Wstawiłam streszczenie na FB. Pozwoliłam sobie na jedna zmianę- propozycje pomocy na pv do założycielek wydarzenia, nie tylko do mnie, jest nas 2. Przepraszam, ale zapowiada mi się okropnie pracowity weekend i 2 wyjazdy, więc tak może będzie lepiej. Oczywiście będę na FB zaglądać, jak tylko będzie taka możliwość.