Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='rwpb']Eff na oślej łączce :loveu::multi::loveu: Jak się takim czymś kieruje bez kierownicy? Pozdrawiamy[/quote] na oslej bylam tylko za pierwszym razem zeby sie oswoić z deska :) póżniej na stok mnie wzieli i musze przyznac ze na oslich łączkach nie da sie niczego nauczyć :roll: hehe sama do konca nie wiem jak to sie robi :evil_lol:
  2. [quote name='rwpb']A ja witam Wszystkich :multi:[/quote] a ja was:multi::loveu::evil_lol:
  3. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No i jeszcze grymasi:cool1:..............lepiej cicho być bo nastepnym razem zaserwuję ci szklankę mleka i tyle:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ale z malibu:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  4. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Qurde i bądź tu dobry to zaraz poproszą o gwiazdke z nieba:roll::evil_lol: A poza tym Eff ty już swój przydział dostałaś:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] eeeee taki lichy??:roll::roll::roll:
  5. [quote name='Menrzuś']...i jeszcze dwa razy dzisiaj :mdleje: czeeeeee:multi::loveu:[/quote] buehehehehe powodzenia:evil_lol::evil_lol:
  6. [quote name='Medorowa'] O właśnie takiej;):evil_lol: [/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: cze Madziusia:loveu:
  7. [quote name='Medorowa']Ewcia a gdzieś Ty pod tą laterenką stanęła:diabloti: [URL]http://images43.fotosik.pl/47/47c68a8c8aaf7e18.jpg[/URL] Super:multi::multi:Dawaj więcej:p [/quote] hyhyhy a bo taka ładna była :evil_lol: nie mam :razz: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Z drogi śledzie! Effka jedzie......[/B][/COLOR][/FONT][SIZE=1][COLOR=Cyan]chwilowo na desce zaraz na doopie:evil_lol: [FONT=Century Gothic][SIZE=2][COLOR=Green][B][URL]http://images50.fotosik.pl/47/964b0d3ed74c0e57.jpg[/URL][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/COLOR][/SIZE][/quote] :diabloti:ha :diabloti: ha :diabloti:ha
  8. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]jak to ulubiony....tzn że są jakies inne jeszcze...mniej ulubione:crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] eeeeeeeeeeeeee nie nie no skąd że ...poprostu chciałam podkreślić swoje uwielbienie dla ciebie:roll:
  9. [quote name='rwpb']Czemu u Was śnieg taki zielony:crazyeye:? [/quote] błeheeheh tez pierwszy raz taki widze:roll::roll::roll::roll: czeeee:multi:
  10. czesc moj ulubiony jabłeczniku :loveu::loveu::loveu:
  11. [quote name='Menrzuś']Udało mi się Gacka zakroplić :multi:......a teraz na spacerki :hand:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: gratulacje:evil_lol: czeeee:multi:
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/47/0332fc03c4d0f047.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/437/b43c0d2fc3668f90.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/432/0217f1f9ebb03625.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/432/5e555e491004ba55.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/310/201e8ef94fecb082.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/311/329d5378c9b07b69.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/47/864967f561a01ad0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/47/6b42ef7090b5d567.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/47/5d1175de859bbfa1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/311/d833569947df4b9c.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/432/4faebe7b9dfb0364.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/311/0a0cb7ee49e9eaa4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/47/6e4c13e2c1c590f4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/47/964b0d3ed74c0e57.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/47/5aae3b3d9db56d33.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Dasz rade.........to ucz się na głos lub przy kimś...nie siedź sama;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] taaa przy kims :evil_lol::evil_lol::evil_lol: no chyba ze przy jakiejs kolezance:siara: rwpb witamy:loveu: Madzia wiem ze dam :loveu::evil_lol: żółty gilku ty to jednak masz oko :razz: zdjęcioszków mam malusio z wyjazdu ale cos wam pokaże :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/47/4a3bd535ca03bcb3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/47/f39b773590f07e1f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/47/47c68a8c8aaf7e18.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/47/50d440b6d204d869.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/432/5852ba88babf617d.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='Jagoda1']Plecy, czy spodnie...?:evil_lol:[/quote] dupe:diabloti:
  17. whisky z colą raz poprosze :razz:
  18. [quote name='Medorowa'][B]Na wsteczu zdjęcie[/B]:B-fly::B-fly::B-fly::diabloti: Idę na sanki, idę na sanki yupii ocipiałam do reszty:evil_lol::roll::roll::roll:[/quote] :multi:zdjęcie zdjęcie :multi::evil_lol: no ocipiałaś:roll: w taką pogode na sanki:roll:
  19. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Popuściłam ze strachu:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :roll::roll::roll: wstydz sie [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:diabloti: powycieraj bo wdepłam :mad: Cze Efffff :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol::evil_lol: cze All:multi: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No właśnie TY wdepłas.....i roznosisz:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] yyyyyy fujjjjj:roll: ech usiłowałam sie uczyć:roll: masakra :shake: mic mido głowy nie wchodzi :shake: im wiecej siedze nad książkami w ciszy tym czesciej powracaja mysli:-( w weekend mam 2 koła , egzamin i odpytywanie z ruskiego ... echhh lipa na maxa :roll:
  20. [quote name='apple']...:scared:[/quote] yyy jakies kkkkropki zostawilas za sobą :roll:
  21. [quote name='apple'] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ju łelkom:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] błehehehehe ja tez chce kolorowego drina:razz:
  22. czesc Fioneczki pipeczki :loveu::loveu::multi::evil_lol:
  23. [quote name='DORRAG']Cześć Tigrunie :pjak ja Was dawno nie widziałam.[/quote] Fionki wróciły :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: heh apelkowa bo ja sie nie obijam tak jak ty :eviltong:
×
×
  • Create New...