dziekuje za odpowiedz
kurcze no nie mam mozliwosci wiekszego rozstawienia (male podworko) ale zobacze co da sie zrobic moze wyniose sie do dziadka na treningi o na wielgasne podworko acha i obiecel zrobic mi pare przeszkod takich na wymiar
dobrze dobrze ale i tak zrobi jak zechce ja sie nie wtracam