Podpisuję się pod postem Bodziulki, ale jestem bardzo za - mam nadzieję, że nieszczęścia dotykające moją teściową (dzisiaj w nocy , w jej kamienicy był pożar i to całkiem, całkiem) już się wyczerpały i wreszcie będę miała wolne!
Przecież pierwszy spacer Liska, po roku krat to właśnie ze mną był, więc nie mogę malutka zdradzić. Brunio, to jest niespełniona miłość, a Lisek to serdeczna przyjaźń, nie zostawia się przyjaciół w potrzebie!
Ewatr, przecież ja też opiekuję się Twoim Amorem, bo on jest podobny do mojego Brunia, tak to już jest, że człowiek przywiązuje się do "rasy":lol: !
Luka szuka domu, zapewni miłość i radość na zawsze!
Faktycznie, śliczny ten Sprockecik i domku szuka, gdzie tłumy te chętnych się podziały?!
[IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/z%20chora%20lapka%20na%20hali%20(10).JPG[/IMG]
[IMG]http://img246.imageshack.us/img246/5496/p8190027ut1.jpg[/IMG]
Słodka i z lekka zaspana, jutro postaram się dopaść i Koksownika, Pozdrawiamy,
APBKWiK
Na działce, to nasze psy starają się wyglądać tak:
[IMG]http://img115.imageshack.us/img115/8017/p8190010wi4.jpg[/IMG]
[IMG]http://img147.imageshack.us/img147/2038/p8190031mv6.jpg[/IMG]
należy zwrócić uwagę na staranne przytrzymywanie patelni łapką:evil_lol: ,
no ewentualnie, tak
[IMG]http://img247.imageshack.us/img247/9081/p8190044al9.jpg[/IMG]
Przepraszam, ale Koksownik nie miał czasu na pozowanie do portretu:niewiem: .