[quote name='Asiaczek']Na razie nie ma co planować, bo nie wiemy, jaka będzie konkurencja. Ale gdyby co, to powtórzę: do Wrocka zgłosiłam Gusia, Wazirka, Dżezika (chłopcy), a z suczek: Felka i Żelka.
Aha. I maluchy są już w kl. młodzieży (od 3.9.2006 r.).:lol: (jak ten czas leci...).
Pzdr.[/quote]
Racja, we'll see.