asia już po wizycie, prosiła żeby napisać jakie są efekty:razz:
domek jest super, cekinek nazywa sie teraz bleki:cool3:
rozrabia, zdarzył już zrobić wielką kupę na środku dywanu:mad::roll:na miejscu nie może usiedzieć, ale pani zakochana i mówi, że za skarby żadne go nie odda;)
a jak będzie cierpial że siedzi dlugo sam to będzie mieszkal z rodzicami tej pani-mają dom za serockiem, tam będzie biegał z 2 psem:cool3:
generalnie można powiedzieć że domek już jest w 100% zacekinkowany:evil_lol: