Jump to content
Dogomania

ewelinabuck

Members
  • Posts

    3230
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewelinabuck

  1. no to wsiadajcie w autobus i do goleniowa !!! :D
  2. to kiedy sie spotykamy w goleniowie
  3. ja tez moim psom robie posilki sama suchacza maja tylko na przekaske :D
  4. to kiedy wpadacie do goleniowa???? :D
  5. ewelinabuck

    Psy Payooka

    sliczne cudniaste i calusiaste :roll: :P :oops:
  6. temu to dobrze ale mu zazdroszcze :D [img]http://img154.imageshack.us/img154/7761/p10100349sh.jpg[/img] [img]http://img154.imageshack.us/img154/7805/p10100368zf.jpg[/img] [img]http://img154.imageshack.us/img154/9963/p10100063nv.jpg[/img]
  7. [img]http://img361.imageshack.us/img361/2397/p10100011ya.jpg[/img] teki " w nastepnym wcieleniu bede chyba strusiem" [img]http://img361.imageshack.us/img361/6022/p10100026cj.jpg[/img] lazy [img]http://img361.imageshack.us/img361/8984/p10100033ve.jpg[/img] agrafka z lotu ptaka [img]http://img361.imageshack.us/img361/5868/p10100041no.jpg[/img] buck i bafi [img]http://img133.imageshack.us/img133/5672/p10100051zr.jpg[/img] buck [img]http://img229.imageshack.us/img229/9501/p10100069ne.jpg[/img] reszta zdjec z festynu [img]http://img359.imageshack.us/img359/6488/p10100100tl.jpg[/img] [img]http://img356.imageshack.us/img356/8723/p10100119kx.jpg[/img] cos specjalnego dla lazy [img]http://img356.imageshack.us/img356/2606/p10100143pr.jpg[/img] [img]http://img96.imageshack.us/img96/8915/p10100283rl.jpg[/img] [img]http://img96.imageshack.us/img96/2610/p10100173ze.jpg[/img] [img]http://img96.imageshack.us/img96/6146/p10100244nk.jpg[/img] a tak buck wypoczywal po festynie [img]http://img241.imageshack.us/img241/3879/p10100349yr.jpg[/img] [img]http://img241.imageshack.us/img241/9774/p10100366qz.jpg[/img] my bylismy do 16 na festynie :D sorry za spoznione zdjecia ale nie mialam internetu
  8. buck ma teraz 72 cm w klebie obwod klatki nie mierzylam :oops: ma 3 lata
  9. no to spory malamucik moj jak mial 9 miesiecy wazyl 30 kg
  10. dobra o jedenastej przy pomniku trzech orlow ja bede z pudelkiem niestety bo buck ma rozwalona lapke a na spacer umowimy sie w inna niedziele :D
  11. ma zalozone szwy :(
  12. buck powaznie sobie lape rozdziabal o szklo mam nadzieje ze sie zagoi do niedzieli jak nie to przyjade z pudelkiem a z buckiem innym razem :(
  13. nastepne ze spotkania w szczecinie 7 sierpnia :D
  14. tylko wziasc plecaki na probki z pedegree na spacerach jak znalazl :lol:
  15. ok to pod pomnikiem a godzine sie ustali
  16. moze o 12 sie spotkamy w parku kasprowicza kolo ciezarowki
  17. a to znowu ja :lol: :lol: :lol: wygladam jak siedem nieszczesc :D [url]http://img318.imageshack.us/img318/4760/p10100290qs.jpg[/url] [img]http://img318.imageshack.us/img318/5535/p10100322th.jpg[/img] [img]http://img318.imageshack.us/img318/9039/p10100047zv.jpg[/img] [url]http://img58.imageshack.us/img58/2431/p10100643lp.jpg[/url] [url]http://img58.imageshack.us/img58/2431/p10100643lp.jpg[/url] [img]http://pageperso.aol.fr/Ewelinea/images/Emoty/m6.gif[/img]
  18. oto nowe fotki :lol: :lol: :lol: [url]http://img337.imageshack.us/img337/8666/p10100014ix.jpg[/url] [url]http://img132.imageshack.us/img132/5109/p10100038wx.jpg[/url] [img]http://img132.imageshack.us/img132/7209/p10100044jc.jpg[/img] [url]http://img132.imageshack.us/img132/4329/p10100072cf.jpg[/url] [url]http://img338.imageshack.us/img338/5535/p10100105pb.jpg[/url] [img]http://img338.imageshack.us/img338/4978/p10100172yq.jpg[/img] [url]http://img338.imageshack.us/img338/1218/p10100246xg.jpg[/url] [url]http://img338.imageshack.us/img338/4596/p10100290rk.jpg[/url] [url]http://img338.imageshack.us/img338/8530/p10100321fn.jpg[/url] [url]http://img338.imageshack.us/img338/7672/p10100356wm.jpg[/url] [url]http://img338.imageshack.us/img338/7070/p10100391oj.jpg[/url] [url]http://img338.imageshack.us/img338/1782/p10100408jt.jpg[/url] [url]http://img338.imageshack.us/img338/5650/p10100644rp.jpg[/url] [img]http://pageperso.aol.fr/Ewelinea/images/Emoty/m1.gif[/img]
  19. buck sie nadaje jak najbardziej yupi :D
  20. hahahahaha dobre!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  21. LUBIE KUPYWAC OBROZE I SMYCZE NIEDLUGO DOJDA JAKIES NOWE :D
  22. TO MUSZE PRZEJRZEC PRZYJACIELA PSA JESZCZE RAZ NIECHCA DAC DO KIN ... NIENORMALNI????!!!!! :agrue: :agrue:
  23. SUPCIO :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:
  24. NA TEJ STRONIE CO PODALES??????JAK TAK TO JUTRO MAOJEGO TATE GONIE I NIECH MI SCIAGA I NAPISY PODLOZY
  25. LAZY SUPER ZDJATKA JESZCZE JESZCZE BO BEDZIE OKUPACJA :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :D :D :D :D
×
×
  • Create New...