Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Cześć Ewunia a ty co dalej robotajesz ? Kobito dychnij se chwilke i oć do nas[/B][/COLOR][/FONT] :loveu:[/quote] hahaha no juz jestem:diabloti: [quote name='Jagoda*']Cześć Ewusia, dzis "samepoczucie" lepsze?;)[/quote]\lepsze bedzie jutro z wieczora:loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Effa ....wracaj już ......bo Klocusiowa chciałaby już iść do domeczku :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]bereczek:multi::loveu::multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] heloł Alcia :loveu: no juu ju ju wrocona [quote name='Aga K']ojj, gotowy, gortowy ;>[/quote] to czekamy :diabloti: [quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]dokładnie po to tu weszłam... chciałam zaapelować o to samo [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue][IMG]http://www.gify.org/bazagif/zolte_buzki/faccina277.gif[/IMG] oć jusz do domu!!!! [/COLOR][/FONT][/B][/quote] hahah ano juz jestem [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Effa wracaj już ....Pawcio głodny ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:hmmmm: że Pawcio znów pojechał do Effy??? i ma mu zrobić papu??? :hmmmm: :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:eee no nie ....że jak Effie zależy coby Pawcio nie był głodny to już powinna wrócić abyś ty zrobiła obiada jak wróci z pracki ...nie od Effci :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] pffff...... chce tylko przypomniec ze ostatnio Pawcio nie byl ani w domu ani u mnie wiec niech ta 3 mu gotuje:obrazic: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]i co????? ni ma Efy...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]mam już iść do domu?? czy czekać??? :niewiem: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] czekaj hihi [quote name='Alicja'][COLOR=red][B][FONT=Arial]:razz::razz:ić ....Effa lata po blogasach :evil_lol:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] fruuu fruuuu [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]no to ide... 18 po piątej ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz: już 20 po ....;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie bo 18:04 :P
  2. [URL]http://images28.fotosik.pl/167/2c68e11e2c9c4d58.jpg[/URL] :grin: buahahahahah witam świńsko-człowieczo-ośmiornicze ryjki:multi:
  3. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]na razie dogo mi smigo..... to opowiem wam historie dzisiejszego poranka[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wygladam przez okno (jak stara dewota ;)) a tam pod oknem stoi wóz moich ulubieńców :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=blue][B][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/160/0bf40a817757a7a1.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]se mysle... oho... przyjechały nieroby ... bedą mandaty za psy :mad:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ale za chwile patrze... dyskutują z jakimś łebkiem narżniętym jak świń ... ponoć leżał u nas na kaltce ... ooo jak dyskutują [/COLOR][/FONT][/B] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=blue][B][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/166/bf5c0bca6e11611c.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [LEFT][FONT=Arial][COLOR=blue][B]i tak se tam dyskutują z 10 minut a kołonich lata psiak... ten co kiedyś o nim pisałam... co lata sam i wyglada jakby z Krzyczek wyrwany taki chudy.... i ich obszczekuje...[/B][/COLOR][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Arial][COLOR=blue][B]se myśle... nooo... zrobią kolesie w końcu z nim porządek... a oni nic...:crazyeye::crazyeye: (nie mam foty bo latał po ogródku i ciągle mi znikał za rogiem... a też nie mogłam tak chamsko w oknie stać i cykac foty;)) [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]tupia ino na psa żeby se poszedł.... osz kurdwa se myśle...... to ja dostaje 200 do płacenia bo ide z psem na smyczy a inne ganiają i drą ryje i nic???? [/COLOR][/FONT][/B][/LEFT] [LEFT][B][FONT=Arial][COLOR=blue]co robi Klockowa??? prowokacja... biere Klocusia i wychodzimy... na smyczy BEZ KAGAŃCA...:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/LEFT] [LEFT][FONT=Arial][COLOR=blue][B]od razu pod klatką burek leci do Klocka i chce go zeżryć..... Klocek na opamietanie dostaje komende NIE!!! całe osiedle słyszało