dziewczyny zrobię allegro tylko podajcie mi proszę libnka do poprzednich aukcji?
zmienie dane i doloże nowe fotki i już zaczniemy promować hercię i monie;)
to dobrze, że się wybrałam wczoraj w odwiedziny6 bo bym nie poznała takiej fajnej rodzinki:multi:
widać, że Hera zadowolona, ona tak do tej klatki nie chciała wracać:-(
a jak zapoznanie glutów z kotkami?:cool3:
na razie wszystko co miałam na bazarki zostało wystawione:placz:
wedelek z PL też znalazl domek w Niemczech po kilku nieudanych adopcjach w Polsce:shake:
wcale, że psów nie biją, miałam w policji praktyki i psy są metodą marchewki uczone;)
aczkolwiek zdarzają się zacofani debile, którzy potrafią uderzyć psa ale jak nikt nie widzi, nie ma na to przyzwolenia