Kanzajku ale mnie nie chodziło o śmierć Maxia...tylko o stawy Sabci...:roll:
ja wiem, że po stracie czworonoga nie ma takich słów, które mogą pocieszyć...:-(:-(:-(
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10153160#post10153160[/url]
zapraszam na piratkowy bazarek:multi:
i standardowo proszę o podbijanie go:razz:
dziewczyny to go szczepcie, ktoś przecież ma z nim kontakt?
ja nie mam auta więc ciężko mi jechać do weta:roll:
ale zrobię bazarek żeby zrzucić się na szczepienie
to duża szansa dla niego!
a jak sie nie uda
to spędzi milo dzień na trawce
wśród ludzi a nie w tym boksie sam
http://www.allegro.pl/item365553617_porzucony_zrezygnowany_z_depresja_szuka_domu_.html
nowe allegro czesiowe
ponieważ ciocia emilia przesłała mi więcej pieniążków niż na jedno wypasione allegro bo aż 33zl to wystawiłam 2 raz czesia na stronie głównej
poprzednie allegro kosztowało 21zl
to kosztowało 13zl
jeszcze raz dziękuję emilii za pomoc:loveu:
kometa raczej go nie szczepiła, bo składaliśmy się na te 120zl za operację usunięci oczka a jakby był szczepiony to przecież doszły by koszty i by o tym napisała
a nie można go zaszczepić teraz?
tak, ale jest mało na zwykłych a to jest najbardziej wypasiona!
ja na takich mam po 2 tygodniach minimum 1200 wejść:roll:
ale masz rację musi być ta osoba, oby się szybko zgłosiła;)