Jump to content
Dogomania

KUMPELka

Members
  • Posts

    885
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KUMPELka

  1. [quote name='bea100']...A dane o miotach bodajże od 2003 znajdziesz na naszej klubowej stronie (Hania bardzo pilnuje i wydziera tą wiedzę jak tylko się da i od kogo się da, robi naprawdę fantastyczną robotę :multi: )[/quote] Tak, to prawda. Hania robi fantastyczną robotę. Strona gończo-ogarowa to kopalnia wiedzy. :multi: Wspaniały pomysł z tą książką :multi: :multi:
  2. [quote name='samograj']WITAJCIE posiadacze ogarów i gończych:multi: :lol: !!! 13 lat temu napisałam książkę "Ogar Polski". ...[COLOR=black] [/COLOR][/quote] Zaraz ...Samograj to mama czy córa od Haszczaków :smhair2: :hmmmm:
  3. [quote name='jo-jo'] [IMG]http://images1.fotosik.pl/101/70d715f5c2f6f737.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/64/fb4a60f868ad8107.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/64/ebd09ea468e2cb49.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/100/9fa29cb5a8e9486b.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/100/6475cffa1b101be6.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/101/2a1d32b9c84691fa.jpg[/IMG] [/quote] Prawdziwa psie szczęście :multi: :multi: [quote name='jo-jo'] A tak wyglądałem na koniec, Nawet nie wiecie jak super było :multi: [IMG]http://images4.fotosik.pl/64/016eb2b51c7ce5dc.jpg[/IMG][/quote] Apsik :razz: - na zdrowie :evil_lol:
  4. [quote name='jo-jo']A wszystko zaczęło się od rureczki: [IMG]http://images1.fotosik.pl/101/5bdc7e00ae0eacf3.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/100/2741ae3a54934f49.jpg[/IMG] [/quote] Jakie maleństwo :loveu: :cool3:
  5. [quote name='samograj'] Jeszcze raz dziękuję KUMPELce i innym, którzy zamieścili zdjęcia mojej ŻMIŁKI z Gończaków ( dziękowałam już w temacie Wystawa Kraków)[/quote] Witaj Samograj, jak miło Cię "czytać" w dogomanii :cool3: Cała przyjemnośc po naszej stronie :oops: . Odpoczywać przy Takiej Żmiłce to sama radość :multi: Ja niestety nie mogę ci pomóc, zdjęcia zawsze wstawia mój TZ ale w razie większych problemów, pomożemy :cool3:
  6. [quote name='Elitesse']nas w niekompletnych brak :multi: mam nadzieje ze w tych kompletnych jesesmy :evil_lol:[/quote] Hihi, ja też mam taką nadzieję, że jestesmy OK :cool3:
  7. [quote name='mmbbaj'][B]Niektórzy wcale nie narzekali na upał...:evil_lol: [/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/100/e08854b3e69d4f4b.jpg[/IMG][/URL]:loveu: [/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ale dzidzia :lol: Ciekawe komu się chciało taszczyć tą miednicę - ale czego nie robi się dla dziecka :evil_lol: [/SIZE][/FONT] [quote name='mmbbaj'] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]A ja na wystawie poznałam Marysię i jej śliczną Unę :lol: [/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/64/2d4a0f92c4f70eae.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [/quote] Oj, chyba Unie ktoś podpadł :cool1: [quote name='mmbbaj'] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/64/2b35071fd1a56a90.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [/quote] Proszę jaka mina :-o Wyprostowana jak w kołnierzu usztywniającym :evil_lol: można książkę postawić :evil_lol: [quote name='mmbbaj'] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/100/e22de8670e1cb22f.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT][/quote] Prawdziwa dama :multi: :p
  8. [quote name='Alicjarydzewska']:razz:[I]to proszę uzupełnić fotkami:p[/I][/quote] Tak, koniecznie :mad: CZekamy :razz:
  9. [quote name='mmbbaj'][COLOR=blue][COLOR=black][quote name='Kumpelka'][/COLOR][B]Piękna czaprakowa morda[/B][/COLOR] :loveu: [/quote] :crazyeye: [B]że niby gdzie ona ma ten czaprak?????????? Na mordzie???:evil_lol: :roflt: :roflt: :roflt: [/B][/quote] Ble ble ... - nie czepiaj się Małgoś :mad: :diabloti: To tak pieszczotliwie jest napisane :oops: Do Kumpla zawsze mówię czaprakowa mordo lub ... dupo :evil_lol: i to jest wyraz najwyższego uwielbienia :eviltong: Gosiu, zdjęcia i wogóle relacja świetna :razz:
  10. [quote name='mmbbaj'] [B]Poświata z medalem :multi: [/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/100/e1f39c336fb09d82.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [/quote] Piękna czaprakowa morda :loveu: Poświatka jest wspaniała i bardzo gratulujemy wspaniałego powrotu :cool3:
  11. Pięknie zrelacjonowany 1 dzień pobytu nad morzem - BRAWO Jojek :multi: A ja zazdroszczę i to bardzo :angryy: (byle do połowy sierpnia kiedy to też będę na zasłużonym urlopie :mad: )
  12. Gratulujemy wszystkim :multi: :multi: Gosiu, wspaniała fotorelacja, dziękuję. Tylewspaniałych psów :loveu:
  13. [quote name='pwlkpsnk'] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/9434/sz26bl.jpg[/IMG] [IMG]http://img226.imageshack.us/img226/4993/sz31ht.jpg[/IMG] [IMG]http://img226.imageshack.us/img226/8294/sz74gw.jpg[/IMG] Pozdrawiamy serdecznie. Dumni Rożkowie:mdrmed: :mdrmed: :mdrmed:[/quote] Gratulujemy dzielnej mamusi i dumnemu tatusiowi :cool3: Szczeniorki są piękne :loveu: ja także uwielbiam te gołe, miękkie, czerwone poduszeczki
  14. [quote name='Hania']Na ostatniej dogoterapii moje szorściuchy poznały nowego kolegę-kocioterapeutę-fenomenalnego Buru-Buru: [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/3433/buruburu5rk.jpg[/IMG] Chociaż na fotkach tego nie widać Buru-Buru był większy i od Gochy i od Kontry: [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/9264/gochaiburu3ti.jpg[/IMG] A właścicielka Buru-Buru miała przepyszne ciasteczka wątróbkowe - nawet Gocha robiła się bystra :razz: [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/5816/gocha26ti.jpg[/IMG][/quote] Niesamowity kot :-o :-o Piękny i taki ...widać zrównoważony :p Świetne zdjęcia Buru-Buru i gochy :multi:
  15. [quote name='mmbbaj']Niewiele się więcej zastanawiając, ubrałam się i zabrałam go na spacer! :evil_lol: Była 1.30, a wróciliśmy o 2.30 ! :evil_lol: ale warto było! Nareszcie było czym oddychać i ochłodzić się! Bajan wcale nie miał ochoty wracać, ale jak się położył to spokojnie zasnął. No i całą noc włączony wentylator! [/quote] Gosiu, ja też tak kiedyś zrobiłam a było chyba też około 12 w nocy i pomijając Kumpla ja sama też nie miałam ochoty wracać do domu :cool3: Najchętniej chodziłąbym tak sobie w nocy po osiedlu, jest tak spokojnie i do tego właśnie wreszcie jest czym oddychać :multi: Co do wystawy - nie dziwię się :shake: ,współczuję. Ja po Krakowie byłam jak dętka, a pies myślałam, że wykituje w aucie (bez klimy :-o ) tylko... szkoda byłoby przegapić m/ynarodówkę i to u siebie na śmieciach. Chociaż dla Bajanka najlepsze czasy na pokazywanie się przyjdą dopiero tak w pryzszłym roku, prawda :roll: więc ...trudno mi coś doradzić. Ja mam tak dość tego upału, że wołami by mnie nikt nie zaciągnął na wystawę a już napewno nie na 13 godzinę :mad: Całuski Zdjęcia naprawdę rewelacyjne :multi:
  16. [quote name='mmbbaj'][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/61/38f0426688029254.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][/URL][/SIZE][/FONT] [/quote] To zdjęcie mnie rozbroiło. Uwielbiam takie maślane i zaspane spojrzenie mojego Kumpla. Już zasypia ale ...jeszcze nie :p
  17. [quote name='mmbbaj'][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][/URL][/SIZE][/FONT] [B]Monia wstań![/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/98/974e1226f3cd14ee.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [/quote] Ale Bajanek ma smutną minkę :-( [quote name='mmbbaj'] [B]co się dzieje? [/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/98/b5bf76717a23eea0.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][/URL][/SIZE][/FONT] [B]podstawą udanego związku są wspólne zainteresowania ;) [/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/98/ac0e3a9aa5eb078e.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][/URL][/SIZE][/FONT] [/quote] Parką z nich piękna :loveu: Bea100, mmbbaj - lepiej uważajcie bo zanosi się na wielką przyjaźń a może na cosik więcej :razz: :cool3:
  18. [quote name='mmbbaj'][B][COLOR=blue]Wizyta Bajana u Duni i Moni :lol: [/COLOR][/B] [B][COLOR=black]szczęśliwy Bajan[/COLOR][/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/98/b8cf1774ddb33f88.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][/quote][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ale macie źrebaczka :evil_lol: [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][/URL][/SIZE][/FONT] [quote name='mmbbaj'] [B]narada...:cool3: [/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/98/98d9688db0f597c0.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [quote] Prawdziwy spisek [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cool/img/007.gif[/IMG] [quote name='mmbbaj'] [B]i zaloty[/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/98/19d8c603ec3a73d1.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [B]można stracić głowę :evil_lol: [/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/98/babe1c3d14395c7b.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT][/quote] Ześwirował na widok Mońki (ciekawe co mu potajemnie obiecałą :cool3: :cool3: ) Gosiu, zdjęcia rozbawiły mnie do łez :lol: :lol:
  19. Justynko, wycałuj mamę bardzo narazie leciutko:multi: Wspaniałe wieści kochana nam piszesz, Sabinko1 zdrowiej nam szybciutko :multi:
  20. [quote name='mmbbaj'][B]Cześć Magda! Czy u was też dziś taki upał? Bo u nas jeszcze gorzej niż wczoraj :grab: [/quote][/B] [B]Gosiu u nas nie upał jest dla mnie najgorszy ale...pyłkujące zboża :angryy: [/B] [B]Kicham, płaczę i martwię się żeby mi ten dzidziuś, przy kolejnym kichnięciu nie ...wypadł :crazyeye: Niestety leków brać nie mogę i jest strasznie. Najlepiej zamknęłabym się w domu ale jak to zrobić kiedy i do pracy i po GAbi i z psem i wogóle tyle rzeczy na głowie :-o No nic, przetrwać lipiec i powinno być już dobrze :roll: [/B] [quote name='mmbbaj'] :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/98/0ca163fc90c382cf.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Nie wiem dlaczego :shake: ale jak myślę o ogarach to zawsze kojarzę je z Krakowem :cool3: No i proszę...na dowód Twoje piękne zdjęcie :multi:
  21. [quote name='Marysia_i_gończy'] -spadaj mały, czyli prawdziwa twarz Uny :roll: [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/2282/imgp42482vz.jpg[/IMG] Pozdrawiam Marysia i czarny furiat[/quote] To będzie chyba moje ulubione zdjęcie Uny :lol: Charakterna panna :multi:
  22. [quote name='mmbbaj']Ano było :lol: Dam wam jedno zdjątko... [B]Serenada na dobranoc...:evil_lol: [/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/97/1a210199ca124043.jpg[/IMG][/URL][/quote] Bajan Mońkę rozkocha w sobie na dobre :lol: Śpij królewno, śpij......;)
  23. [quote name='mmbbaj']Acha! To jeszcze pozostaje zorganizować dzika! :evil_lol:[/quote] No tak :roll: ale skórkę myślę też da się :cool3: wykombinować :evil_lol:
  24. [quote name='mmbbaj'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/97/a71036c97e09cb77.jpg[/IMG][/URL]:p :p :p[/quote] Ooo jak pięknie :p Czy Hania organizuje to nie wiem ale myślę, że tak bo przecież sama szkoli psy :cool1: A kto biegał z Bajankiem Ty czy Marek :razz: Farbę - nie ma problemu. Obok mojej pracy jest ubojnia więc krwi mamy pod dostatkiem :cool3:
  25. [quote name='mmbbaj']Coś ty, Magda! Ludzi była kupa :evil_lol: [/quote] Niestety minus Krakowa ale co się dziwić, że ludzie tam walą drzwiami i oknami :cool3: Na zdjęciach wygląda, żę było kameralnie :roll: Pozory mylą :roll: [quote name='mmbbaj'] Co do fontanny...no, jakoś nie próbował, może wysokość :roll: , bo w Chrzanowie na Rynku jest fontanna z takimi płynącymi kanałkami i oczywiście tam wlazł :evil_lol:[/quote] A już myślałąm, że stroni od wody :cool3:
×
×
  • Create New...