Dziś rozmawiałam z nowym Państwem Kajtka. Kajtek jest karny, przychodzi na zawołanie, śpi na kanapie, płacze, gdy dzieci idą do szkoły. Niestety, przerzedziła mu się sierść na nosie - prześwituje skóra. Zaczynam się bać, czy to nie nużeniec: przerzedziła mu się skóra pod oczami, na nosie, a objawów świądu nie ma. Chyba się wykończę nerwowo...