Pani Ula to wspaniała osoba, która zasługuje na pomoc jak mało kto... Jest osoba samotną i nie z własnej woli znalazła się w trudnej sytuacji. Zapewniłyśmy ją, że będziemy jej pomagać, bo ma tyle zwierząt na utrzymaniu i jeszcze dokarmia 6 bezdomnych kotów. Najmłodsza z jej kociej gromadki ma obecnie 6 miesięcy (porzuciła ja dzika kocia matka) i pani Ula już się martwi o jej sterylke za kilka miesięcy. Każde z jej zwierząt ma za sobą ciężkie przeżycia- psiaki- wiadomo, jeden kotek porzucony przez matkę, drugi z wygryzioną połową pyszczka, następny był wyłysiały itp...