-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]napisalaś mnie z błędem:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] powinnam przez 2p? no to czesc najulubiensze jappko :loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]weź mnie nie denerwuj...w 36 to ja jedną nogę moge wsadzić:roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :roll::roll::roll: nie przesadzaj okejj??:evil_lol: -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TWOJE DZIECKA... :hmmmm: ta od razu to by hurtem chciała :shake::shake::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol: ja tak juz przyszłościowo :roll: ja widze siusiaczka :loveu::loveu::loveu::oops:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] no co za pytanie ....oczywiście ze oczywiście ....i kolczyki :grins::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] oja oja :loveu: juz sie doczekac nie moge :loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B] A nie macie gdzies jakichś dżinsów w rozmiarze dla ludzi?:razz: Bo to 36 to chyba na jakąś lalkę:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :roll: a gdzie ty widzialas lalke w rozmiarze 36:roll: chyba lalka grubaska:roll: -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] dzięki za gratulki- ida sie zdrzemnąć... ehhhh wykończy mnie ta ciąża :evil_lol::evil_lol::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] buehehehee :evil_lol: eeee MAdzialena a czy twoje dziecka jak sie urodza to beda mialy tattoo odrazu :roll::evil_lol:??
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
ejj nooooooo :roll::roll::roll::roll: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] a witałam się chyba z Tobą u Dilerowej :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] będę Ciocią :bigcool:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol: ach no tak:evil_lol: wiem wiem :multi::multi::multi::multi::multi:
- 78403 replies
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]To upchniesz mamę pod prysznicem albo w koszu na bielizne:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :roll:ale ty drastyczna jestes [quote name='rwpb'] Cześć podobna do O. Z postawy :evil_lol: [/quote] :evil_lol::grin: witammm:multi: [quote name='Medorowa'] Cze chorutka:loveu::loveu: [/quote] cze głupiutka :loveu::loveu::loveu: [quote name='jonQuilla'] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć zasmarkańcze :smile: :multi::loveu: wracaj do zdrówka :smile::smile: bo taka zakatarzona tu przychodzisz i Nas pozarażasz wszystkich :smile: Tigra to nas nie lubi... albo ustawia się tyłkiem do zdjęć albo chowa mordkę w trawie :roll: weź jej coś powiedz ! :smile:[/B][/FONT][/COLOR] [/quote] heloł nerwusie:loveu: no staram sie jak moge hyhyhy a coo.. nie chce byc sama w tej chorobie:roll: :diabloti:nie powiem:eviltong: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]boshhhhh... cofłam sie strone i aż mnie trzepło... cóż za nieodpowiedzialni ludzie... takie duże AGRESYWNE psy luzem puszczać :shake::shake: berek :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [/quote] łaaaaaaaaaaaaaa Klocykow przyszedł :loveu: cze wrocona:multi: [quote name='jbk']Cześć Ewunia :)[/quote] siemankoooo:loveu:
-
bedzie dzidzia bedzie dzidzia :multi::multi::multi::multi::multi::multi: wreszcie sie cos dzieje:loveu: aaaaaaaa gratulacje Klockowa :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::loveu: Witkaj ....[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no czesc :loveu::evil_lol:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
jestem i tutaj :multi: -
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
-
przyszlam sie przywitac:multi::multi::multi::multi:
- 78403 replies
-
czeeesc to ja twoja najukochansza Ewusia :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
czesc nerwusie:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: -
:loveu:czesc najulubiensze japko :loveu:
-
[quote name='Medorowa'] Cze Eusiu yyyy Ewusiu;):loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu:kocham twoj optymizm :loveu:
-
[quote name='niki_ill']Hej Dawno mnie nie bylo, ale panna zmezniala :-D[FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT][/quote] :multi:hejj :evil_lol:tiaaaaa przytyło jej sie:diabloti: [quote name='apple'][FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Zamknij mame w łazience:diabloti: No chyba się ta szalona psina nie moczyła:crazyeye: [URL]http://images41.fotosik.pl/46/7907764efaa8c847.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] :diabloti:a jak siku bede chciała? :crazyeye:nie:evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] ....mama do wyra ...ty tysz :p Ale u Was cieplutko :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] yyy nie nie wyro nie dla mnie :razz: :loveu:nommm
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]no so no:oops::roll: ..... no nie z urody :shake:......tylko z postawy :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:aaa z postawy no to tak :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]tylko nie popadaj w samouwielbienie:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jaaa? no co ty :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:przyjrzałam się .... uderzające podobieństwo :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :oops::oops::oops: no Alu :roll:
- 78403 replies
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Buhahahahahaha.....taaaaak nie zapominajmy:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Twoje to już były południowe, więc nie oszukuj :eviltong::multi:[/quote] :loveu::evil_lol: no to witam popołudniowo :loveu::multi: -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Bułahahahahahahaha- Ewa! Jesteś Zaje2bista:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] i nie zapominajmy ze skromna:B-fly::B-fly::B-fly: