten) zakupy w sklepie internetowym mruczacza.pl 250 zł - pobyt maluszków w lecznicy 50zł -na kurczaka 200zł -pobyt Kasy w lecznicy 65zł -paczka jedzeniowo-zwirowo-zabawowa z krakvetu suma: 680 zł zostaje 204 zł :loveu:
  3. tak czy siak prosze czarną pannę wymiziać na dobranoc i resztę stadka również dobrej nocki
  4. tak zdecydowanie Surikotka :lol: ale sama powiedz ta poza z łapkami... musiała się naoglądać Animal Planet albo jest spokrewniona z surikatkami tylko się mocniej opaliła i odziedziczyła po lemurowatych przodkach wytrzeszcz :roll: kurcze...ależ u mnie egzotyka w tym Bielsku :roll:
  5. jaki on ma kolor oczu :crazyeye: śliczny śliczny :loveu::loveu: i jakie one czarne..jak je zabieralam to jakieś takie rudawe były :roll: a teraz proszę jakie czarne pieknosci :loveu: Mój Burstzyn takie miał, stąd nawet tak ma na imię...a teraz ma zółtozielone :cool3:
  6. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Malinko, wciąż pamiętamy... Zwłaszcza dziś... Śpij spokojnie. Malinko :-(:-( pamietam... cały czas...
  7. aa tam kiełbasa napewno Rubiczek tesknił za Pańcią i zbiegał patzrec czy już wróciła :loveu:
  8. Halo halo Marchewa prosimy pięknie o słów parę na tę okoliczność :razz:
  9. Viatorku wszytskie najlepszego w nowym domku :cunao::cunao::cunao: naparwde w tym Zabrzu to jakaś magiczna aura..raz dwa i zwierzaki znajdują domki :roll: :thumbs::thumbs:
  10. i co wpuściałaś Marchewę? czy czeka bidulinka na wycieraczce?
  11. :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs: domek wydawał mi się bardzo fajny i chyba z Knurowa :roll: Moze faktycznie bez Fraszki Oda szybciej sie do ludzi przekona.. kiedy oswaja się dzikie kociaki zaleca się odizolowanie kociaków od siebie..i to faktycznie działa :razz:
  12. przejrzałaś mnie :p kot to kot a pies to pies moze jednak sie skuszą :razz: oki, jak nie to poszukamy jakiś [I]obcych[/I] dla sun
  13. no maluszki to zaraz was wrzucę na ale.gratkę Od kogo Halbinko masz Byron i Juniora?? :cool3:
  14. 136848 Piesku ['] :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(
  15. [quote name='MARCHEWA']Tak,te cyfry to mój rocznik:cool3:i chyba jestem odpowiedzialna;)i superowa:evil_lol:,hi,hi[/QUOTE] [quote name='"Halbina"']Jesteś, Asiu!!!! Słuchajcie wszyscy... ja mam Platona prosto z domku tymczasowego Marchewy... a teraz ona marzy o Viatorze... prosto z mojego tymczasowego domku..[/quote] :lol: czyli odpuszczamy wizytę przedadopcyjną :razz: i trzymamy kciuki za decyzję Marchewkowej rodzinki :thumbs:
  16. ja bym zmienila kilkumiesieczne na 2-miesieczne bo one tyle mają. No góra 2,5 miesiąca. I moze by wpisać że ta jasna to Fraszka a ciemna to Oda i że Fraszka jest " żywiołowa, radosna, zaczepna, ciut zadziorna..." by Halbina a Oda "nieśmiała, delikatna, spokojna.." aha i może że udało sie z Panią nawiązać współpracę i suki są sterylizowane żeby już to pasmo nieszcześć psich przerwac. Wydaje sie mi ze to jest istotne z punktu edukacyjnego, że mozna skutecznie walczyć z cierpieniem psów.
  17. [quote name='BIANKA1']Berni , mam dla Was 12 zł z bazarku " wesołe krowki " podaj konto .[/QUOTE] już piszę pw wczoraj już padałam Dziękuję bardzo w imieniu czarnych zbonców :Rose::Rose::Rose:
  18. dzieki Wig :loveu: Halbina obiecała że wymysli jakiś teksik tylko chyba nie bedzie jej przez weekend. A mozna zmienić tekst w aukcji kiedy już trwa? czy trzeba za to płacić? bo jakby były poprawki dozwolone w treści to zaraz ci sklecę jakieś zdania (talentem pisarskim to ja nie jestem) i moznaby je wystawić. Może akurat przez weekend jakiś super domek bedzie poszukiwał jakieś super psinki :razz:
  19. Asiu jak to nie powinnaś zaglądać :mad: powinnaś i to częściej. NIe mówiąc już o odwiedzinach w BB. Kociaki już poogłaszane w kilku miejscach. Dzisiaj ciąg dalszy wrzuty w neta. mam już jedno pytania o Viatora, mail wskazuje na rocznik 1979 (chyba że te cyfry to zupełnie coś innego znaczą), więc może to będzie jakaś odpowiedzialna, superowa osoba. Reszta zostanie poddana weryfikacji narazie mailowej. Kciuki proszem :thumbs::thumbs: ja tam wcale nie chce odpoczywać od stadka. Halbino wracaj !!!!
  20. marzysz o dogu który zmieści się w kazdym mieszkaniu?? ba..którego do weta nie trzeba wieźć combi a wystarczy transporterek dla kota?? oto wreszcie są dostepne szczeniaki rasy dog XXS zupelnie nowa rasa, hit sezonu, wysiłek naukowców z całego świata zaowocował tymi dwoma suniami-pierwszymi szczeniakami nowiutkiej rasy. Dog XXS tylko teraz, tylko dziś w atrakcyjnej cenie :razz: musisz takiego mieć!!!! zadzwonić, napisz a do szczeniaka doga XXS dostaniesz czarnego kociaka, zupelnie gratis :razz: tu nie ma na co czekać, takiej oferty nie ma żaden inny sklep zadzwon już dzis, liczba zestawów adopcyjnych ograniczona!!!
  21. dobra dobra ciekawe gdzie te maluszki biegają :cool3:napewno nie u mnie ja tylko wystukałam kilka zdań na klawiaturze i puściłam w eter.
  22. [quote name='halbina']a może je opchniemy na allegro jako mixy dożycy i Platona?... :evil_lol:[/QUOTE] w dodatku po rodowodowej mamie :razz: tylko hm... mini mini mixy dogi w rozmiarze XXS :cool3:
  23. śliczności :loveu::loveu: zdjecia są rewelacyjne Jutro powinna dojsc paczka z zabaweczkami :)
  24. Do biednej kici nie mam żalu...tyle przeszla boroczka sterylka, rana..wczesniej tułaczka, ciąza, maluszki.... myśle że kotka powinna zostać z malym w lecznicy jeszcze z tydzien lub dwa...żeby mały był już bardziej samodzielny,taki 4 tygodniowy kotek to zaczyna już coś tam jeść sam..dla kotki to był ogromny stres ta przeprowadzka, chowała się po kątach, podobno nie jadła dwa dni..tyle wiem od Pani... tak bardzo smutno :-(:-(:-(
×
×
  • Create New...