Punia w tej chwili jest w hoteliku pod Warszawą.
Wobec ludzi na początku jest nieufna, boi się, ale po chwili już tuli się i prosi o pieszczoty. Nie ma w niej agresji, myślę, że mogłaby iść do domu z dziećmi.
Lubi się kłócić z innymi suniami, z psiakami dogaduje się. Za kotami nie przepada.