-
Posts
4254 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ania14p
-
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
ania14p replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Ja też mam ten syndrom, ale jak moje trzy psie paskudy pytają czy dzisiaj nie idziemy na spacerek, a Wojtek krzyczy o jedzonko, to trudno, zwlekam się z łóżka i idziemy do parku, później karmienie itd. itp. i tak codziennie. Uściski dla Waszego stada od mojego stada :calus:. -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
ania14p replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Nasze stado bałwanków śnieżnych też mówi : miłego dnia, odezwij się Ciociu! -
Szczeniaki z worka - Sznuras w koncu w nowym domu !!!!
ania14p replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, nie cudak tylko cudo! -
KOKSIK w swoim domku, czyli koksiobezozakoceni :-)
ania14p replied to deszczowa's topic in Już w nowym domu
Dagna raczej u nas zostanie, choć mama marzy o tym by ją zabrać do siebie, ale po trzech tygodniach szpitala nadal nie da rady z wyprowadzaniem suni, a poza tym ten "czołg" ma u nas lepiej, odnalazła się w stadzie, biega, bawi się - inny pies! Niestety dobrze przeczytałaś, młoda jestem głównie duszą, dla pracodawców jestem stara :angryy:! [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/8123/luty4fg3.jpg[/IMG] -
Szczeniaki z worka - Sznuras w koncu w nowym domu !!!!
ania14p replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Wiedziałam że tak będzie. Spotkałam Tobiego o zmroku, padał śnieg z deszczem, a ja nie miałam wyjątkowo aparatu, ale na pocieszenie powiem, że i tak zdjęcia przy tej aurze byłyby słabiutkie. Tobi jest prześliczny, radosny i zgodnie z zapewnieniem Pani najkochańszy i najmądrzejszy w Galaktyce. Sądzę, że na dniach zrobi maturę i zabierze się za studia, przy tak porażającej inteligencj ma szanse pod koniec roku zrobić doktorat, a później to już chyba zostanie prezydentem! -
KOKSIK w swoim domku, czyli koksiobezozakoceni :-)
ania14p replied to deszczowa's topic in Już w nowym domu
Zima wróciła :multi:, śnieg swieżutki, to i na zabawy oraz wyprawy w poszukiwaniu nowych aromatów niektórym się zebrało: [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/8859/luty1hr4.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/536/luty3rt9.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/7400/luty2or5.jpg[/IMG] -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
ania14p replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Nareszcie jesteście, wszyscy już zdrowi i radośni? U nas śnieg mniejszy, taki, że psiska mogą się nim cieszyć :multi: bez zakopywania się w zaspy. -
Nareszcie wszystkie zdjęcia się otworzyły ! Dawno ciotka Ulka18 do Koksa nie zaglądała, a tam zdjęcie mojego nowego "koteczka" w ostatnim poście zamieściłam. Dagna jest u nas na tymczasie raczej stałym, jest ona schroniskowcem mojej teściowej, a teściowa po prostu przeliczyła się z siłami, teraz jest chora, ma problemy z chodzeniem, więc Ania-emerytka oczywiście ma czas i siłę na pełną obsługę . Ps. Chyba mam jakąś karę, bo mi emotionki nie wchodzą?
-
Celestynki: tu znajdziesz najpiekniejsze psy!
ania14p replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Witamy malutkiego dogomaniaka (dogomaniaczkę?), gratulacje dla rodziców:Rose:! -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
ania14p replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Tfu, tfu, tfu przez lewe ramię i żeby Twoje słowa w g....o się obróciły! -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
ania14p replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Elu, najważniejsze, że stękasz, bo cisza była nieznośna, :calus:od nas. -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
ania14p replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Już od paru dni się martwię, a żadnych wiadomości nie ma!!! -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
ania14p replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Elu, coś za długo ta cisza! -
Szczeniaki z worka - Sznuras w koncu w nowym domu !!!!
ania14p replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Spacerek był skrócony dla całej naszej grupy, czyli dwóch suk, Koksa i dla mnie :cool1:! Mam tylko doniesienie z naszego osiedlowego sklepiku dla potffforków, że jest zachwycający i że dostał własne łóżeczko (ciekawe kto będzie w nim spał :evil_lol:). -
Szczeniaki z worka - Sznuras w koncu w nowym domu !!!!
ania14p replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Może zdołam jutro wcześniej wstać i przydybię malucha, bo dzisiaj mi się nie udało, a tak wypatrywałam, że nie zauważyłam, kiedy że mój Koksownik wytarzał się w qupie :angryy: i była kąpiel i drugi spacerek skrócony, bo sierota jeszcze dosycha :placz:! -
Szczeniaki z worka - Sznuras w koncu w nowym domu !!!!
ania14p replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Będzie przyjęty cieplutko, jest nawet kilka przytulonych szczeniaków, które na 100% zaprzyjaźnią się z Nowym. Myślę, że można go już zdjąć z Allegro, niech zrobi miejsce tym co jeszcze czekają! -
Szczeniaki z worka - Sznuras w koncu w nowym domu !!!!
ania14p replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Sznuras chyba przestawia Panią na wcześniejsze spacerki :evil_lol:, bo dzisiaj całe nasze emeryckie towarzystwo wypatrywało nowego nabytku i nic :cool1:, czyli musiał być na wcześniejszą zmianę! Aparat w pogotowiu. -
Szczeniaki z worka - Sznuras w koncu w nowym domu !!!!
ania14p replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Od jutra będę chodzić do parku z aparatem w kieszeni, może uda się pstryknąć fotkę Tobiemu (to mój nowy sąsiad :lol:), o ile moje paskudy pozwolą :angryy:!