Jump to content
Dogomania

cuciola

Members
  • Posts

    3954
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by cuciola

  1. leniuchuje bo cwiczeniu zamykania drzwi :) namyslal sie chlopak!
  2. przesliczne maluszki!!!
  3. ..i my sie podpisujemy! te zdjecie nam utkwilo w pamieci [url]http://www.wilczarz.pl/images/stories/galeria_Malenstwo/malenstwo203.jpg[/url]
  4. Glamour slicznie wyszla z ta bagietka w paszczy :D :D :D a przy zebraniu parowki pewnie mialas niezle obslinione spodnie :)
  5. Trzy fotki zrobione telefonem..upalnie tutaj [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/252/5449610844f16253.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/251/1286b87958d3348d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/251/aada31fd73ca5c1a.jpg[/IMG][/URL]
  6. Super zdjecia rodzinkowego spotkanka!! Ahh zazdroszcze z daleka!!!
  7. Czesc kochani!!! wybieramy sie wlasnie na wakacje!!!
  8. a ja mialam wasza galerie w ulubionych :( To dzieki malenstwu moglam podziwiac wasze zdjecia! Nigdy wczesniej nie ogladalam zdjecia wilczarzy... Dla Malenstwa [*]
  9. [url]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/jjj.jpg[/url] kochany nochalek! nic tylko wycalowac prosze od nas! w taki piekny czarny nochal!
  10. Trzymamy kciuki za wystawe! bo chyba sie wybieraliscie prawda? trzymamy!
  11. Pamietacie te fotki? [img]http://img154.imageshack.us/img154/5760/foto222qc9.jpg[/img] [img]http://img154.imageshack.us/img154/3673/foto221ne9.jpg[/img] lezy na plytkach :D Poza tym wczoraj bardzo sie wystraszylam bo po wieczornym spacerze jak rok temu Yoghi jakies trawsko wciagnal do nosa i zaczal kichac Na szczescie to nie zadnen klos.. dalam wazeliny plynnej troszke do nosa zeby w razie czego sie nigdzie w srodku nie wbilo.. ahh ile zachodu zeby psu do nosa dac kropelki! cala podrapana jestem! tak sie wyrywal! no ale na szczescie przestal kichac i humor mu dopisuje :)
  12. udanej zabawy!!!
  13. co tam u was? jak matura? pewnie juz oblewa na Hawajach :D
  14. czesc!!! tutaj tez juz dawno nie bylam! wszystko przez ta sesje!!! Widze ze nowosci sporo!!! czekoladka super na zdjeciach wychodzi no i figurke tez ma super!!! Zycze ci zeby wypalilo z Figusiowymi malenstwami!!! trzymam kciuki!!! no i mlodzieniec beagle tez jest uroczy!!! Ale jak tak mozna porzucac labunie zeby biglasa wystawiac? :D tego to nie wybacze!!! oczywiscie ja sobie tak lubie zartowac!! Usciski od Yoghusia
  15. Tak tu pusto :(
  16. Zrobimy nowe fotki! niestety u nas wielki upal i chodzimy na spacery wczesnie rano i wieczorem a w ciagu dnia Yoghi wyleguje sie na zimnej podlodze! na dodatek basenik sie przebil..trzeba kupic nowy bardziej solidny :D
  17. ale wielka kosc! :) a na fotkach to nie poznac ktory jest ktory :D widac ze rodzenstwo!
  18. [B]basia[/B] dostalas moja wiadomosc? :D
  19. Witamy!!! fajnie ze sie pochwalilas u nas czarnuchem!! Sliczny! Dolaczacie do naszej rodzinki! ale fajnie!!! Zazdroszcze dwoch labow!!! to muci byc cudowne!!!
  20. oo super ze tutaj wpadlas! mam ostatnio strasznie malo czasu ale juz lece obejrzec twoje zdjecia!!!
  21. Ja sie wlasnie zastanawiam czy przejsc na 2 posilki bo z powodu upalow Yoghi jakos nie pedzi do miski obiadowej..
  22. Super ze masz wakacje!!! na jakie kierunki bedziesz skladac papiery? Siostra Yoghusia byla juz przeciez w klasie otwartej (Glamour) i wygrala! :D
  23. czesc Iza! Gratuluje wystawy! czy w twojej klasie mialas siostre Yoghiego? masz moze jakies fotki?
×
×
  • Create New...