Jump to content
Dogomania

ania14p

Members
  • Posts

    4254
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ania14p

  1. Ja też mam ten syndrom, ale jak moje trzy psie paskudy pytają czy dzisiaj nie idziemy na spacerek, a Wojtek krzyczy o jedzonko, to trudno, zwlekam się z łóżka i idziemy do parku, później karmienie itd. itp. i tak codziennie. Uściski dla Waszego stada od mojego stada :calus:.
  2. Zajrzałam i stwierdzam, że jesteście wspaniali :lol:, ale Barona i tak mi żal :-(!
  3. Dobrze, że przynajmniej te trzy złapały swoją szansę, tylko Barona ciągle mi żal:-(!
  4. Nasze stado bałwanków śnieżnych też mówi : miłego dnia, odezwij się Ciociu!
  5. To pdskoczymy wieczorkiem:multi:. [SIZE=1]A co z tą fundacją, są jakieś szanse?[/SIZE]
  6. Przepraszam, nie cudak tylko cudo!
  7. Dagna raczej u nas zostanie, choć mama marzy o tym by ją zabrać do siebie, ale po trzech tygodniach szpitala nadal nie da rady z wyprowadzaniem suni, a poza tym ten "czołg" ma u nas lepiej, odnalazła się w stadzie, biega, bawi się - inny pies! Niestety dobrze przeczytałaś, młoda jestem głównie duszą, dla pracodawców jestem stara :angryy:! [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/8123/luty4fg3.jpg[/IMG]
  8. Wiedziałam że tak będzie. Spotkałam Tobiego o zmroku, padał śnieg z deszczem, a ja nie miałam wyjątkowo aparatu, ale na pocieszenie powiem, że i tak zdjęcia przy tej aurze byłyby słabiutkie. Tobi jest prześliczny, radosny i zgodnie z zapewnieniem Pani najkochańszy i najmądrzejszy w Galaktyce. Sądzę, że na dniach zrobi maturę i zabierze się za studia, przy tak porażającej inteligencj ma szanse pod koniec roku zrobić doktorat, a później to już chyba zostanie prezydentem!
  9. Zima wróciła :multi:, śnieg swieżutki, to i na zabawy oraz wyprawy w poszukiwaniu nowych aromatów niektórym się zebrało: [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/8859/luty1hr4.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/536/luty3rt9.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/7400/luty2or5.jpg[/IMG]
  10. Nareszcie jesteście, wszyscy już zdrowi i radośni? U nas śnieg mniejszy, taki, że psiska mogą się nim cieszyć :multi: bez zakopywania się w zaspy.
  11. Prześliczne dziewczyny, tylko one jakoś tak się upodobniły, że nie widać, która jest mniejsza. Casablanka już nie jest mini, tylko całkiem normalną colaczką :lol:!
  12. Nareszcie wszystkie zdjęcia się otworzyły ! Dawno ciotka Ulka18 do Koksa nie zaglądała, a tam zdjęcie mojego nowego "koteczka" w ostatnim poście zamieściłam. Dagna jest u nas na tymczasie raczej stałym, jest ona schroniskowcem mojej teściowej, a teściowa po prostu przeliczyła się z siłami, teraz jest chora, ma problemy z chodzeniem, więc Ania-emerytka oczywiście ma czas i siłę na pełną obsługę . Ps. Chyba mam jakąś karę, bo mi emotionki nie wchodzą?
  13. Dziewczynki i chłopaczek cudne są, ale część zdjęć mi się nie otwira:placz:, więc smutasek mnię ogarnia okopny :shake:! Całuski od naszej wielkij grupy: Ania, Paweł, Beza, Wojtek, Kaktus, Koks i Dagna :buzi:
  14. Witamy malutkiego dogomaniaka (dogomaniaczkę?), gratulacje dla rodziców:Rose:!
  15. Tfu, tfu, tfu przez lewe ramię i żeby Twoje słowa w g....o się obróciły!
  16. Elu, najważniejsze, że stękasz, bo cisza była nieznośna, :calus:od nas.
  17. Już od paru dni się martwię, a żadnych wiadomości nie ma!!!
  18. Tak, tak, czekam na wiadomość czy kandydatura Barona przeszła, to chyba jedyna szansa dla niego. Mam wręcz wrażenie, że jest tu odkąd zaczęłam zaglądać na dogo :-(.
  19. Spacerek był skrócony dla całej naszej grupy, czyli dwóch suk, Koksa i dla mnie :cool1:! Mam tylko doniesienie z naszego osiedlowego sklepiku dla potffforków, że jest zachwycający i że dostał własne łóżeczko (ciekawe kto będzie w nim spał :evil_lol:).
  20. Może zdołam jutro wcześniej wstać i przydybię malucha, bo dzisiaj mi się nie udało, a tak wypatrywałam, że nie zauważyłam, kiedy że mój Koksownik wytarzał się w qupie :angryy: i była kąpiel i drugi spacerek skrócony, bo sierota jeszcze dosycha :placz:!
  21. Będzie przyjęty cieplutko, jest nawet kilka przytulonych szczeniaków, które na 100% zaprzyjaźnią się z Nowym. Myślę, że można go już zdjąć z Allegro, niech zrobi miejsce tym co jeszcze czekają!
  22. Sznuras chyba przestawia Panią na wcześniejsze spacerki :evil_lol:, bo dzisiaj całe nasze emeryckie towarzystwo wypatrywało nowego nabytku i nic :cool1:, czyli musiał być na wcześniejszą zmianę! Aparat w pogotowiu.
  23. Od jutra będę chodzić do parku z aparatem w kieszeni, może uda się pstryknąć fotkę Tobiemu (to mój nowy sąsiad :lol:), o ile moje paskudy pozwolą :angryy:!
  24. Jejku jak im dobrze, jakie śliczne i "wytrzepane" w śniegu panienki :lol:!
×
×
  • Create New...