Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]żle przeczytałaś [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie pytałam ze zdziwieniem że "jak to, nie przeszkadza??"[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ino w formie- "jak nie przeszkadza to ok ;)"[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]aaa bo ja niepotrzebnie pytajniki dałam :splat:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]klockowi sie ujawniaja trzecie powieki jak zasypia... wyglada to łokrutnie- jak wilkołak... takie róziowe oki bez źrenic :megagrin:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a zezika faktycznie Tigerka przez to ma.. znaczy nie ma no tak sie wydaje- bo zaś sie czepisz...:evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]moje biedne małe zmarzluszki... i to ta Tigra bo w -25 stopni do wody wskakuje :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] dobrze przeczytalam :eviltong: ty zle napisałas:eviltong: noo jakies zapytajniki mi wlepilas:shake: haha nooo Tigra czesto wyglada jak zombi:diabloti: hehe nooo zezika najlepiej widac na fotach na wprost pyszczka:lol: haha bo woda to co innego:diabloti:sie nei znasz:eviltong:
  2. [quote name='Menrzuś']jakoś mi ostatnio zbrzydł - lepszy jest [COLOR=red]czerwony :evil_lol:[/COLOR][/quote] [B][SIZE=5][COLOR=magenta]czerwony, czerwony , czerwony, czerwony, czerwony, czerwony,czerwony....[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=#ff00ff]i co ładniej wyglada??:razz:[/COLOR][/SIZE][/B]
  3. [quote name='Menrzuś']Jakiś taki żrący kolor :evil_lol:[/quote] [B][SIZE=5][COLOR=magenta]nie przesadzaj:roll:[/COLOR][/SIZE][/B]
  4. [quote name='Menrzuś']Dzięki, dzięki :loveu:.......dobrze że duzymi literami piszesz, bo tak jakoś....:evil_lol: Tylko ten róż.......boszszsz[/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu: a czooooo????? [CENTER][B][SIZE=6][COLOR=magenta]różu nie lubimy???????????????????????/:diabloti:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
  5. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]zaniosłam Ci na blogasa ....nie podjadaj Effci :p[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a Tigra powinna spać pod kołderką :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] no własnie nie podbieraj:razz::loveu: :crazyeye: i coo?? moze hydromasaże??3 razy w tygodniu??:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. [quote name='Alicja']:mad: :mad: [FONT=Arial][COLOR=red][B]:mad: teraz też biega :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] noo tak..... ale w myslach:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. ooooo ja cie kręce... Klocek pedzi niczym Ozzy :grin:
  8. [quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][B][COLOR=red][SIZE=4]I fotaski które dostałam od Debe :loveu::loveu::loveu:[/SIZE]jak była u Nas [/COLOR][/B][/FONT][/CENTER] [/quote] achhh to były czasy:loveu: Ozzy jeszcze biegał....:lol::evil_lol:
  9. [quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]no jak nie przeszkadza??? :thumbs:ale jest widoczna i to fest... ale jest w tym coś fajnego ... takie kizi mizi :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :lol: jak by bylo cos nie tak to wet bedzie mi kazal to usunac;) wiele psow tak ma i zyja;) no i przez to wyglada jak by miala zeza hihi hahaha nie wiem czy kizi mizi bo nie miziam jej po oczach :grin: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:loveu::loveu::loveu: moja dzienna porcja :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ejj sio od moich czekolad od Alusi:mad: zaraz ide spac zaraz ide spac:multi:im szybciej usne tym szybciej wstane , szybciej pojde dopracy po tem wroce i bedzie juz weekend:multi: dzis w nocy wiatr tak wial przez nieszczelne okna w moim pokoju i kuchni ( gdzie spi Tigra) ze trzeslam sie z zimna:roll: Tigra zreszta tez..... rano obudzilam sie z psem zwinietym w kulke pod kołdrą w moich nogach :grin: ( ona nawet jak bym ja blagala by sie nie polozyla w nogach -zawsze musi miec głowe na podusi:roll:) ....haha bidna moja mala morska:loveu::evil_lol:
  10. [quote name='Alicja'][COLOR=#ff0000][FONT=Arial][B]no taaaa.....ale dobre to że jutro ......PIĄTEK ;-)[/B] [/FONT][/COLOR] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [IMG]http://www.polishdelipierogi.com/images/chocolate_med.jpg[/IMG][/quote] mniammmmmmmm o tak piatek piatek piatek:multi:
  11. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Klockowa gupia :roll: ja się śmiać nie mogę :roll: Effcia aleś ty nerwowa dzis :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol: aaaaa jaka słodycz :loveu::loveu::loveu: [URL]http://images34.fotosik.pl/160/10bc4d20269b1a7c.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] :siara: to ze zmeczenia:shake::shake::shake::shake::shake::shake::evil_lol: gdzie gdzie? nie widze zadnych słodyczy:-(
  12. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak gupia... no nie wiem co to??????? :niewiem: a wogóle powiedzieć ci coś???? Tigra ma cholernie widoczną trzecią powieke... :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] tosz to kabelek od komorki:diabloti: wiem..tak od dzieciaczka ma. ale 3 wetow mi powiedzialo ze nie trzeba operowac, bo dobrze widzi, na wiosne tylko trzeba kropeki zapuszczac bo je bardziej łzawią i czerwienia sie od pyłkow . [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/166/a56414197b61e88e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/161/0049f6faed13e895.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/160/51b71c5dec9db921.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/160/10bc4d20269b1a7c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/160/68ead57eea40d8c9.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mamusiu.... cio to??? :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://images31.fotosik.pl/160/7971037ebcf6e404.jpg[/URL][/quote] :grin: goopia klockowa:grin: [quote name='Alicja']:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: [FONT=Arial][COLOR=Red][B] oooo nowa zabawka :roll: [URL]http://images32.fotosik.pl/160/a9c027b75f4dda5a.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] a ty co sie smiejesz:diabloti: buahahaha nooo nowiutenka :grin:
  14. nie współczuje bo zawesze moze byc gorzej:diabloti:
  15. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]wypoczynkowa Tigra :) :multi::multi: my tu gadu gadu a świnka wygląda coraz gorzej :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :lol::lol::lol: nie przesadzaj jeszccze ciutke mniej niz pol zostalo ;) i jeszcze aparatowe [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/160/a9c027b75f4dda5a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/160/7971037ebcf6e404.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/160/534b5416629b0de3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/167/24e43550cfd8ae3f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/166/36341676459f9dfe.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='Medorowa']Cze kwiatuszku, którego samopoczucie będzie lepsze jutro z wieczora:grins::grins:[/quote] cze kruszynko:loveu: [quote name='Medorowa']Hi hi, ale Wy podobne:loveu: Obydwie śliczne:p:p:loveu: [URL]http://images29.fotosik.pl/167/d32a1ba35242024c.jpg[/URL] [URL]http://images33.fotosik.pl/160/321d6b550e8dda95.jpg[/URL] [B]obie potargane:loveu::evil_lol:[/B] EDIT; weź no jej spraw w końcu nową trzodę chlewną:roll::roll::roll: :diabloti:[/quote] ta jeszcze całkiem dobrze sie trzyma:roll::lol::evil_lol: [quote name='Alicja']:evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol: :evil_lol: ... zdolna bestyjka ;):loveu:dasz se rade w życiu ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] haha tez jej to mowilam:loveu:
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/167/85a6d1deac517adb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/167/6f8dc96797e48c4a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/167/d32a1ba35242024c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/160/321d6b550e8dda95.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/160/61b5b557c07b6cc2.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='clockwork'][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/e025.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-264.gif[/IMG][/quote] błehehehe głoopia:evil_lol: kilka komórkowych syfkow [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/166/9a189adf84d03e1a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/160/802c940ed5be3da3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/167/f19f22040b413fc8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/160/013243a2451f9b08.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/167/31683c90930ff5ca.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kochana kochana... ciekawe czy Pawcio tak powie jak wróci ze pracy a tu obiadu niet :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] powiedz mu zeby u KOLEGI zjadł:diabloti:
  20. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] że ja ci dokuczam???:crazyeye: nigdy wewżyciu :shake::shake::loveu::loveu: masz za to reszte fotek bo te @ zagadały :roll:;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] :loveu:kochana jestes:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  21. [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wazelina party x2 [IMG]http://www.pic4ever.com/images/gigglesmile.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] goopia... dogo sie zacielo
  22. [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahahhahaJJJJUUUU witam cie :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hahaha mozesz mi nie dokuczac?:-(
  23. [quote name='Aga K']No to musim sie umowic nie ? :cool3:[/quote] noooo tylko jak bedzie ladnie:razz: w jakis weekendzik :) [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]on sie mi tłumaczył że był u KOLEGI... nie wiem czy sie cieszyć czy martwić :hmmmm: :roll: [/B][/COLOR][/FONT] [B]taaa u KOLEGIIIII.....:roll:[/B] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]melduje że jużem w domciu... doszłam... bez Pawcia :roll:;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] to bardzo wazne zeby kobieta potrafila zaspokoic swe potrzeby sama..bez pomocy facetow. tak trzymaj Madziusia ! tak trzymaj :):evil_lol:
  24. hejkaaa:multi: włoski extra!!!! swietnie wygladasz w nich:cool3: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]lizus lizus lizus lizus ze mnie:evil_lol:[/COLOR][/SIZE]
  25. hejkaaa:multi: włoski extra!!!! swietnie wygladasz w nich:cool3: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]lizus lizus lizus lizus ze mnie:evil_lol:[/COLOR][/SIZE]
×
×
  • Create New...