nie, we wszystkim Cię przelicytowali:razz::evil_lol:
jestem strasznie zła na siebie, już raz miałam taką sytuację, że dopominam się i ścigałam o 30zl jedną osobę z dogo na psy z ligoty i w końcu się udało, ale widać nie uczę się na błędach i znów zrobiłam głupstwo:shake:
i straciłam odświeżacz i saba nie ma pieniędzy:angryy: