Sh_Maniak!Ja bym chetnie zglosila,ale nie wiem czy mi w open przyjma bez PKR,bo nie wolno.Wiem ,ze to specyficzna sytuacja (odzysk) ale regulamin obowiazuje wszystkich.
Szkoda,ze nie jestesmy tego samego dnia....
Tak sie ciagle zastanawiam.....Mam jeszcze dwa dni do namyslu....
Quandulca bym moze zglosila i Bulke zabrala w celach zapoznania z atmosfera na hali.Musze zadzwonic do oddzialu w Walbrzychu ,bo nie mam jeszcze numeru PKR Quandowego.Hodowczyni dopiero teraz niedawno mi przeslala duplikat metryczki.
Malawaszka!!!Patrzac na to ,ze tematem przewodnim konkursu jest przygotowanie grzywacza.....to mysle ze Luneczka mogla by juz nie przypominac sznaucerka!!!!!Wygolony pysio :lol:
Wczoraj juz calkiem sprawnie mi poszlo....kapiel ( czyli zmycie "natluszczacza",potem wlasciwy szampon,potem odzywka + lanolina ) zajela ok 20 min.Najwiecej czasu zajmuje mi wysuszenie ....Teraz to z jakas godzinke ( z dodatkiem :wink: ).
Teraz sprowadzam z USA kosmetyki,ktore polecil tamtejszy handler i juz jestem ciekawa efektow.
Matrix!Chetnie,ale nie bylam na czesci teoretycznej wykladu..... :wink: ,praktyke jakas juz mam,ale sadze ze dostalabym dyskwalifikacje za przekroczenie limitu czasu :lol:
Znalazlam jeszcze takie "cudo"...Wprawdzie nie grzywacz,ale fotka przeswietna:
[url]http://img409.imageshack.us/img409/8530/pict02232xi9pp.jpg[/url]
[img]http://pageperso.aol.fr/Ewelinea/images/Emoty/m1.gif[/img]
Melduja sie chinskie grywacze sztuk 2 lub 3....jeszcze nie wiem ktore zglosze,bo mi dwa psy w otwartej wypadaja.....Zobacze,ale bede na pewno.Mam do "Spodka" 15 minut.
Szczerze mowiac nie wiem jak......Piekna suczka....jak kazdy chart zreszta.....Ja swego czasu tez mialam odratowana charcice ,wiec wiem ile milosci potrafi drzemac w tym smuklym cialku.....
Bardzo trzymam kciuki za powodzenie akcji......ale jeszcze bardziej za to,zebys zmienila decyzje i zeby Lolka zamieszkala z Toba.
Mam nastepne hodowle:
Druzyna Marzen (Zaleta Sasquehanna;Anyzek Brzdac)
Grodius
Adnocana ( chyba) jak sprawdze to poprawie
Oraz dwie ktorych przydomkow jeszcze nie znam
1.Z Kozlowkowego Wzgorka
2.Hodowla mamy Marty Chmielewskiej po Poli Amitycja
Cyga!!!!Bardzo sie ciesze ,ze moja Bulka sie podoba!!!!Dziekujemy!!!!
Bulka jest rewelacyjna!!!!Naprawde niebywaly szczeniak!!!!Kontaktowy,niczego sie nie boi i ogolnie pozytywnie nastawiony do swiata.Chlopcy tez maja sie dobrze....Gizmo i Quando zbieraja " zapasy " na zime i zjadaja ogromne ilosci jedzenia ,a Krol Harley jak to krol nadal grymasi....
A jak tam Twoja malutka?????Napisz cos o niej???Czy urosla ?Najlepiej wstaw foteczki!!!!Czekam z niecierpliwoscia.