komende... biedny skulił ogon, uszy .. a ten dalej drze ten ryj :angryy::angryy: mało nie sprzedałam mu buta :angryy::angryy: a co robi Straż wiejska??? wsiada w auto i odjeżdża :angryy::angryy::angryy:[/B][/COLOR][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Arial][COLOR=blue][B]nosz faken dupen..... że ja nie mam foty tego psa dracego pysk na panów którzy jakże przestrzegaja przepisów jeżeli chodzi o nadzór nad psami :angryy::angryy::angryy: tera jestem zła sama na sibie bo trza było perfidnie stać w oknie i cykac foty.... i niechby mie kiedyś upomnieli że mój pies nie ma kagańca :angryy::angryy:[/B][/COLOR][/FONT][/LEFT] [LEFT][FONT=Arial][COLOR=blue][B]mało tego... zwróciłam uwage dziadkowi od psiaka.. żeby wziął go na smycz... czemu pies luzem lata..:mad:. a on mi na to "bo nie da sie złapać na smycz" pytam - co by było gdyby mój odparł atak?? "załatwiłby go, byłby święty spokój" :mdleje:[/B][/COLOR][/FONT][/LEFT] [LEFT][B][FONT=Arial][COLOR=blue]:2gunfire:[/COLOR][/FONT][/B][/LEFT] [/quote] buahahahahahahahahahhahaah :grin: dzien z życia klockowej:grin: buahahahahahah [URL]http://images30.fotosik.pl/167/048f36f712088a68.jpg[/URL] a tu kolejne buaahahahahahhaahhahahaha
  4. [quote name='BeaC'][B][COLOR=#8b0000]bez obaw Eff moje dzieci .............są juz prawie dorosłe więc wiesz:razz::razz: witaj[/COLOR][/B] [/quote] no ja wiem... one pewnie tez...ale malo kto by chcial zobaczyc rodzicow w takiej sytuacji:lol::diabloti::evil_lol:
  5. ja bym go Stasio nazwała:roll::roll::roll: hej hej Medowa:loveu:
  6. hej hej :multi::multi:
  7. no prosze wrócila i odrazu fotami sypneła:multi:
  8. wszystkiego najlepsiejszego zdrowka itd:loveu::kiss_2: iiiiiiii....... [CENTER][SIZE=4][COLOR=magenta][B]jeeeszcze jeden i jeeeszcze razzzz!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=magenta][B]100 lat 100lat niech zyyyyjeee nammmm![/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=magenta][B]a kto sie z nami nieeee napije ten[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=6][COLOR=magenta]trąbaaaaaa:drink1:[/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  9. [quote name='agbar']a co??:razz:twoj sponsor sie popsul:razz::diabloti: [/quote] troszke:-(:placz::placz::placz::placz: berek :)
  10. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]cześć EFF :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]zmieniłam fryzurę :eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]mam zrobiony balejaż ale dużo czekoladowego i mało moich naturalnych blond oraz rozjaśnionych :)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]oraz grzywkę mam na prosto ściętą :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]jakoś muszę się do siebie przyzwyczaić bo na tą chwilę jest dziwnie ale kurde w końcu jakaś zmiana :multi::multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] pokaaa:razz::razz::razz::razz::razz:
  11. buahahahahahah qrna Medowa kopa dostaniesz:angryy:ja ce foty:placz::placz::placz:
  12. buahahahhaha MAdzialena twoj Avek mnie powalil na kolana :grin:
  13. [quote name='Medorowa']Czego gooopia ryczysz:cool3::cool3:[/quote] bo mi smutno:placz:
  14. :loveu:MAdzia teraz powinnas dostac wpierdy za to ze olalas sprawe aparatu :loveu:
  15. [quote name='Menrzuś']wnusiu - bo to jest fotomontaż :evil_lol: [/quote] buahahahaha tego sie nie spodziewałam :lol:
  16. [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/20080209.jpg[/URL] spioszki:loveu::loveu::loveu:
  17. [quote name='Medorowa']Mały jest już u mnie:mdleje::mdleje::mdleje: To zywe srebro:loveu: Później napiszę więcej, bo teraz idę się nacieszyć;););):loveu:[/quote] :loveu::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  18. [URL]http://images34.fotosik.pl/159/dfed4abd7b9b66fa.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  19. :hand::hand::hand::hand:
  20. [quote name='Jagoda*']Chyba rzeczywiście było jej spieszno...;) [URL]http://images30.fotosik.pl/166/969e3726c799a926.jpg[/URL][/quote] hihi sie skupiala zeby nie popuscic:evil_lol:;)
  21. buhhahahahahahah ale faza:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: witanko:multi:
  22. a czy mi tez udzielisz pomocy finansowej???:loveu:bo ten tego na zakupy bym sie wybrala:lol:
  23. hej skarbenku:multi::multi::multi: za ile armani...D&G...prada :hmmmm: bedzie u ciebie??:loveu::cool3:
×
×
  • Create New...